Komunikační modul.

Vaše výhody s vestavěným řešením z výroby.

V určitých vozidlech je komunikační modul pro Mercedes PRO connect k dispozici již z výroby.1 Budete tak již od začátku optimálně digitálně propojení – a můžete si ještě více zefektivnit svou každodenní práci. Komunikační modul (LTE) pro digitální služby (JH3)2 přenáší data pomocí pevně zabudované SIM karty obzvláště rychle a spolehlivě. To je předpokladem pro používání služeb Mercedes PRO connect.3
Konnektivität direkt ab Werk

Konektivita přímo z výrobního závodu

Optimální připojení do sítě od samého počátku.
Gebündelt in attraktiven Mehrwertpaketen

Rozmanité služby Mercedes PRO connect.

Spojené do atraktivních hodnotných balíčků.
Mehr Effizienz durch Konnektivität

Více efektivity prostřednictvím konektivity.

Již od prvního kilometru.
1

Komunikační modul je u vozů Sprinter 907 a 910 k dispozici od 06/2018, pro Vito 447 od 05/2019 a pro eVito 447 od 03/2019.

2

V závislosti na regionální dostupnosti.

3

Poskytování služeb ve spojení s integrovaným komunikačním modulem závisí na síťovém pokrytí poskytovatele mobilních služeb.

Součásti Mercedes PRO connect.

 

Řešení Mercedes PRO connect z výrobního závodu se skládá z různých součástí, které umožňují a především usnadňují komunikaci mezi manažery vozového parku, řidiči a vozidly.

 1. Komunikační modul (LTE) pro digitální služby (JH3)

 2. Mercedes PRO Portal
 3. Nástroj pro správu vozidel


  Ovládací panel.

  Ovládací panel vám jako manažerovi vozového parku poskytne na konfigurovatelné vstupní stránce rychlý přehled o důležitých tématech, týkajících se vašeho vozového parku.


  Oznámení.

  Budete mít stále přehled o svém vozovém parku. Jako manažer vozového parku obdržíte oznámení, když se vyskytnou výstrahy vozidel nebo vozidlo opustí geografickou oblast (Geofence).


  Stav vozidla a logistika.

  Přímo v nástroji pro správu vozidel získávejte informace o stavu paliva, nadcházející údržbě a umístění Vašich vozidel.

 4. Aplikace Mercedes PRO connect


  Ovládací panel.

  Jako řidič obdržíte přehled o nedůležitějších informacích o vám přiděleném vozidle, jako například stav paliva v nádrži a zbývající vzdálenost jízdy.

 5. Multimediální systém MBUX
1

Komunikační modul je u vozů Sprinter 907 a 910 k dispozici od 06/2018, pro Vito 447 od 05/2019 a pro eVito 447 od 03/2019.

2

V závislosti na regionální dostupnosti.

3

U vozidel s výbavou Pokračující chod motoru (MW1) existuje funkční omezení u služeb „Elektronická správa jízd“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.

4

Ovládání aplikace Mercedes PRO connect App během jízdy není povoleno. Jinak hrozí nebezpečí, že bude odvedena Vaše pozornost od dopravní situace a tím ohrozíte sebe i druhé. Dodržujte také zákonné předpisy země, ve které se právě nacházíte.

Konstrukcnirady

Kompatibilní konstrukční řady.

Model1

Konstrukční řada (y)2

Rok výroby
Sprinter 907 od 06/2018
Sprinter 910 od 06/2018
Vito 447 od 05/2019
Multimediální systém MBUX s navigací je u modelů Sprinter 907 a Sprinter 910 k dispozici jako speciální příslušenství.
1

Komunikační modul pro digitální služby je v závislosti na modelu vozidla dostupný ve standardní nebo příplatkové výbavě.

2

Konstrukční řady se mohou v každém státě lišit. U zpětných importů nebo paralelních importů je pro kompatibilitu rozhodující původní cílová země. U vozidel s výbavou Pokračující chod motoru (MW1) existuje funkční omezení u služeb „Elektronická správa vozidla“ a „Elektronická kniha jízd“. Při aktivaci funkce Možnost chodu motoru bez klíčku ve spínací skříňce je rozpoznána pouze jedna jízda.

Predpoklady

Technické předpoklady.

Abyste mohli používat nástroj pro správu vozidel, portál Mercedes PRO Portal a aplikaci Mercedes PRO connect, potřebujete následující systémové požadavky:
Prohlížeč Jsou podporovány běžné prohlížeče. Doporučujeme následující verze prohlížečů:

Mozilla Firefox verze 51+, Google Chrome verze 56+, Safari verze 10+, Microsoft Edge všechny verze

Upozorňujeme, že nástroj pro správu vozidel a Mercedes PRO Portal nejsou optimalizované pro používání na tabletech a chytrých telefonech, a proto by se měly používat pouze na stolním počítači.
Smartphony Aplikaci Mercedes PRO connect lze používat s běžnými smartphony a jsou k dispozici v App Stores od Apple a Google.

Apple
Operační systém od verze iOS 11
Stáhnout v Apple App Store

Android
Operační systém od verze 5.0
Stáhnout v Google Play Store

Smartphony s přístupem root nebo jailbreak nejsou z bezpečnostních důvodů podporovány.

Dostupnost ve Vaší zemi.

Mercedes PRO connect je jako řešení z výroby s komunikačním modulem (LTE) pro digitální služby (JH3) k dispozici v následujících zemích:
Belgie, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Nizozemsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Španělsko, Česká republika, Maďarsko, Velká Británie

Lorem Ipsum