Vito Tourer: Rodinná jízda plná zábavy.

Od 581.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

Nové obzory pro všední den i volný čas.

Vito Tourer pojme až devět osob včetně řidiče, o než se stará pohodlím a příkladnou bezpečnostní výbavou. Na výběr jsou tři druhy pohonu a široká škála možností individuálních úprav včetně Linie SPORT nebo Sportovního paketu EXTERIÉR. Do svého digitálního světa navíc máte možnost své Vito zahrnout díky službě Mercedes me.

Mercedes me connect.

Více pohodlí, bezpečnosti i volného času.

Služba Mercedes me connect propojuje Váš vůz  s digitálním světem a propojí ho s internetem. Kolik paliva je v nádrži? Je vozidlo zamknuté? Právě na ty to otázky Vám Mercedes me connect poskytne odpověď.

Informace na dosah ruky.

Volitelné moderní informační a komunikační systémy s několika rozhraními zajišťují připojení i zábavu. Ovládání multimediálních systémů Audio 30 a Audio 40 přes dotykovou obrazovku je navíc snadné a intuitivní.

Audio 40

Audio 10

Audio 30

Proto si můžete užít každou cestu.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum