Kabriolet třídy C.

Jedinečný komfort při jízdě s otevřenou střechou.

Sportujte častěji, a nejlépe pod širým nebem. Nový kabriolet třídy C prodlouží sezónu jízd s otevřenou střechou na celý rok. S nejdokonalejším komfortem při jízdě s otevřenou střechou: díky kombinaci automatického větrného štítu a vyhřívání prostoru hlavy budete nezávislí na větru a počasí a budete mít optimální podmínky pro trénování.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Třída E kabriolet.

Otevřený intenzivnímu zážitku.

Komfort a luxus pod širým nebem: kabriolet třídy E je symbolem tradičních otevřených kabrioletů s klasickou plátěnou střechou. Sjednocuje puristický, atraktivní design s nejmodernější technikou a velkorysým komfortem na dlouhé trasy pro čtyři osoby. Těšte se na sportovně luxusní zážitek z jízdy a maximální zážitek z širého nebe nad hlavou.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Třída S kabriolet.

Jízda s otevřenou střechou – wellness pro smysly.

Teplý vzduch, příjemný sluneční svit, neodolatelně měkká kůže a lesklý klavírový lak. Atraktivní čistota designu. Jízda v kabrioletu třídy S uvede Vaše smysly do stavu opojení. Komfortněji, luxusněji a inteligentněji už pod širým nebem nemůžete cestovat.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

SL.

Legendární tradice sportovních vozů.

SL – sotva existují počáteční písmena, která vyvolávají větší euforii. Nechte se okouzlit ikonickým designem, který oslavuje moderní luxus a sportovní charakter pod širým nebem. Pomocí nejnovější technologie podvozku jsme převedli legendární sportovní charakter vozu SL do současnosti. Pro jedinečný zážitek z jízdy a vysoké standardy v bezpečnosti a komfortu. Uvolněné pojížďky nebo sportovní dynamika zatáček – zažijte každou jízdu jako poprvé.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

SLC.

Dohání vzduch k vibracím.

Expresivní design. Maximální výkon. Dechberoucí zvuk motoru. A elektrohydraulicky ovládaná střecha vario, která se otevře a zavře za méně než 20 sekund. Tak spojuje vůz SLC nesrovnatelné potěšení z jízdy z roadsteru s použitelností v každodenním provozu a nízkou hlučností kupé. Kdykoliv připraven na ještě intenzivnější zážitek z jízdy. A Vy udáváte takt.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Mercedes-AMG GT roadster.

Handcrafted by Racers – Remastered.

Facelift pro rodinu Mercedes-AMG GT roadster ukazuje, že i vůz snů je možné vylepšit. Cíleně vylepšený design exteriéru, prvky dodávající kokpitu hodnotný vzhled a vyšší bezpečnost i komfort díky novým asistenčním systémům z něj činí ještě více žádoucí model. Každý zákazník může individuálně rozhodnout, jakou hodnotu má použitelnost v každodenním provozu a komfort na jedné straně a touha po vynikajícím výkonu na straně druhé: s vozem Mercedes-AMG GT, GT S a GT C jsou na výběr tři přesvědčivé výrazné charaktery.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.