Výrazné prvky


Tím jsou kabriolety značky Mercedes-Benz tak výjimečné.

Dynamické, elegantní a vždy otevřené pro inovace.

Výrazné prvky


Tím jsou kabriolety značky Mercedes-Benz tak výjimečné.

Dynamické, elegantní a vždy otevřené pro inovace.

Od dvacátých let jsou kabriolety a roadstery Mercedes-Benz spojovány se sportovním charakterem a elegantním vzhledem. Dnes reprezentují také moderní technické inovace a komfortní jízdu s otevřenou střechou po celý rok.

Vybrané výrazné prvky:

  • Se sadou Comfort pro kabriolet se sezóna kabrioletu prodlouží na celý rok.
  • Jízdní programy DYNAMIC SELECT lze přizpůsobit individuálnímu způsobu jízdy.
  • Nejmodernější bezpečnostní systémy zajistí ještě příjemnější zážitek z jízdy s otevřenou střechou.

Mercedes-AMG GT Roadster: spotřeba paliva kombinovaná: 12,7-12,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 289-290 g/km;
Mercedes-AMG GT C Roadster: spotřeba paliva kombinovaná: 12,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 290-291 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>

Kabriolet Třídy C.

Jedinečný komfort při jízdě s otevřenou střechou.

Na obrázku je Mercedes-Benz Třídy C kabriolet při bočním pohledu zepředu.

Kabriolet Třídy C.

Jedinečný komfort při jízdě s otevřenou střechou.

Sportujte intenzivněji, nejlépe pod širým nebem. Kabriolet Třídy C prodlouží sezónu jízd s otevřenou střechou na celý rok. Díky vynikajícímu komfortu při jízdě s otevřenou střechou: s kombinací automatického větrného štítu AIRCAP a vyhřívání prostoru v oblasti hlavy AIRSCARF budete nezávislí na větru a počasí a získáte optimální podmínky pro trénování.

Kabriolet Třídy E.

Připraven na jakoukoliv výzvu.

Na obrázku je Mercedes-Benz Třídy E kabriolet.

Kabriolet Třídy E.

Připraven na jakoukoliv výzvu.

Vedoucí postavení, rovněž na silnici. Kabriolet Třídy E propojuje všechny přednosti sedanu s výraznými prvky sportovního kabrioletu. Puristický design zaměřený na komfort a moderní luxusní interiér promění Vaši jízdu v zážitek pro všechny smysly.

 

Mercedes-AMG GT Roadster.

Vyroben závodníky – remasterováno.

Na obrázku je charismatický výraz vozu Mercedes-AMG GT Roadster s předním nárazníkem protaženým hluboko dolů a maskou chladiče specifickou pro AMG ve vysoce lesklém chromu.

Mercedes-AMG GT Roadster.

Vyroben závodníky – remasterováno.

Rodina vozidel Mercedes-AMG GT Roadster je důkazem toho, že i vůz snů je možné vylepšit. Cíleně inovovaný design exteriéru, komplexně zhodnocený kokpit a navýšení komfortu a bezpečnosti díky nejmodernějším asistenčním systémům jej činí ještě obdivuhodnějším. Každý zákazník se může individuálně rozhodnout, jakou hodnotu má vhodnost pro každodenní použití a komfort na jedné straně a touha po vynikajícím výkonu na straně druhé: s vozem Mercedes-AMG GT a GT C jsou na výběr dva přesvědčivé výrazné charaktery.

Mercedes-AMG GT Roadster: spotřeba paliva kombinovaná: 12,7-12,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 289-290 g/km;
Mercedes-AMG GT C Roadster: spotřeba paliva kombinovaná: 12,8 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 290-291 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>

Více informací


Kabriolety značky Mercedes-Benz: tradičně inovativní.

Historie kabrioletů Mercedes-Benz se vyznačuje neustálým zdokonalováním.

Více informací


Kabriolety značky Mercedes-Benz: tradičně inovativní.

Historie kabrioletů Mercedes-Benz se vyznačuje neustálým zdokonalováním.

Pod pojmem „kabriolet“ bylo původně chápáno lehké, otevřené vozidlo tažené dvěma koňmi. Přibližně od roku 1920 tak byla označována sportovní vozidla s otevřenou skládací střechou.

Společnost Daimler-Benz poté vyvinula kabriolety typu A až F: předchůdce současných kabrioletů Mercedes-Benz. Od té doby až dodnes jsou synonymem elegantního sportovního charakteru a vynikající ochrany před povětrnostními vlivy. A vždy nabízí nejmodernější techniku a nejaktuálnější komfort, mimo jiné:

  • touchpad s ovládáním pomocí gest prstů
  • propojení chytrého telefonu a multimediálního systému
  • virtuální navigace s rozšířenou realitou MBUX
  • alternativně prémiovou navigaci přes systém COMAND Online
  • virtuální navigaci s rozšířenou realitou MBUX nebo prémiovou navigaci systému COMAND Online