Váš autobus je připravený.
Vaše kontaktní osoba rovněž.

Vedoucí expedice a dokumentace vozidel  
Gerhard Ritter
Tel. +49 621 740 5451
Mobil +49 160 86 35 066
Fax +49 621 740 2056
gerhard.ritter@daimler.com
Expedice užitkových vozidel  
Koordinace
Elke Altmeyer
Tel. +49 621 740 2270
Fax +49 621 740 2056
elke.altmeyer@daimler.com
Zástupce
Melanie Dietrich
Tel. +49 621 740 2370
Fax +49 621 740 2056
melanie.dietrich@daimler.com
Technická expedice Mannheim  
Koordinace
Kerstin Jaeger
Tel. +49 621 740 4034
Fax +49 621 740 5210
kerstin.jaeger@daimler.com
Zástupce
Michael Krömer
Tel. +49 621 740 4819
Mobile +49 160 86 35 309
Fax +49 621 740 2056
michael.kroemer@daimler.com
Technická expedice vozidel Neu-Ulm  
Koordinace
Helmut Fesseler
Tel. +49 731 181 8890
Mobile +49 160 86 16 401
Fax +49 731 181 8777
helmut.fesseler@daimler.com
Zástupce
Tobias Walter
Tel. +49 731 181 8890
Mobile +49 160 86 91 526
Fax +49 731 181 8777
helmut.fesseler@daimer.com
EvoBus registrační dokumentace  
Výrobní závod Mannheim
Koordinace
Rainer Fuhrmann
Tel. +49 621 740 2574
Mobile +49 160 86 67 630
Fax +49 711 17 79 09 93 71
rainer.fuhrmann@daimler.com
Výrobní závod Neu-Ulm
Zástupce
Herbert Maas
Tel. +49 731 181 5285
Fax +49 731 181 5936
herbert.maas@daimler.com