Vznětový motor – Čistý. Výkonný. Trvanlivý

Model Válce: uspořádání/počet Objem (cm3) Jmenovitý výkon (kW při ot/min) [1] Maximální rychlost (km/h) Spotřeba paliva, kombinovaná (l/100 km) [2] Emise CO2, kombinované (g/km) [2]
C 220 BlueTEC I4 2143 125/3000–4200 (125/3000–4200) 234 (233) 4,2-4,0 (4,5-4,3) 109-103 (117-109)

Nadšení je zde na místě

Naše vozy zanechávají stopu ve vašem životě. Jsou bezpečnými a spolehlivými společníky v době práce i zábavy. Po dlouhou dobu. Pokud však jde o životní prostředí, chceme zanechat co nejméně stop. Proto je tento motor jedním z nejčistších na trhu.

  Přednosti čtyřválcového vznětového motoru

  Jeden z nejčistších motorů naší doby: Motor C 220 BlueTEC neprodukuje téměř žádné oxidy dusíku, protože se z emisí co nejlépe odstraňují. Provádí se to pomocí vyzkoušené technologie selektivní katalytické redukce (SCR). Jen stěží by mohl být ještě čistější.

  Podrobně o motorech:

  • Inovativní technologie: vznětová technologie se společným potrubím se pyšní zvýšeným tlakem vstřikování až 2000 bar, optimalizovanými spalovacími komorami a mimořádně rychlými a přesnými tryskami. Keramické žhavicí svíčky s rychlým zapalováním vylepšují vlastnosti motoru ve studeném stavu.
  • Velký výkon a lehký běh: Vysoký tlak zapalování a dvoufázové přeplňování poskytuje vysoký točivý moment v každém rozsahu otáček motoru. Dvě vyvažovací hřídele zaručují hladký provoz.
  • Ochrana životního prostředí: funkce  ECO start/stop zaručuje dočasné vypnutí motoru, pokud je vozidlo v klidu, čímž se šetří palivo. Kromě toho ECO displej na přístrojové desce poskytuje informace o tom, jak efektivní je styl jízdy řidiče, což jej inspiruje k úpravě chování a v důsledku toho vede ke snížení spotřeby paliva.

  Údaje v závorkách platí pro vozy s automatickou převodovkou

  [1] Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu jsou v souladu se směrnicí 80/1269/EHS ve stávajícím platném znění.

  [2] Údaje uvedené pro spotřebu paliva a emise CO2 byly získány v souladu s předepsaným měřicím postupem (nařízení [ES] 715/2007 ve stávajícím platném znění). Tyto údaje se netýkají konkrétního vozidla a nejsou součástí produktové nabídky. Jsou uvedeny výlučně pro účely srovnání různých modelů vozidel.

  Doporučte stránku

  Třída C sedan

  Fascinace

  Fakta

  Informace o prodeji