Jízdní dynamika a hospodárnost. Pomáhá vám dostat se dopředu

Sprinter 4 x 2: vynikající řízení

Sprinter 4x4: jasný favorit na vozovce i v terénu.

K profesnímu úspěchu vede mnoho cest – někdy daleko od zpevněných cest. Nadstandardní pohon všech kol dodávaný na požádání[1] s lepší trakcí, lepší stabilitou při řízení a nejmodernější generací ADAPTIVE ESP® umožňuje, aby se váš nový vůz Sprinter vypořádal s velkými výzvami představovanými nepříznivým počasím a nepříznivém stavem vozovky. Elektronický trakční systém 4ETS, který automaticky a jednotlivě brzdí protáčející se kola, vytváří větší točivý moment, který je přenášen do těch kol, jejichž pneumatiky mají dostatečnou trakci.

Stálý pohon všech kol [1] přenáší výkon motoru na všechna čtyři kola současně a rozděluje ho mezi přední a zadní nápravu v poměru 35:65.

Kromě svých schopností pohonu všech kol přichází nový Sprinter s různými možnostmi vybavení, které umožňují ještě bezpečnější a flexibilnější provoz v terénu:  

  • Pohon všech kol[1] – lze zapojit, včetně převodového poměru s nízkým rozsahem
  • Regulace rychlosti jízdy z kopce Downhill Speed Regulation (DSR) [2]
  • Pneumatiky s hlubokým protektorováním pro všechny typy terénu [3] (nadstandardní)

[1] Pro vybrané varianty k dispozici jako nadstandardní výbava. V technických údajích jednotlivých modelových variant zjistíte, pro který konkrétní model je pohon všech kol k dispozici.

[2] V kombinaci s tempomatem.

[3] K dispozici pro vozidla s celkovou povolenou hmotností 3,5 t. Nejsou k dispozici v kombinaci s elektrickým prahem a/nebo s vozem Sprinter NGT.

Sprinter

Podvozek

Přednosti vozidla

Technické údaje a vybavení

Konzultace a prodej