BlueEfficiency. Rychle vpřed k viditelné účinnosti

Sprinter s balíčkem BlueEFFICIENCY [1] [2] [3] [4].

Naším cílem je co nejhospodárnějším a nejudržitelnějším způsobem zajistit vaši mobilitu do budoucna. Veškeré novinky, které umožňují dosažení tohoto cíle, jsme shromáždili pod názvem BlueEFFICIENCY: inteligentní koordinovaná opatření zaměřená na reálné snížení spotřeby paliva a emisí CO2.

A Sprinter s balíčkem BlueEFFICIENCY [1] [2] [3] [4] dokazuje, jak dobře to funguje. Zejména v městské distribuční dopravě součinnost funkce ECO start-stop [5], úsporného vznětového motoru a dalších složek zajišťuje významné snížení spotřeby paliva a emisí. To nejen snižuje náklady, ale má také příznivý vliv na životní prostředí a fungování naší společnosti.

  Legendárně nízká spotřeba paliva

  Nový Sprinter, který je jedním z nejudržitelnějších vozidel své třídy, se pyšní mimořádně nízkými hodnotami emisí a spotřeby paliva díky systematicky vyvíjeným motorům [6] a inovativní technologii BlueEFFICIENCY.

  Sprinter má následující standardní vybavení: elektricky řízené palivové čerpadlo, řízení akumulátoru, zadní nápravu Fuel Economy a pneumatiky s optimalizovaným valivým odporem. Sprinter je první dodávka, která díky svým účinným motorům splňuje přísný emisní standard Euro VI [7].

  Balíček BlueEFFICIENCY [1] [2] [3] [4] je k dispozici pro všechny verze se vznětovým motorem CDI. Tvoří ho následující součásti:

  • Vznětový motor OM 651 (Euro VI nebo Euro5b+ Gr.III) nebo vznětový motor OM 642 (EuroVI)
  • Funkce ECO start-stop [5]
  • ECO čerpadlo posilovače řízení
  • Ovládání palivového čerpadla na požádání
  • Pneumatiky se sníženým valivým odporem [8]
  • Alternátor Fuel Economy

  [1] Nelze se zážehovým motorem.

  [2] Informujte se prosím o dostupnosti balíčku BlueEFFICIENCY se samočinnou převodovkou 7G-TRONIC PLUS pro speciální varianty Sprinteru u vašeho prodejního zástupce dodávek Mercedes-Benz.

  [3] Doporučení bodu přeřazení, řízení akumulátoru a opatření v motoru jsou standardní z továrny, všechny ostatní součásti jsou nadstandardní vybavení.

  [4] Nelze s pohonem všech kol.

  [5] Nelze s automatickou převodovkou.

  [6] Pro dostupnost motorů se standardem EuroVI viz Technické údaje.

  [7] Standard pro výfukové plyny EuroVI je nadstandardně k dispozici pro referenční hmotnost vyšší než 2 380 kg a je standardní pro referenční hmotnost vyšší než 2 840 kg.

  [8] Jsou-li k dispozici pro danou variantu modelu, jinak standardní pneumatiky.

  Sprinter

  Mikrobus

  Přednosti vozidla

  Technické údaje a vybavení

  Konzultace a nákup