Pojištění

Naše produkty nejsou jen pojištěním – jsou službou, na kterou se můžete spolehnout

K prestižní značce patří kromě prvotřídních finančních služeb také odpovídající pojištění. Společnost Mercedes-Benz Financial Services pro Vás ve spolupráci s renomovanými pojišťovnami neustále vyvíjí nové pojistné produkty, které Vám zajistí nejen výhodné podmínky, ale i vynikající kvalitu služeb.

Nabízíme Vám nejen výhodné pojistné sazby, ale především kvalitní a spolehlivé služby zejména v době, kdy je opravdu potřebujete, tedy v případě pojistných událostí či vyřizování nejrůznějších záležitostí.

Všechny pojistné produkty můžete využívat jak v rámci financování, tak i zcela samostatně. Výjimkou jsou některé zvýhodněné akční nabídky připravené s podporou společnosti Mercedes-Benz Česká republika, které lze využít pouze v rámci financování vozidla.
Samozřejmostí je možnost individuálního nastavení pojistných produktů přesně podle Vašich potřeb včetně započítání Vašeho dosavadního bezeškodného proběhu.

Na stránce https://mercedes-benz-autopojisteni.cz najdete orientační přehled dostupných produktů i s vysvětlením, co od jednotlivých služeb můžete očekávat a jaké další výhody získáte.

    Spolupracujeme výhradně s pojišťovacími ústavy, jejichž pověst v oblasti pojištění vozidel zaručuje vysokou úroveň poskytovaných služeb:

    Allianz pojišťovna a.s. | Česká pojišťovna a.s. | Kooperativa pojišťovna a.s. | Servisní pojišťovna a.s. | UNIQA pojišťovna a.s.

    Doporučte stránku