Nová síla servisu a služeb.

Služby a servis pro vyšší účinnost.

Aby u Vás vše běželo hladce, nabízíme Vám naše služby a náš servis, obojí šité na míru. Vedle husté celoevropské servisní sítě přispívají například telematické a finanční služby, jakož i služby mobility přizpůsobené novému Arocsu k mimořádně hospodárnému provozu.

Služby a servis pro vyšší účinnost.

Mimochodem – se službou Mercedes-Benz Custom Tailored Trucks máte k dispozici partnera pro přestavbu vozidel na míru.

K portfoliu našich služeb patří navíc také MercedesServiceCard a například Mercedes-Benz ProfiTrainings**, tedy školení, při nichž Vás seznámíme s tím, jak jezdit nejen mimořádně úsporně, ale také bezpečně. V oborovém informačním centru ve Wörthu máte možnost nechat si se vším poradit, domluvit si zkušební jízdu s cca 180 kompletně smontovanými vozidly, testovat, porovnávat a informovat se o našich rozsáhlých službách.

S TruckStore, jakožto partnerem Mercedes-Benz v oblasti ojetých vozidel, máte k dispozici dalšího výkonného partnera naší rodiny, který vyhoví těm nejvyšším nárokům. Tuto ambici ostatně v každém ohledu naplňuje i rozsáhlý program týkající se příslušenství pro nový Arocs. Vidíte, že učiníme vše pro to, abyste se v novém Arocsu cítili dobře, byli jste mobilní a vždy jezdili mimořádně hospodárně.

* Pouze v kombinaci s volitelně dostupným telematickým systémem FleetBoard®.
** Služba BlueEfficiency Power.