Vy a systém FleetBoard. Ekonomičnost².

Jste neustále na cestách a potýkáte se s výzvami dennodenně. Systém FleetBoard Vám tyto výzvy pomůže zvládnout. S efektivními řešeními, která máte neustále po ruce.

  • DispoPilot – umožňuje rychlou komunikaci s centrálou. Dotykové zařízení s barevným displejem může být vyjmuto z jeho stojanu a zahrnuje snímač čárových kódů pro zaznamenávání baleného zboží. Další funkce zahrnují možnost digitálního podpisu a přímou komunikaci s centrálou prostřednictvím objednávkového formuláře a volnoformátového textu.
  • FleetBoard Time Management – přesně měří dobu řízení a odpočinku. Jednoduše vložte kartu řidiče a je to! Zařízení FleetBoard Time Management precizně dokumentuje Vaši pracovní dobu. Prostřednictvím digitálního tachometru a zařízení FleetBoard Tacho Management lze číst a archivovat kartu řidiče a datovou paměť vozidla dálkově. Řidič se identifikuje prostřednictvím vložené karty řidiče FleetBoard nebo karty řidiče DTCO.
  • DispoPilot.guide – bezpečně Vás dovede do Vašeho cíle. Nedávno uvedené zabudované koncové zařízení pro kabinu má dotykový displej. Jako je tomu u zařízení DispoPilot.mobile, zahrnuje nejnovější navigační software speciálně určen pro nákladní vozy a další funkce, jako Lane Keeping Assistant (asistent udržování jízdního pruhu) a plánování trasy, které zohlední přepravu nebezpečných látek.
  • FleetBoard Reports – přehled Vašeho jízdního výkonu. Na základě údajů ohledně spotřeby paliva a zátěže navrhne možná řešení, jak jízdní výkon zlepšit. Díky zařízení FleetBoard Benchmark se budete moci srovnávat nejen s těmi nejlepšími v rámci Vašeho vozového parku, ale i s těmi nejlepšími v rámci konkurence.
  • ProfiTraining – školení poskytované profesionály profesionálům: proč se nezúčastnit školení vedeného profesionálními školiteli ze společnosti Mercedes-Benz, kteří Vám poradí, jak zdokonalit Váš jízdní výkon. Více informací naleznete na webové stránce Mercedes-Benz o školení řídičů.

FURTHER BENEFITS