Nový rozměr pohodlí

Vynikající kvalita – až do nejmenšího detailu

Nově vyvinutý vůz Actros dává slovům jako svoboda pohybu, pocit prostornosti a atmosféra zcela nový význam, aniž by se zapomínalo na každodenní činnosti řidiče.

Moderní pracoviště, atraktivní místo pro obývání a současně místo pro posilující spánek – nově navržené kabiny nového modelu Actros odpovídají tomuto standardu ve všech ohledech. To platí zejména pro GigaSpace. Nabízí vzrušující způsob poznání tohoto nového rozměru při dálkových jízdách, protože disponuje například úžasnou světlou výškou* 2,13 m a vynikajícím poměrem úložného prostoru a svobody pohybu. Nový Actross také stanoví nové hranice, pokud jde o šířku, protože varianta široká 2 300 mm je v nadstandardní výbavě k dispozici rovněž s úplnou rovnou podlahou. Úložné přihrádky jsou v kabině se šířkou 2 500 mm umístěny na straně spolujezdce, aby byla zachován co největší prostor na straně řidiče.

Poskytnutí nového rozměru pracovnímu a obytnému pohodlí i pohodlí při spánku

Při vytváření nového pracovního prostředí byl největší důraz kladen na lepší ergonomiku s praktickými řešeními – a to, co zní tak jednoduše a při jízdě je tak příjemné na dotek, je ve skutečnosti výsledkem celé řady pečlivě sladěných komponentů – jak ergonomicky, tak funkčně. Sem patří například nový kokpit, nová sedadla a nový multifunkční volant. Vše lze ovládat intuitivně a je přesně vyladěno na práci při dálkové přepravě.

Klíčovými faktory pro příjemnou atmosféru v novém modelu Actros jsou útulný design interiéru s příjemným složením barev, jasným designovým vyjádřením a vysoce kvalitními, skvěle zpracovanými a snadno omyvatelnými materiály a jasné oddělené pracoviště řidiče od obytného prostoru. Dobře promyšlená obytná koncepce, a zejména nový koncept SoloStar zajišťují maximální odpočinek během přestávek. Hluboký spánek zajišťují nově zkonstruovaná lůžka, zatímco spousta praktických detailů a volitelné uspořádání interiéru zlepšuje životní podmínky a dodává velmi osobitý, individuální pocit z nového rozměru, pokud jde o pohodlí v kabině.

* Světlá výška mezi sedadly.