Jízdní dynamika a hospodárnost. Pro trvalou radost z jízdy.

Práce musí přinášet také radost z jízdy.

Silné stránky Citanu usnadní jakoukoliv práci: v hustém městském provozu budete těžit z jeho obratnosti, při jízdě mimo město nebo na dálnici si můžete plně vychutnat jeho sílu.

Vznětové motory s vysokým točivým momentem a výkonem 55 kW (75 k), 66 kW (90 k), 81 kW (110 k) nebo moderní zážehový motor s výkonem 84 kW (114 k) jsou jako stvořené pro Vaše požadavky. Inovativní technologie BlueEFFICIENCY [1] snižuje spotřebu a může tak zvýšit hospodárnost Vašeho podnikání. V závislosti na typu motoru mění 5stupňová, resp. 6stupňová manuální převodovka hnací sílu na pohyb vpřed. Převodovka s dvojitou spojkou 6G-DCT [2] v příplatkové výbavě spojuje komfort automatické převodovky s jízdní dynamikou manuální převodovky.

    [1] Sada BlueEFFICIENCY je součástí standardní výbavy pro všechny motory Euro 6b a hmotnostní varianty, kromě kombinace s převodovkou s dvojitou spojkou 6G-DCT.

    [2] K dispozici pro verzi se zážehovým motorem s okamžitým účinkem. Plánovaná dostupnost pro verzi se vznětovým motorem od 1. čtvrtletí 2017.

    Citan

    Skříňová dodávka