Více možností

Vito Tourer: rodina s nejrůznějšími talenty

Cítit dobře se budete, jen když budete moci roztáhnout křídla. Proto lze nový Vito Tourer dokonale přizpůsobit vaším individuálním prostorovým potřebám výběrem ze tří délek vozidla: kompaktní [1], dlouhé nebo extra dlouhé [1]. Velkoryse dimenzované prostory pro cestující nabízejí vašim pasažérům mimořádnou prostornost. A do velkého nákladového prostoru se vejde velký náklad. Navzdory svému prostornému interiéru je Vito Tourer s celkovou povolenou hmotností 2,8 t jen 1893 mm vysoký (+48 mm se střešními ližinami), a proto se bez problémů vejde do většiny garáží, vícepodlažních parkovacích domů, podzemních parkovišť a myček aut. Díky tomu Vito s jeho schopnostmi nabízí vašemu podniku též mimořádné příležitosti k růstu. 

Vito Tourer vyniká i svou velkou všestranností vyplývající z dostupné modelové řady vozidel: Vito Tourer BASE, Vito Tourer PRO a Vito Tourer SELECT disponují zvláštními schopnostmi, díky nimž se mohou přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Společně se vyznačují velkorysým dostupným prostorem a vysokou spolehlivostí a ziskovostí.

A díky velkému užitečnému zatížení – až o 120 kg vyššímu než u předchozí modelové řady – lze dostupný prostor maximálně využít. 

Nový Vito Tourer jako neúnavné taxi, vůz pro jízdy na velké vzdálenosti, klubové vozidlo, hotelový dopravní prostředek nebo vozidlo sloužící k přepravě vaší pracovní čety – s různými možnostmi uspořádání sedadel pro 2 až 9 osob a mnohými možnostmi výbavy – je stejně individuální jako vaši pasažéři.

  • Dva rozvory [1]
  • Tři délkové verze vozidla od 4895 mm (kompaktní) [1], přes 5140 mm (dlouhou), až po 5370 mm (extra dlouhou) [1]
  • V závislosti na uspořádání sedadel pro dvě až devět osob
  • Mnohé možnosti uspořádání sedadel
  • Ložná délka až 2908 mm a objem nákladového prostoru až 2,65 m³
  • Maximální hrubá hmotnost vozidla 3,2 tuny
  • Mnoho variant motorů
  • Bohaté možnosti výbavy

[1] Dodávky dlouhé a extra dlouhé varianty vozidla se očekávají od ledna 2015.

Vito

Tourer

Přednosti vozidla

Technické údaje a vybavení

Konzultace a nákup