Profesionální konektivita v business třídě.

Objevte různé možnosti služby Mercedes PRO connect pro Vaše obchodní aktivity – nyní ve Třídě V se systémem MBUX.

Ušetřete zbytečné náklady – jako již 9 z 10 našich zákazníků.

Zlepšete svou hospodárnost pomocí produktů a služeb Mercedes PRO connect.1

Ušetřete každý týden až 20 % pracovní doby.

Začněte nyní s Mercedes PRO connect a využijte více času navíc2 během svého běžného pracovního dne.

Realizace většího počtu zakázek během kratší doby – naši zákazníci jsou o tom přesvědčeni.

Naši zákazníci jsou nadšeni výhodami služby Mercedes PRO connect, které lze měřit. Zlepšete také vy vytížení a spolehlivost svého vozového parku!3

Vaše kniha jízd se nyní bude psát sama od sebe.

Objevte výhody „Elektronické knihy jízd“.

Novinka: Efektivní analýza jízdního stylu se sledováním jízdního stylu.

S novým „Sledováním jízdního stylu“ dostanete vyhodnocení pro celý vozový park a trvale snížíte náklady na energii a prostoje.

Začněte nyní a službu si vyzkoušejte zdarma po dobu dvanácti měsíců!

Díky naší uvítací nabídce budete moci užívat službu Mercedes PRO connect až dvanáct měsíců zdarma a nezávazně. Informujte se u svého autorizovaného dealera.

Tři služby, jeden cíl: vyloučit neplánované prostoje.

Objevte digitální diagnostiku v reálném čase od „Mercedes-Benz Van Uptime“4.

1

Panel s průzkumem on-line (12/2018). 160 z celkem 1 200 účastníků studie uvedlo, že používají Mercedes PRO connect a 145 z nich (90,6 %) potvrzuje úsporu nákladů díky Mercedes PRO.

2

Panel s průzkumem on-line (12/2018). 160 z celkem 1 200 účastníků studie uvedlo, že používají Mercedes PRO connect a 153 z nich potvrzuje úsporu času díky Mercedes PRO. 105 ze 153 zákazníků Mercedes PRO connect (68,6 %) uvedlo, že jim používání služby Mercedes PRO connect přináší týdně úsporu času minimálně 5–8 hodin. Za předpokladu pracovního týdně s 5 dny po 8 pracovních hodinách (40 hodin týdně) to odpovídá 20 % týdenní pracovní doby.

3

On-line panel Mercedes PRO connect (12/2018). Odpověď na otázku „Které konkrétní a měřitelné výhody Vám přináší používání služby Mercedes PRO connect?“

4

„Služba Mercedes-Benz Van Uptime“ je dostupná ve vybraných evropských zemích pro vozidlo Sprinter (konstrukční řady 907 a 910) s komunikačním modulem (LTE) pro digitální služby.

Mercedes PRO: Propojený svět služeb pro Vaši firmu.

Váš vůz je jedním z nejdůležitějších zaměstnanců Vašeho podniku. Proto v Mercedes-Benz Vans pracujeme každý den na tom, abychom Vám nabídli služby, které potřebujete – od financování přes údržbu až po každodenní provoz.

Mercedes PRO1 slučuje všechny takové služby na jedné platformě. Naším cílem je, propojení Vašich potřeb s námi vyvinutými technologiemi budoucnosti a jejich integrování do Vaší každodenní činnosti. Mercedes PRO začíná se službami konektivity a flotilového řízení v rámci Mercedes PRO connect2 a postupně se rozšiřuje.

1

Služby Mercedes PRO jsou dostupné ve vybraných zemích. Další informace získáte u svého prodejce Mercedes-Benz.

2

Mercedes PRO connect, řešení konektivity a vozového parku, je k dispozici pro vozidla Vito, eVito, Sprinter, eSprinter a třídu V. Služby Mercedes PRO connect jsou k dispozici pro vozidla eVito, která byla vyrobena od 03/2019. V případě dotazů ohledně dostupnosti služeb Mercedes PRO connect pro Vaše vozidlo se prosím obraťte na svého místního prodejce.

Naše vize.

Naše vize: Inovativní služby, které tvoří základ obchodních modelů budoucnosti.

Vaše výhody s Mercedes PRO connect.

Usnadněte každodenní práci svému manažerovi vozového parku a řidičům implementací Mercedes PRO connect1. Profesionální řešení konektivity a vozového parku spojují podniky s jejich vozidly a řidiči a mohou zvýšit efektivitu a produktivitu – ve vedení podniku, controllingu a řízení vozového parku.
Vereinfachte und optimierte Wartungsplanung

Zjednodušené a optimalizované plánování údržby.

Pomocí jednoduché logiky semaforu již nezmeškáte nutné údržby.
Transparenter Fahrzeugstand

Přehled o stavu vozidla.

Kdykoliv dostupné, přehledně uspořádané údaje o vozidle pomáhají při plánování použití.
Vermeidung unnötiger Mehrkosten

Eliminace zbytečných vyšších nákladů.

Nutné údržby jsou plánovány účinně a riziko výpadku je redukováno.
1

Mercedes PRO connect, řešení konektivity a vozového parku, je k dispozici pro vozidla Vito, eVito, Sprinter, eSprinter a třídu V. Služby Mercedes PRO connect jsou k dispozici pro vozidla eVito, která byla vyrobena od 03/2019. V případě dotazů ohledně dostupnosti služeb Mercedes PRO connect pro Vaše vozidlo se prosím obraťte na svého místního prodejce.

Přehled našich produktů pro Vás.

Ušito na míru Vašim potřebám: naše balíčky služeb Mercedes PRO connect. Rozmanité služby pro vozový park, vozidla a stanoviště Vám pomůžou zefektivnit vaše pracovní procesy.

Součásti Mercedes PRO connect.

Získejte více informací o součástech Mercedes PRO connect, které umožňují komunikaci mezi manažerem vozového parku, řidiči a vozidly a především – podstatně ji usnadňují.

Jak začít s Mercedes PRO connect?

Chcete ve svém vozidle používat inovativní konektivitu? Zde najdete užitečné návody, otázky a odpovědi týkající se zařízení a zacházení se službou Mercedes PRO connect.

Mercedes PRO Portal.

Začněte nyní s Mercedes PRO a ještě více si zefektivněte svou podnikatelskou činnost.

  • Veďte své podnikání rychleji a snadněji
  • Zachovejte si přehled
  • Snadná a intuitivní manipulace

Lorem Ipsum