Spolehlivý servis pro Váš vůz.

Každodenní život bez starostí.

Potíže s Vaším vozem vyřešíme my - Servis Mercedes-Benz.

Zvláště při delších cestách musíte mít možnost plně se spolehnout na spolehlivost a kvalitu svého vozidla Mercedes-Benz.

Servis Mercedes-Benz je partnerem na Vaší straně, který vaše vozidlo dokonale zná a pomůže vám ho udržovat spolehlivě v provozu. Jako jeho výrobci ho koneckonců známe do nejmenšího detailu.

Díky osvědčené kvalitě Mercedes-Benz budekaždá jízda bezpečná a bezstarostná. A to i proto, že pro případ nenadálých komplikací jsou Vám vždy k dispozici naši zaměstnanci, kteří jsou speciálně vyškoleni a jsou vždy nablízku díky naší husté servisní síti.

Naše služby.

  1. Servis
  2. Originální náhradní díly

  3. Pomoc na cestě1

Služba Mercedes-Benz Mobilo je v aktuálním podobě platná pro modely třídy V, X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pro všechna vozidla s první registrací od 01.01.2012 platí služba Mobilo nejprve 2 roky bez povinnosti servisu a poté se obnovuje po každé údržbě u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až po dobu 30 let. Pro modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY jsou služby Mercedes-Benz MobiloVan platné v aktuálním znění.

Výhody pro Vás.

  1. Servis

  2. Originální náhradní díly

  3. Pomoc na cestě