Marco Polo. Pohodlný campervan.

Od 1.228.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Tím deklarujete svou nezávislost.

Komfortní cestovní automobil pro náročné kempisty.

Model Marco Polo je kompaktní cestovní automobil pro všechny, kteří i na cestách kladou důraz na design a pohodlí. Nabízí vše, co je třeba pro bezpečnou jízdu i pohodlné bydlení a spaní.

V interiéru je k dispozici promyšlené vnitřní uspořádání s kuchyní a skříněmi, zvedací střecha se střešním lůžkem a dvoumístná lavice využitelná jako komfortní lůžko. To vše poskytuje pohodlný prostor pro spánek pro čtyři osoby.

Na cestě Marco Polo zaujme svými úspornými a zároveň silnými motorizacemi s motorem OM 654 o výkonu 176 kW (239 PS).

Pokud tedy ještě dnes nevíte, kam vyrazíte zítra - Marco Polo vám k tomu poskytne svobodu.

 

Ovládání vozu pomocí systémů MBUX a MBAC.

Díky multimediálnímu systému MBUX máte ve voze informace, zábavu a konektivitu doslova na dosah ruky. Díky své jednoduchosti a přehlednosti je systém velmi snadno ovladatelný.

Exkluzivně pro campervany je k dispozici také systém Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC), jímž je možno pohodlně ovládat veškeré důležité funkce cestovního vozu - a to jak při cestách, tak při kempování. Systém MBAC lze ovládat přes dotykovou obrazovku nebo mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

MBUX a MBAC

Ovládání na dosah ruky: Systémy MBUX a MBAC nabízejí dosud nevídané možnosti komunikace s vozem a řízení jeho funkcí.

MBUX s navigací a dotykovou obrazovkou

Dotykový displej s vysokým rozlišením se snadno ovládá a vášemu vozu vždy ukáže tu nejlepší cestu do cíle.

Aplikace Mercedes me

Funkce MBUX lze ovládat také přes mobilní aplikaci. Například pokud potřebujete zapnout nezávislé topení nebo zkontrolovat stav hladiny palivové nádrže.

Inteligentní cestování

S rozhraním Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) je možno mimo jiné ovládat elektrické komponenty campervanu, jako topení, výklopnou střechu, nebo chladicí box.

Aplikace Mercedes-Benz Advance Control (MBAC)

Díky mobilní aplikaci MBAC máte všechny informace o stavu campervanu přímo ve svém telefonu. Před cestou tak můžete velmi snadno zkontrolovat, zda je vše připraveno k odjezdu.

Ovládání střešního poklopu pomocí MBAC

Prostředníctvím mobilní aplikace MBAC lze pohodlně otevírat a zavírat střešní poklop a bez námahy tak připravit místo ke spánku.

Stylovější dobrodružství.

Speciální modelová řada ArtVenture.

Užijte si své dobrodružství ještě stylověji ve speciální modelu ArtVenture. Originální vzhled vašemu vozu zajistí tři volitelné dekorační prvky po bocích, nebo akvamarínový měch střešního lůžka, jenže je navíc vybaven prostorným čelním oknem. Model ArtVenture navíc nabízí další prvky výbavy, které ještě zvýší jeho exkluzivitu - například elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru EASY-PACK.

Metalické barevné odstíny

Speciální model je dostupný se šedým metalickým grafitovým, šedým metalickým selenitovým lakem, nebo bílým metalickým lakem v provedení crystal rock.

Výrazný měch  

V souladu s foliemi na boku vozu je i měch vyveden v akvamarínové barvě.

Elegantní folie

Pro boční strany vozu jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v matně černé barvě s akvamarínovými detaily.

Velké čelní okno

Prostorné čelní okno v měchu výklopné střechy propouští do prostoru střešního lůžka čerstvý vzduch.

Volitelná designová a komfortní výbava

Elektricky otevírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholným prvkům dostupné výbavy.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum