Marco Polo | cestovní automobily Mercedes-Benz

Marco Polo. Pohodlný campervan.

Od 1.292.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

 

 

MBUX a MBAC: nové standardy co do infotainmentu a ovládání vozidla.

MBUX přináší do vozu Marco Polo informace, zábavu a konektivitu. Vše je tak jednoduché, že se velmi rychle zorientujete a tak stavebnicové, že si pořídíte přesně takové funkce, jaké skutečně potřebujete.

Exkluzivně pro cestovní automobily je k dispozici systém Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC). Tím ovládáte důležité funkce cestovního automobilu a můžete aktivovat pomocné informace – ať už na cestách, při kempování nebo poté. Flexibilní budete i co do ovládání: Systém MBAC totiž ovládáte přes dotykovou obrazovku stejně jako přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

MBUX a Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

Tak úzce spjati jste se svým vozidlem ještě nebyli: Systémy MBUX a MBAC vám poskytují zcela nové možnosti vyvolávání informací a řízení funkcí vozidla – a to také přes mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

MBUX s výběrem tras a dotykovou obrazovkou

Jediným dotykem do cíle: Dotyková obrazovka s vysokým rozlišením umožňuje snadné ovládání - a váš vůz Marco Polo vám ukáže nejlepší cestu do cíle.

Aplikace Mercedes me

MBUX můžete řídit také přes mobilní aplikaci. To je praktické například tehdy, pokud budete chtít na dálku zkontrolovat výšky hladiny nádrže vozidla.

Chytřejší cestování

S rozhraním Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) můžete komfortně řídit důležité elektrické komponenty v cestovním automobilu, jako například topení, střechu nebo chladicí box a zjišťovat užitečné informace.

Aplikace Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC)

 

Díky mobilní aplikaci MBAC máte důležité informace o výbavě cestovního automobilu k dispozici i ve svém chytrém telefonu. Před cestou můžete například snadněji zkontrolovat, zda je vše připraveno k odjezdu.

Ovládání střešního poklopu MBAC

 

Elektrické ovládání výklopného střešního poklopu už je velké plus co do komfortu. S pomocí mobilní aplikace MBAC můžete tento poklop dokonce otevírat a zavírat prostřednictvím svého mobilního koncového zařízení.

Některé služby systému MBUX a Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) vyžadují volitelné a placené služby, které je nutno zakoupit přes službu Mercedes me.

AIRMATIC - Zaručený prvotřídní jízdní komfort.

Komfortní

Vzduchové odpružení se automaticky přizpůsobí aktuální jízdní situaci a stavu vozovky a zajistí tak maximální jízdní komfort v každé situaci.

Samostatný

Ať už dálnice nebo vyjetá polní cesta: Vzduchové odpružení AIRMATIC může přizpůsobit podvozek danému terénu. Tlumicí efekt lze samočinně regulovat u každého kola.

Bezpečně

Integrovaná automatická regulace světlé výšky vozidla zajišťuje konstantní udržování světlé výšky vozidla i při velkém zatížení. To rovněž přispívá k vyšší bezpečnosti jízdy a většímu jízdnímu komfortu.

Ovládání vozu pomocí systémů MBUX a MBAC.

Díky multimediálnímu systému MBUX máte ve voze informace, zábavu a konektivitu doslova na dosah ruky. Díky své jednoduchosti a přehlednosti je systém velmi snadno ovladatelný.

Exkluzivně pro campervany je k dispozici také systém Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC), jímž je možno pohodlně ovládat veškeré důležité funkce cestovního vozu - a to jak při cestách, tak při kempování. Systém MBAC lze ovládat přes dotykovou obrazovku nebo mobilní aplikaci v chytrém telefonu.

MBUX a MBAC

Ovládání na dosah ruky: Systémy MBUX a MBAC nabízejí dosud nevídané možnosti komunikace s vozem a řízení jeho funkcí.

MBUX s navigací a dotykovou obrazovkou

Dotykový displej s vysokým rozlišením se snadno ovládá a vášemu vozu vždy ukáže tu nejlepší cestu do cíle.

Aplikace Mercedes me

Funkce MBUX lze ovládat také přes mobilní aplikaci. Například pokud potřebujete zapnout nezávislé topení nebo zkontrolovat stav hladiny palivové nádrže.

Inteligentní cestování

S rozhraním Mercedes-Benz Advanced Control (MBAC) je možno mimo jiné ovládat elektrické komponenty campervanu, jako topení, výklopnou střechu, nebo chladicí box.

Aplikace Mercedes-Benz Advance Control (MBAC)

Díky mobilní aplikaci MBAC máte všechny informace o stavu campervanu přímo ve svém telefonu. Před cestou tak můžete velmi snadno zkontrolovat, zda je vše připraveno k odjezdu.

Ovládání střešního poklopu pomocí MBAC

Prostředníctvím mobilní aplikace MBAC lze pohodlně otevírat a zavírat střešní poklop a bez námahy tak připravit místo ke spánku.

Stylovější dobrodružství.

Speciální modelová řada ArtVenture.

Užijte si své dobrodružství ještě stylověji ve speciální modelu ArtVenture. Originální vzhled vašemu vozu zajistí tři volitelné dekorační prvky po bocích, nebo akvamarínový měch střešního lůžka, jenže je navíc vybaven prostorným čelním oknem. Model ArtVenture navíc nabízí další prvky výbavy, které ještě zvýší jeho exkluzivitu - například elektricky ovládané víko zavazadlového prostoru EASY-PACK.

Metalické barevné odstíny

Speciální model je dostupný se šedým metalickým grafitovým, šedým metalickým selenitovým lakem, nebo bílým metalickým lakem v provedení crystal rock.

Výrazný měch  

V souladu s foliemi na boku vozu je i měch vyveden v akvamarínové barvě.

Elegantní folie

Pro boční strany vozu jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v matně černé barvě s akvamarínovými detaily.

Velké čelní okno

Prostorné čelní okno v měchu výklopné střechy propouští do prostoru střešního lůžka čerstvý vzduch.

Volitelná designová a komfortní výbava

Elektricky otevírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholným prvkům dostupné výbavy.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum