Ze starého nové: originální repasované díly.

Originální repasované díly.

Ideální poměr cena-výkon.

Proč  se rozhodovat mezi cenou a kvalitou? Nakonec se očekává i od Mercedesu s vysokým počtem najetých kilometrů, že bude jezdit nadále hospodárně – a zároveň zůstane originálem.

Právě to je podstatou originálních repasovaných dílů: Dílů, které sníží náklady, aniž by se šetřilo na osvědčené kvalitě značky Mercedes-Benz. Efektivním výrobním postupem šetřícím zdroje se každý díl v kvalitě odpovídající standardům společnosti Mercedes-Benz repasuje, zkontroluje a otestuje. Výsledkem je široký sortiment cenově výhodných originálních repasovaných díl, který se stále rozšiřuje.

Naše síť partnerů Mercedes-Benz spolehlivě zajišťuje rychlou dostupnost přímo pro Vás. Originální repasované díly Mercedes-Benz navíc šetří při procesu repase cenné suroviny a energii – úspora nákladů, kterou můžeme jako cenovou výhodu předat dál našim zákazníkům.

4 důvody pro vyšší hospodárnost s originálními repasovanými díly Mercedes-Benz:

 • Ekonomicky příznivé náklady na náhradní díly
 • Garantovaná kvalita značky Mercedes-Benz
 • Spolehlivá dostupnost
 • Výroba šetřící zdroje
   

Portfolio produktů.

Od A jako alternátor až po Z jako zámek dveří.

Dostupnost dílů nutných pro opravu v krátkém čase je rozhodující pro rychlou opravu a zprovoznění vozidla. To zajišťuje široký sortiment originálních repasovaných dílů Mercedes-Benz. Nabídka se stále rozšiřuje – od startérů, brzdových válců, alternátorů přes turbodmachydla, hlavy válců, vstřikovací čerpadla až po těla motorů a kompletní motory.

Zákazník Mercedes-Benz právem očekává nejvyšší kvalitu, tvarovou přesnost a dlouhou životnost. Proto vkládáme také do průmyslového repasování dílů naše komplexní know-how výrobce. Opotřebitelné díly jsou zásadně nahrazeny novými díly, ostatní komponenty jsou důkladně zkontrolovány podle přísných postupů definovaných ve společnosti Mercedes-Benz. Na konci splňuje každý originální repasovaný díl Mercedes-Benz všechny standardy společnosti Mercedes-Benz a odpovídá aktuálnímu technologickému stavu.

Přesvědčte se sami! Zeptejte se svého partnera Mercedes-Benz na originální repasované díly Mercedes-Benz.

Produktové skupiny:

 • Agregáty (motory a převodovky)
 • Mechanické komponenty (např. brzdové ventily a turbodmychadla)
 • Vstřikovací systém a výfukový systém (např. ventily AGR a vstřikovací čerpadla
 • Elektrické a elektronické komponenty (např. startéry a alternátory)
 • Alternativní pohony (např. elektromotory a vysokonapěťové akumulátory)

Originální repasované díly na RemanParts

Vyhledejte originální repasované díly Mercedes-Benz pro vaši potřebu - rychle a pohodlně.

Lorem Ipsum