Záchranářská nálepka pro soukromé zákazníky | Mercedes-Benz
Záchranářská nálepka Mercedes-Benz

Když se každá sekunda počítá: Záchranářská nálepka.

S nálepkou s QR kódem rychleji ke správné záchranářské kartě.

Po nehodě se při záchraně cestujících počítá každá sekunda. Proto firma Daimler našla jako první výrobce vozidel v malé, ale efektivní inovaci možnost, jak záchranářům na místě nehody rychle poskytnout důležité bezpečnostní informace: záchranářskou nálepku.

Po naskenování QR kódu chytrým telefonem nebo tabletem se zobrazí aktuální záchranářská karta vozidla1. Záchranáři tak ihned vidí, kde se nacházejí airbagy, akumulátory, nádrže, elektrická vedení, tlakové válce a součásti kritické pro záchranu. Jednotky zasahující na místě nehody mají s touto jednoduchou, ale významnou inovací rozhodující výhodu v boji s časem. Díky QR kódu mohou rychleji reagovat. Ve vážných situacích mohou tyto nálepky pomoci zachránit život!

Nálepky s QR kódy lze snadno doplnit a jsou k dispozici pro dodávky Mercedes-Benz od roku výroby 1996 u Vašeho servisního partnera Mercedes-Benz.

1

Předpoklad: k dispozici připojení k internetu.

"U každého vozidla existují určité oblasti, ve kterých nemůžeme řezat, aniž bychom cestující nebo sami sebe vystavili riziku. Proto musí být tyto životně důležité informace přístupné také zvenku. … Na místě tak ušetříme mnoho cenného času. Často se počítá každá sekunda a cení se každá podpora."

Oliver H., hasič, v interview s Mercedes-Benz k nové záchranářské nálepce.

Lorem Ipsum