Záruka I Mercedes-Benz
Záruka na nová vozidla Mercedes Benz

Záruka na nová vozidla Mercedes Benz.

Odpovědnost, kterou rádi převezmeme.

Pro všechna dodávková vozidla Mercedes-Benz platí po celé Evropě dvouletá záruka na nová vozidla bez omezení počtu najetých kilometrů. Poskytovatelem smluvní garance je příslušná místní prodávající organizace Mercedes-Benz.

Smluvní garance pro nová dodávková vozidla Mercedes-Benz platí po dobu dvou let bez omezení počtu najetých km ode dne předání nebo první registrace vozidla, dle toho, která skutečnost nastane dříve. Tato smluvní garance doplňuje zákonem stanovené ručení za věcné vady.

Rozsah platnosti záruky na nová vozidla zahrnuje Evropský hospodářský prostor, Andorru, Izrael, Monako, Černou Horu, San Marino, Švýcarsko, Srbsko, Turecko, Vatikán.

Garance na neprorezivění karoserie.

K základní dvouleté smluvní garanci pro nová vozidla dále platí záruka na neprorezavění surové karosérie. Platí ejprve 2 roky a poté se obnovuje po každé provedené údržbě (včetně předepsaných přídavných prací) u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až na 12 let. Zahrnuje nosnou konstrukci karoserie, dveře, blatníky, kapotu motoru a zadní dveře nebo dveře zavazadlového prostoru v případě, že výchozí bod prorezavění se nachází na vnitřní straně příslušeného dílu karoserie.

Lorem Ipsum