Krok dál ve vašem podnikání: Skříňová dodávka Vito.

Od 546.000 Kč bez DPH

Konifgurátor

Vito. Chce, umí, pracuje.

Chcete být neustále připraveni? Nemůžete odolat novým výzvám? Jste ve své práci cílevědomí? Pak se k Vám perfektně hodí model Vito, neboť právě Vito Vás posune dále – jak na silnici, tak i ve Vašem podnikání. V otázkách hospodárnosti a kvality je stejně příkladné jako v oblasti flexibility a bezpečnosti. Je totiž vyráběno skutečným odborníkem na užitková vozidla.

Se spotřebou 5,7 l na 100 km [Skříňová dodávka Vito a Vito Mixto 116 CDI se sadou BlueEFFICIENCY v kombinaci s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS a s registrací jako užitkové vozidlo (N1). Spotřeba paliva kombinovaná: 5,8–5,7 l/100 km; emise CO2 kombinované: 153–150 g/km]1 [*] je hospodárnější než kdykoliv předtím a s každým kilometrem trvale přispívá k Vašemu úspěchu. Díky inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete bezpečněji. I jeho nabídka druhů pohonů je jedinečná: podle svých potřeb si můžete vybrat z pohonu předních2 kol, zadních kol nebo pohonu všech kol.

A hustá síť partnerů Mercedes-Benz s komplexními službami se postará o to, aby si Vaše Vito trvale uchovalo svoji neochvějnou spolehlivost. Svěřte údržbu a opravy svému servisu Mercedes-Benz. Zná Vaše vozidlo nejlépe. Vito tak zůstane dlouho Vaším cenným partnerem.

1

Skříňová dodávka Vito a Vito Mixto 116 CDI se sadou BlueEFFICIENCY v kombinaci s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS a registrací jako užitkové vozidlo (N1). Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 153–150 g/km. Skutečné hodnoty spotřeby závisí mj. na hmotnosti vozidla a zvolených výbavách.

2

Vito Mixto s pohonem předních kol a s registrací jako osobní vozidlo (M1) nebude od 06/2018 dočasně dostupný v určitých zemích. Další informace si prosím vyžádejte od svého prodejce Mercedes-Benz.

Hlavní přednosti.

  1. Kvalita
  2. Hospodárnost
  3. Bezpečnost
  4. Flexibilita
  5. Komfort
Připraveni současně s Vámi. Tak spolehliví mají být partneři.

Jako svého spolehlivého partnera své Vito oceníte rychle, protože pro váš spolehlivý a dlouhodobý vztah děláme maximum. Při předání obdržíte ověřené vozidlo v kvalitě Mercedes-Benz, které se úspěšně osvědčilo při 5,5 mil. testovacích kilometrech a v rozsáhlém testování. Vito odpovídá požadavkům kladeným na komerčně využívané vozidlo a jeho komplexní ochrana proti korozi s plně pozinkovanou karoserií se postará o to, aby tento vůz i po mnoha letech dělal Vašemu podniku dobré jméno.

Jedno je jisté: S modelem Vito volíte vozidlo, na které se můžete spolehnout. Díky maximální době provozuschopnosti Vás bude podporovat při všech Vašich úkolech. Protože pro nás nepředstavuje „Mercedes-Benz Vans. Born to run.“ pouze jen motto, ale také závazek.

Díky nízké spotřebě se dostanete dál.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Proto je Vito vybaveno vším, co přispěje k úspěchu Vašeho podniku. S certifikovanými hodnotami spotřeby od 5,7 l na 100 km [skříňová dodávka Vito a Vito Mixto 116 CDI se sadou BlueEFFICIENCY v kombinaci s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS a s registrací jako užitkové vozidlo (N1). Spotřeba paliva kombinovaná: 5,8-5,7 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 153-150 g/km]1 [*] jezdíte úsporně. Vito se vyzněčuje spolehlivostí a dlouhou životností typickou pro Mercedes-Benz, a je k dispozici vždy, když ho potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita produktu je vůbec tím nejlepším předpokladem nízkého rozpočtu na údržby a opravy. Aby Vito i po mnoha letech dobře vypadalo, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Dosáhněte svého cíle v bezpečí – na všech cestách.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů mají prospěch všichni: Vy, vaši spolujezdci a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. Vito navíc nabízí nejlepší způsob přepravy také pro Váš náklad. Při jízdě pomůže asistent pro potlačení vlivu bočního větru, asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, airbag pro řidiče a spolujezdce a také nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP®, který při regulaci jízdní dynamiky zohledňuje také naložení vozidla. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na B sloupku mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Výrazným prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Za příplatek jsou dostupné okenní airbagy a boční hrudní a pánevní airbagy pro řidiče a spolujezdce a také preventivní systém na ochranu cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších prvků bezpečnostní výbavy2. Podporují Vás v bezpečnějším dosahování Vašich cílů.

Ložný prostor stejně všestranný jako jeho úkoly.

V modelu Vito je místo pro vše, co je potřeba vzít s sebou. Díky maximálnímu užitečnému zatížení až 1 374 kg (skříňová dodávka) a díky až 3 m délky ložného prostoru3 pojme jako vozidlo vážící 3 200 kg velké množství nákladu. Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Mimochodem: Díky jeho velkým dveřním otvorům a nízké spodní hraně nákladového prostoru s Vitem hravě zvládnete i těžké úkoly – pro ještě vyšší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Tady Vás bude práce bavit. Pohodlné místo pro práci.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: Vito ve Vás se svým prostorným interiérem vyvolá ideální pracovní náladu. Sedadla přesvědčí svým čalouněním robustní tkaninou a na jejich ergonomickém polstrování se Vám bude i na dlouhých cestách sedět pohodlně. V chladném ročním období oceníte vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce, které je dostupné za příplatek. Pokud vpředu potřebujete místo pro dva spolujezdce, můžete si za příplatek objednat lavicové sedadlo pro spolujezdce.

Díky elektromechanickému servořízení a příplatkovým výbavám jako tempomat, nastavitelný multifunkční volant a palubním počítačem se snadno dostanete do svého cíle. Chladnou hlavu Vám pomůže zachovat příplatková klimatizace, resp. automatická klimatizace.

Audiosystémy dostupné za příplatek se Vám na cestách postarají o nejlepší připojení a s navigačními systémy Audio 40 nebo Becker® MAP PILOT4 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit hodnotu svého Vita, objednejte si příplatkovou sadu Chrom Interiér. A protože každé úspěšné podnikání začíná dobrou organizací, vybavili jsme Vito řadou praktických úložných boxů.

1

Skříňová dodávka Vito a Vito Mixto 116 CDI se sadou BlueEFFICIENCY v kombinaci s automatickou převodovkou 7G-TRONIC PLUS a registrací jako užitkové vozidlo (N1). Spotřeba paliva ve městě / mimo město / kombinovaná: 6,7–6,6/5,3–5,2/5,8–5,7 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 153–150 g/km [*]. Skutečné hodnoty spotřeby závisí mj. na hmotnosti vozidla a zvolených výbavách.

2

Viz standardní a příplatkové výbavy v oblasti bezpečnosti a také www.mercedes-benz.de

3

Platí pro Vito v extra dlouhé verzi vozidla.

4

Navigační systém Becker® MAP PILOT dostupný pouze v kombinaci se systémem Audio 15.

Varianty karoserie.

Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhé
Extra dlouhé
Plocha nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
3,97 m²
5,5 m3
2.586 mm
1.374 kg
4,38 m²
6,0 m3
2.831 mm
1.349 kg
4,76 m²
6,6 m3
3.061 mm
1.324 kg

Zcela bezpečná jízda.

K hodnotné standardní bezpečnostní výbavě modelu Vito například patří asistent pro potlačení vlivu bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce a také boční hrudní a pánevní airbagy, nebo okenní airbagy vpředu. Za příplatek přispívá k vyšší bezpečnosti také asistent varování před kolizí COLLISION PREVENTION ASSIST, asistent jízdy v pruzích a asistent hlídání mrtvého úhlu.

Skříňová dodávka Vito, COLLISION PREVENTION ASSIST

COLLISION PREVENTION ASSIST

Skříňová dodávka Vito, asistent jízdy v pruzích

Asistent jízdy v pruzích

Skříňová dodávka Vito, asistent sledování mrtvého úhlu

Asistent sledování mrtvého úhlu

Skříňová dodávka Vito, LED Intelligent Light System

LED Intelligent Light System

Skříňová dodávka Vito, ATTENTION ASSIST

Asistent sledování bdělosti

Skříňová dodávka Vito, asistent při poryvech bočního větru

Asistent při poryvech bočního větru

Stejně rozmanitý, jako Vaše úkoly.

Pro každé podnikání je cílem dojet dále. Proto model Vito jako první dodávkové vozidlo v této třídě nabízí tři druhy pohonu: Pohon předních kol, zadních kol a pohon všech kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl a kam jedete, si vyberte vozidlo s pohonem, jehož jízdní vlastnosti Vám a vašemu podnikání vyhovují.

O vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu se stará automatická 7stupňová převodovka 7G-TRONIC PLUS1, která je dostupná za příplatek. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete: S elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si v modelu Vito vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

1

K dispozici pro pohon zadních kol a pohon všech kol.

Mercedes PRO: zjednoduší a urychlí vaše podnikání.

Mercedes PRO je značka Mercedes-Benz Vans pro všechny digitální služby a řešení pro vaši každodenní činnost. Naším cílem je využití digitálního světa k tomu, aby bylo vaše podnikání ještě efektivnější.

Mercedes PRO zahrnuje všechny služby, které jsou pro vás relevantní, v rámci jediné internetové platformy. Stávající služby jsou průběžně rozšiřovány a pro účely vašeho podnikání dále přizpůsobovány. Cílem Mercedes PRO je jejich propojení s vašimi požadavky tak, aby usnadňovaly vaší každodenní činnost.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Czech (https://www.datgroup.com/cs-cz/home.html).