Krok dál ve vašem podnikání: Skříňová dodávka Vito.

Od 542.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

Vito. Chce, umí, pracuje.

Chcete být neustále připraveni? Nemůžete odolat novým výzvám? Jste ve své práci cílevědomí? Pak se k Vám perfektně hodí model Vito, neboť právě Vito Vás posune dále – jak na silnici, tak i ve Vašem podnikání. V otázkách hospodárnosti a kvality je stejně příkladné jako v oblasti flexibility a bezpečnosti. Je totiž vyráběno skutečným odborníkem na užitková vozidla.

Se svými efektivními dieselovými motorizacemi každým kilometrem trvale přispívá k vašemu úspěchu a díky inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete bezpečněji. Nabídka jeho druhů pohonů je jedinečná: podle svých potřeb si můžete vybrat z pohonu předních kol, zadních kol nebo pohonu všech kol.

A hustá síť partnerů Mercedes-Benz s komplexními službami se postará o to, aby si Vaše Vito trvale uchovalo svoji neochvějnou spolehlivost. Svěřte údržbu a opravy svému servisu Mercedes-Benz. Zná Vaše vozidlo nejlépe. Vito tak zůstane dlouho Vaším cenným partnerem.

Hlavní přednosti.

  1. Kvalita
  2. Hospodárnost
  3. Bezpečnost
  4. Flexibilita
  5. Komfort
Připraveni současně s Vámi. Tak spolehliví mají být partneři.

Jako svého spolehlivého partnera své Vito oceníte rychle, protože pro váš spolehlivý a dlouhodobý vztah děláme maximum. Při předání obdržíte ověřené vozidlo v kvalitě Mercedes-Benz, které se úspěšně osvědčilo při 5,5 mil. testovacích kilometrech a v rozsáhlém testování. Vito odpovídá požadavkům kladeným na komerčně využívané vozidlo a jeho komplexní ochrana proti korozi s plně pozinkovanou karoserií se postará o to, aby tento vůz i po mnoha letech dělal Vašemu podniku dobré jméno.

Jedno je jisté: S modelem Vito volíte vozidlo, na které se můžete spolehnout. Díky maximální době provozuschopnosti Vás bude podporovat při všech Vašich úkolech. Protože pro nás nepředstavuje „Mercedes-Benz Vans. Born to run.“ pouze jen motto, ale také závazek.

Díky nízké spotřebě se dostanete dál.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Proto je skříňová dodávka Vito vybavena vším, aby přispěla k vyšší hospodárnosti, a tím i větší úspěšnosti vaší firmy.

S výhodnými spotřebními hodnotami pěti dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji, navíc s jistotou spolehlivosti a dlouhé životnosti, tak typických pro vozy značky Mercedes-Benz. Vaše skříňová dodávka Vito je tak k dispozici vždy, když ji potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita produktu je vůbec tím nejlepším předpokladem nízkého rozpočtu na údržby a opravy.

Aby na vozu Vito bylo i po mnoha letech zřejmé, v jak dobrém stavu je, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Dosáhněte svého cíle v bezpečí – na všech cestách.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů mají prospěch všichni: Vy, vaši spolujezdci a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. Vito navíc nabízí nejlepší způsob přepravy také pro Váš náklad. Při jízdě pomůže asistent pro potlačení vlivu bočního větru, asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, airbag pro řidiče a spolujezdce a také nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP®, který při regulaci jízdní dynamiky zohledňuje také naložení vozidla. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na B sloupku mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Výrazným prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Za příplatek jsou dostupné okenní airbagy a boční hrudní a pánevní airbagy pro řidiče a spolujezdce a také preventivní systém na ochranu cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších prvků bezpečnostní výbavy. Podporují Vás v bezpečnějším dosahování Vašich cílů.

Ložný prostor stejně všestranný jako jeho úkoly.

V modelu Vito je místo pro vše, co je potřeba vzít s sebou. Díky maximálnímu užitečnému zatížení až 1 374 kg (skříňová dodávka) a díky až 3 m délky ložného prostoru1 pojme jako vozidlo vážící 3 200 kg velké množství nákladu. Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Mimochodem: Díky jeho velkým dveřním otvorům a nízké spodní hraně nákladového prostoru s Vitem hravě zvládnete i těžké úkoly – pro ještě vyšší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Tady Vás bude práce bavit. Pohodlné místo pro práci.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: Vito ve Vás se svým prostorným interiérem vyvolá ideální pracovní náladu. Sedadla přesvědčí svým čalouněním robustní tkaninou a na jejich ergonomickém polstrování se Vám bude i na dlouhých cestách sedět pohodlně. V chladném ročním období oceníte vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce, které je dostupné za příplatek. Pokud vpředu potřebujete místo pro dva spolujezdce, můžete si za příplatek objednat lavicové sedadlo pro spolujezdce.

Díky elektromechanickému servořízení a příplatkovým výbavám jako tempomat, nastavitelný multifunkční volant a palubním počítačem se snadno dostanete do svého cíle. Chladnou hlavu Vám pomůže zachovat příplatková klimatizace, resp. automatická klimatizace.

Audiosystémy dostupné za příplatek se Vám na cestách postarají o nejlepší připojení a s navigačními systémy Audio 40 nebo Becker® MAP PILOT2 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit hodnotu svého Vita, objednejte si příplatkovou sadu Chrom Interiér. A protože každé úspěšné podnikání začíná dobrou organizací, vybavili jsme Vito řadou praktických úložných boxů.

1

Platí pro Vito v extra dlouhé verzi vozidla.

2

Navigační systém Becker® MAP PILOT dostupný pouze v kombinaci se systémem Audio 15.

Varianty karoserie.

Skříňovou dodávku Vito je díky jejím třem délkám vozidla možné perfektně přizpůsobit individuálním požadavkům. Při velikosti vnitřního prostoru výška vozidla nepřesahuje 1 910 mm, a proto bez problémů zajede do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.
Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhé
Extra dlouhé
Plocha nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
3,97 m²
5,5 m³
2.586 mm
1 346 kg
4,38 m²
6,0 m³
2.831 mm
1 316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3.061 mm
1 281 kg

Zcela bezpečná jízda.

K hodnotné standardní bezpečnostní výbavě modelu Vito například patří asistent pro potlačení vlivu bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce a také boční hrudní a pánevní airbagy, nebo okenní airbagy vpředu. Za příplatek přispívá k vyšší bezpečnosti také asistent varování před kolizí COLLISION PREVENTION ASSIST, asistent jízdy v pruzích a asistent hlídání mrtvého úhlu.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asistent jízdy v pruzích

Asistent sledování mrtvého úhlu

LED Intelligent Light System

Asistent sledování bdělosti

Asistent při poryvech bočního větru

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Czech (https://www.datgroup.com/cs-cz/home.html).

Lorem Ipsum