Skříňová dodávka Vito | Dodávka Mercedes-Benz

Krok dál ve vašem podnikání: Skříňová dodávka Vito.

Od 713.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Profesionální přeprava nákladů s hvězdou.

Skříňová dodávka Vito Vás dokáže podpořit v každém směru: Pojme náklad o objemu až 6,6 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Hlavní přednosti.

  1. Bezpečnost
  2. Hospodárnost
  3. Konektivita
Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve skříňové dodávce Vito mají prospěch všichni: Vy, Vaši spolujezdci i ostatní účastníci silničního provozu. Součástí standardní výbavy je elektronický stabilizační program ADAPTIVE ESP®, který provádí regulaci podle zatížení vozidla, asistent při poryvech bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST na palubě. Kromě airbagu pro řidiče, který je součástí standardní výbavy, jsou další airbagy dostupné za příplatek. Na přání Vás podpoří aktivní brzdový asistent a aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, jakož i asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu 1 s funkcí Rear Cross Traffic Alert.

Zažijte svůj vlastní hospodářský zázrak.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Mezi 5 volitelnými vznětovými motory vozu Vito Mixto zcela určitě najdete hospodárné řešení pro Vaše pracovní úkoly. Spolehlivost a dlouhá životnost typická pro značku Mercedes-Benz zaručuje, že Vaše skříňová dodávka Vito je Vám k dispozici kdykoli budete potřebovat. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km.

Buďte připojeni i na cestách.

S vozem Vito si digitální svět berete prostě s sebou! Příplatkové audiosystémy poskytují hands-free a streaming hudby přes Bluetooth® a umožňují částečně integraci chytrých telefonů. Tak lze práci zvládnout maximálně hospodárně a příjemně – a to i díky jednoduchému ovládání.

Služby Mercedes me connect Vám pomohou snadněji a hospodárněji plnit Vaše úkoly. Rozsáhlá a volitelná nabídka se postará o to, abyste vy a vaše společnost byli ve spojení s vozidlem vždy a kdekoliv.

1

Asistent sledování mrtvého úhlu není dočasně k dispozici a až do odvolání bude nahrazen přípravou pro asistenta sledování mrtvého úhlu. V kombinaci se systémem DISTRONIC je asistent sledování mrtvého úhlu nadále k dispozici.

Pomůže vám s mnoha vašimi povinnostmi.

Ve skříňové dodávce Vito je dostatek místa pro vše, co je potřeba vzít s sebou. S délkou nákladového prostoru až 3 m 1 pojme jako vozidlo s hmotnostní 3 200 kg velký objem nákladu.

Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které Vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhá
Extra dlouhá
Plocha nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
3,97 m²
5,5 m³
2.586 mm

1.346 kg

 

4,38 m²
6,0 m³
2.831 mm
1.316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3.061 mm

1.281 kg

 

1

Platí pro Vito v extra dlouhé verzi vozidla.

Tady Vás bude práce bavit.

Vito skříňová dodávka

eVans značky Mercedes-Benz: vhodné pro každodenní provoz, hospodárné a na čistě elektrický pohon.

Zažijte skříňovou dodávku Vito s elektrickým pohonem.

Zažijte skříňovou dodávku Vito.

Icon Rezervovat zkušební jízdu

Zarezervujte si zkušební jízdu.

Přihlásit se a vyrazit na cestu
Více informací
Icon Vyhledat prodejce

Vyhledejte prodejce.

Vyhledat v okolí
Více informací
Icon Konfigurovat vozidlo

Nakonfigurujte vozidlo.

Přizpůsobte jej sobě
Více informací
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).