Skříňová dodávka Vito | Dodávka Mercedes-Benz

Krok dál ve vašem podnikání: Skříňová dodávka Vito.

Od 565.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Profesionální přeprava nákladů s hvězdou.

Skříňová dodávka Vito Vás dokáže podpořit v každém směru: Pojme náklad o objemu až 6,6 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Hlavní přednosti.

  1. Bezpečnost
  2. Hospodárnost
  3. Konektivita
Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve skříňové dodávce Vito mají prospěch všichni: Vy, Vaši spolujezdci i ostatní účastníci silničního provozu. Součástí standardní výbavy je elektronický stabilizační program ADAPTIVE ESP®, který provádí regulaci podle zatížení vozidla, asistent při poryvech bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST na palubě. Kromě airbagu pro řidiče, který je součástí standardní výbavy, jsou další airbagy dostupné za příplatek. Na přání Vás podpoří aktivní brzdový asistent a aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, jakož i asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu s funkcí Rear Cross Traffic Alert.

Zažijte svůj vlastní hospodářský zázrak.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Mezi 5 volitelnými vznětovými motory vozu Vito Mixto zcela určitě najdete hospodárné řešení pro Vaše pracovní úkoly. Spolehlivost a dlouhá životnost typická pro značku Mercedes-Benz zaručuje, že Vaše skříňová dodávka Vito je Vám k dispozici kdykoli budete potřebovat. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km.

Buďte připojeni i na cestách.

S vozem Vito si digitální svět berete prostě s sebou! Příplatkové audiosystémy poskytují hands-free a streaming hudby přes Bluetooth® a umožňují částečně integraci chytrých telefonů. Tak lze práci zvládnout maximálně hospodárně a příjemně – a to i díky jednoduchému ovládání.

Služby Mercedes me connect Vám pomohou snadněji a hospodárněji plnit Vaše úkoly. Rozsáhlá a volitelná nabídka se postará o to, abyste vy a vaše společnost byli ve spojení s vozidlem vždy a kdekoliv.

Varianty karoserie.

Ve skříňové dodávce Vito je dostatek místa pro vše, co je potřeba vzít s sebou. S délkou nákladového prostoru až 3 m 1 pojme jako vozidlo s hmotnostní 3 200 kg velký objem nákladu.

Ale nejen to: Se třemi délkami vozidla, dvěma rozvory, flexibilním zabezpečovacím systémem a praktickými dělicími příčkami Vám nabízí rozmanité individualizace a specializace pro Vaše profesionální přepravní řešení.

Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které Vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhá
Extra dlouhá
Plocha nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
3,97 m²
5,5 m³
2.586 mm

1.346 kg

 

4,38 m²
6,0 m³
2.831 mm
1.316 kg
4,76 m²
6,6 m³
3.061 mm

1.281 kg

 

1

Platí pro Vito v extra dlouhé verzi vozidla.

Tady Vás bude práce bavit.

Vito skříňová dodávka

eVans značky Mercedes-Benz: vhodné pro každodenní provoz, hospodárné a na čistě elektrický pohon.

Zažijte skříňovou dodávku Vito s elektrickým pohonem.

Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce o spotřebě paliva, emisích CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum