Mercedes-Benz Citan | Dodávka Mercedes-Benz

Vsaďte na vítěze.

Nový Citan. Mezinárodní dodávka roku 2022.

Nový Citan. 

Operativní leasing již od 9.990 Kč bez DPH měsíčně.

Nový Citan.

Větší než se zdá.

Již od 448.500 Kč bez DPH

Akční nabídky.

Nový Citan: vítěz ocenění Mezinárodní dodávka roku 2022.

Mercedes-Benz Citan určuje standardy: jeho kvality v kategoriích efektivita, bezpečnost, udržitelnost a životní prostředí přesvědčily 25člennou porotu. Její členové, odborní novináři z téměř všech evropských zemí a Ruska, testovali a hodnotili 14 nových modelů v segmentu lehkých užitkových vozidel. Jednohlasná volba: první místo pro Citan!

Malá dodávka s velkými možnostmi.

S typickým designem a ergonomickým interiérem, ve kterém se snadno zorientujete, se nový Citan prezentuje jako pravý Mercedes-Benz. Vstupte a objevte možnosti volitelného multimediálního systému MBUX (Mercedes-Benz User Experience) a inteligentních řešení konektivity. Během jízdy můžete využít podporu četných předvídavých asistenčních systémů. Nové jsou dvě linie výbavy BASE a PRO, s kterými vybavíte svou kompaktní malou dodávku tak, jak potřebujete. To je jen pár novinek. Zjistěte více!

eCitan: Nový člen rodiny dodávek eVans.

Elektrická varianta ve všech třídách dodávkových vozidel

Ve 2. pololetí roku 2022 bude do prodeje uveden eCitan, plně elektrická modelová varianta dodávky Citan. Dojezd podle WLTP činí až 285 kilometrů. Tím bude odpovídat potřebám komerčních uživatelů, kteří tyto modely často používají jako kurýrní a dodávková vozidla ve městech. Na rychlonabíjecích stanicích lze baterii dobít za 40 minut na 80 procent. Velká výhoda: U rozměrů nákladového prostoru a užitečného nákladu není nutné slevovat v porovnání s běžnými modely. Pro eCitan bude k dispozici také závěsné zařízení přívěsu.

Nový multimediální systém MBUX.

Informační výbava v novém Citanu má řešení téměř na vše: Chcete se na cestách dostat rychleji do cíle pomocí aktuálních dopravních informací nebo bezdrátově dobít vaše mobilní koncové zařízení? Nebo chcete svůj volitelný multimediální systém MBUX ovládat pomocí dotykové obrazovky s vysokým rozlišením, tlačítek na multifunkčním volantu nebo hlasových povelů? Všechno je možné. Nové jsou také služby konektivity Mercedes me, které do vaší malé dodávky přinášejí téměř neomezené možnosti informací a zábavy a rovněž vyšší bezpečnost.
Citan, MBUX
 • Multimediální systém MBUX 7 palců

  Multimediální systém MBUX 7 palců

  Na dotykové obrazovce s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců) ovládáte multimediální systém tak, jak jste zvyklí ze svých mobilních zařízení. Další možnost zadávání: tlačítka na multifunkčním volantu.
 • Integrace chytrého telefonu

  Integrace chytrého telefonu

  Pomocí integrace chytrého telefonu můžete prostřednictvím multimediálního systému pohodlně používat vybrané aplikace vašeho mobilního zařízení.
 • Zdířka USB typu C

  Zdířka USB typu C

  V podobě zdířky USB typu C získáte integrované Media Interface, prostřednictvím kterého můžete ve vozidle například poslouchat hudbu ze svého chytrého telefonu.
 • Ovládání hlasem

  Ovládání hlasem

  Stačí říci jen „Hej, Mercedesi“, abyste spustili rozsáhlé ovládání hlasem a pohodlně tak ovládali multimediální systém.

Výrazné prvky nového Citanu.

Citan, systém bezdrátového nabíjení pro mobilní koncová zařízení

Systém bezdrátového nabíjení pro mobilní koncová zařízení

Paket aktivní bezpečnosti zahrnuje čtyři asistenční systémy, které vám umožní odlehčení.

Paket aktivní bezpečnosti

Světlomety LED High Performance vám poskytují vyšší bezpečnost za tmy a nezaměnitelný, výrazný vzhled.

Světlomety LED High Performance

Řešení nástaveb na míru.

Pokud jsou vaše potřeby poněkud speciální, je možné, že má Mercedes-Benz pro Vás to pravé řešení. Pomůžeme a nabídneme Vám solidní, optimálně použitelná řešení nástaveb od jednoho dodavatele nebo od našich certifikovaných partnerů. Díky tomu získáte optimální vybavení pro stavbu nebo pro své dodavatelské nebo řemeslnické potřeby.

kontaktni-formular