Citan Tourer | Dodávkové vozidlo Mercedes-Benz

Nový Citan Tourer. Větší než se zdá.

                                  

Nový Citan Tourer.

Chcete kompaktní malou dodávku s velkým prostorem pro cestující, která se agilně a pohodlně řídí a dobře si poradí i ve stísněných dopravních podmínkách? Má vám vaše dodávka usnadnit práci, sloužit jako vizitka vaší firmy a nedělat kompromisy v oblasti bezpečnostní výbavy? Měli byste se seznámit s novým modelem Citan Tourer.

Hlavní přednosti.

  1. Kvalita
  2. Funkčnost
  3. Bezpečnost
  4. Spolehlivost
Typická kvalita, kterou vidíte a cítíte.

Atraktivní vzhled a vysoký komfort jdou u nového Citanu ruku v ruce. Jeho charakteristický design exteriéru se odlišuje od masy. Když nastoupíte, přivítá vás stylově uspořádaný interiér. Také typická komfortní výbava, která je již známá z jiných konstrukčních řad, dělá z nového Citanu pravou dodávku Mercedes-Benz.

Usnadní vaši každodenní práci.

Nový Citan Tourer je tu proto, aby vám usnadnil práci: od prostorného, flexibilně použitelného prostoru pro cestující s pohodlným zadním lavicovým sedadlem Fold & Load až po ergonomické sedadlo řidiče. Čekají na vás příjemná sedadla, jednoduché ovládání a mnoho dobře dosažitelných odkládacích přihrádek, například na přístrojové desce.

Rozsáhlá bezpečnostní výbava je součástí standardní výbavy.

V Citanu Tourer cestujete vy i vaši spolujezdci bezpečně. Komplexní ochrana cestujících se sedmi airbagy je součástí standardní výbavy. Nový Citan Tourer je tak nejlépe připraven na to, aby vás stejně jako každý jiný Mercedes-Benz aktivně podporoval při jízdě a dokázal vás ochránit v případě nehody.

Den za dnem je tu pro vás.

Před dodáním nového Citanu Tourer musela naše kompaktní dodávka svou robustnost prokázat v náročných letních a zimních testech Mercedes-Benz a v přísných testech koroze. Proto je tak spolehlivá, jak jen můžete od dodávky Mercedes-Benz očekávat.

Zvenku kompaktní, uvnitř prostorný.

V novém modelu Citan Tourer se vaši pasažéři budou od začátku cítit dobře: Nastupuje se pohodlně posuvnými dveřmi na obou stranách, které jsou součástí standardní výbavy a jejichž výklopná okna zajišťují dobré větrání. Všechna sedadla jsou čalouněna odolnou látkou. Opěradla lze v případě potřeby sklopit v poměru 1/3 ku 2/3 a vytvořit tak rovnou ložnou plochu.
Počet míst v prostoru pro cestující
Objem nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru max.
Max. užitečný náklad

3

 

517 l
2390 l
539 kg

Pusťte digitální svět do vozidla.

Chcete své pracovní dny trávit s maximální produktivitou a minimálním stresem a zůstat přitom i na cestách dostupní? Modulární informační výbava v novém Citanu vám poskytne přesně ty funkce, které jsou pro vás důležité. Vrcholem je multimediální systém MBUX s navigací a integrací chytrého telefonu.

Mercedes-Benz User Experience

Díky MBUX si můžete nově užívat multimédia ve vozidle. Platí to pro rozsáhlé funkce a možnosti propojení a také pro rozmanité způsoby ovládání vašeho multimediálního systému.

Dotyková obrazovka

Na dotykové obrazovce s vysokým rozlišením s úhlopříčkou 17,8 cm (7 palců) ovládáte multimediální systém tak, jak jste zvyklí ze svých mobilních zařízení. Další možnost zadávání: tlačítka na multifunkčním volantu.

"Můj Mercedesi"

Stačí říci jen „Můj Mercedesi“, abyste spustili rozsáhlé ovládání hlasem a pohodlně tak ovládali multimediální systém.

Inteligentnější konektivita pro vyšší produktivitu práce.

Informační výbava v novém Citanu má řešení téměř na vše: Chcete se na cestách dostat rychleji do cíle pomocí aktuálních dopravních informací nebo bezdrátově dobít vaše mobilní koncové zařízení? Nebo chcete svůj volitelný multimediální systém MBUX ovládat pomocí dotykové obrazovky s vysokým rozlišením, tlačítek na multifunkčním volantu nebo hlasových povelů? Všechno je možné. Nové jsou také služby konektivity Mercedes me, které do vaší malé dodávky přinášejí téměř neomezené možnosti informací a zábavy a rovněž vyšší bezpečnost.

Skříňová dodávka Citan

Multimediální systém MBUX

Skříňová dodávka Citan

Služby Mercedes me connect

Skříňová dodávka Citan

Systém bezdrátového nabíjení pro mobilní koncová zařízení

Vsaďte na vítěze.

Mercedes-Benz Citan je Mezinárodní dodávkou roku 2022.

Nový Mercedes-Benz Citan zvítězil v anketě Mezinárodní dodávka roku 2022 (International Van of the Year, IVOTY). 

Marcus Breitschwerdt, Head of Mercedes-Benz Vans, k obdržení ocenění uvedl: „Jsme potěšeni, že náš nový Mercedes-Benz Citan získal ocenění Mezinárodní dodávky roku 2022. Citan byl kompletně přepracován profesionály pro profesionály a dokonale doplňuje naše stávající portfolio Mercedes-Benz Vans. Jak skříňová dodávka, tak tourer nabízejí našim zákazníkům široké možnosti využití a vysokou míru funkčnosti - s extrémně vysokým jízdním komfortem a osvědčenými bezpečnostními standardy Mercedes-Benz. Jako pravý Mercedes-Benz doplňuje naši rodinu dodávek. Velké díky za toto skvělé ocenění porotě Mezinárodní dodávky roku!“

Zažijte Citan Tourer.

Icon Rezervovat zkušební jízdu

Zarezervujte si zkušební jízdu.

Přihlásit se a vyrazit na cestu
Více informací
Icon Vyhledat prodejce

Vyhledejte prodejce.

Vyhledat v okolí
Více informací
Icon Konfigurovat vozidlo

Nakonfigurujte vozidlo.

Přizpůsobte jej sobě
Více informací
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.