Mercedes-Benz Marco Polo | Obytné automobily Mercedes-Benz

Zářivá hvězda na cestovním nebi: Obytné automobily a vozidla pro volný čas Marco Polo.

Jste na tahu.

Konfigurátor

Volný čas se stane výjimečným. Váš vůz již takový je.

Dejte sbohem všedním dnům a vrhněte se do dobrodružství.

Nekonečné pobřežní cesty nadchnou více než městský provoz. A horké prameny fascinují více než termální lázně. Pro skutečné dobrodružství nyní existují tři modely obytných automobilů a vozidel pro volný čas Marco Polo.

S modelem Marco Polo zažijete působivá dobrodružství v komfortním a všestranném vozidle a užijete si design dokonalých tvarů, velkorysý prostorový koncept a jedinečný komfort bydlení.

Ať už se jedná o spontánní cesty nebo o sport – pro všechny, kdo rádi cestují a volný čas prožívají nejraději aktivně, jsou modely Marco Polo HORIZON a Marco Polo ACTIVITY to pravé. Rozlučte se se všedními dny a užívejte si chuť dobrodružství v prostorných a vysoce funkčních vozidlech.

  

Marco Polo

  • MBUX a MBAC na palubě - pro moderní infotainment a intuitivní ovládání
  • AIRMATIC podvozek se vzduchovým odpružením - zvyšuje jízdní komfort
  • Kompletní vybavení pro kempování: varná deska, chladící box, dřez (nádrž na čerstvou/odpoadní voud), variabilní interiér se skládacím stolkem
  • Komfort při spaní: elektricky sklopná dvoumístná sedací lavice se stisknutím tlačítka změní na pohovku, vysouvací střecha se změní až na 4 lůžka na spaní
  • Silné a výkonné: 3 moderní dieselové motory s automatickou převodovkou 9G-TRONIC
  • Komfortní přístup k zavazadlovému prostoru: zadní dveře EASY-PACK mají elektrické otevírání a zavírání
Od 1.528.500 Kč
bez DPH
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).