Marco Polo ACTIVITY. Neobyčejný campervan.

Od 832.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Nejprve volný čas. Pak potěšení.

Variabilní a hospodárný cestovní automobil.

Jakmile skončí povinnosti všedního dne, je čas na dobrodružství! Marco Polo ACTIVITY je variabilní a hospodárný cestovní automobil pro rodiny a ostatní, kteří svůj volný čas tráví spontánně a aktivně. Díky praktickému výklopnému střešnímu poklopu a trojmístné lavici využitelné jako komfortní lůžko je ihned k dispozici až pět pohodlných míst na spaní. S maximální výškou 2 350 mm, otočnými komfortními sedadly vpředu a sklopným stolkem máte ideální místo pro piknik kdykoliv připravené.

Marco Polo ACTIVITY je rovněž variant v oblasti pohonu, protože je dodávano s pohonem zadních, předních i všech kol. Ve všední den oceníte i jeho výšku nižší než dva metry, vhodnou pro běžné typy garáží.

 

Hlavní přednosti.

  1. Bydlení & spaní
  2. Funkčnost
  3. Pohon a podvozek
  4. Bezpečnost
Pohodlně za svými cíli.

V Marco Polo ACTIVITY není žádný den jako druhý. Jeho interiér se vyznačuje variabilní funkční nabídkou prostoru s množstvím praktických možností individuálního přizpůsobení.

Automatická převodovka 9G-TRONIC se postará o řazení a jednotlivé převodové stupně mění s maximální jemností. Volitelná elektrická výklopná okna či posuvné střešní okno přivádí v případě potřeby další čerstvý vzduch do interiéru. Pokud své cesty absolvujete za chladnějšího počasí, zahřejí vás teplovodní a teplovzdušné nezávislé topení.

Cestou necestou.

Marco Polo ACTIVITY Vás bude spolehlivě doprovázet při Vašich dobrodružstvích i při všedních dnech.

Jeho interiér se vyznačuje variabilním interiérem s množstvím praktických úložných prostor a možností nakládání. Jeho nákladový prostor pojme horská kola, snowboardy a mnohé další. Navíc jej můžete ještě zvětšit posunutím či demontáží zadní třímístné lavice.

Přírodní talent na silnici.

S Marco Polo ACTIVITY Vaše jízda důsledně směřuje směrem k efektivitě. Tím společnost Mercedes-Benz odpovědně přispívá k lepší budoucnosti, protože jeho motorizace splňují ustanovení emisní třídy Euro 6d-TEMP. Ať už cestujete kamkoliv: Díky výkonným a úsporným motorizacím a inovativní technologii BlueEFFICIENCY Technologie jste efektivní i na cestách, aniž by bylo nutné se vzdát jízdního komfortu a výkonu.

Za dobrodružstvím bezpečně.

 

 

Ať už cestujete kamkoliv, budou vašimi věrnými společníky asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST a asistent pro potlačení vlivu bočního větru, dodávané ve standardní výbavě. Inovativní volitelné asistenční a bezpečnostní systémy jako COLLISION PREVENTION ASSIST (asistent varování před kolizí), asistent jízdy v pruzích, asistent sledování mrtvého úhlu, LED Intelligent Light System a asistent dálkových světel Plus dále zvyšují již tak příkladnou úroveň bezpečnosti. Z Marco Polo ACTIVITY se díky nim stává jedno z nejmodernějších vozidel své třídy, ve kterém si Vy i Vaši spolujezdci můžete bezpečně užívat každou jízdu.

Přináší více stylu do Vašeho dobrodružství.  

Zvláštní modelová řada ArtVenture.

Dopřejte si svobody a užijte si dobrodružství v novém zvláštním modelu ArtVenture. Díky 3 volitelným dekoračním prvkům pro boky vozidla, které jsou všechny v elegantním matně černém provedení a s akcenty v barvě aquamarine jakož i s měchem, který je také v barvě aquamarine, budete cestovat s individuálním stylem. Kromě toho je výklopný střešní poklop u zvláštního modelu ArtVenture vybavený velkým čelním oknem. K tomu jsou k dispozici další designové a komfortní výbavy – jako například víko zavazadlového prostoru EASY-PACK. Ať už v modelu Marco Polo, Marco Polo HORIZON nebo Marco Polo ACTIVITY: S tímto zvláštním modelem budete mít svůj individuální outfit vždy u sebe.

Metalické barevné odstíny

Zvláštní model je dostupný v barvách šedá graphite metalická, šedá selenite metalická a bílá rock crystal metalická.  

Barevný měch  

V souladu s fóliováním je měch v barvě aquamarine.  

Elegantní fóliování  

Pro boky vozidla jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v provedení matně černá s akcenty v barvě aquamarine.

Velká čelní okna

Velké čelní okno pouští mnoho čerstvého vzduchu pod výklopný střešní poklop.  

Designové a komfortní výbavy, volitelné  

Elektricky otvírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholům výbavy zvláštního modelu.  

Zvláštní model ArtVenture je k dispozici pro Marco Polo, Marco Polo HORIZON a Marco Polo ACTIVITY od října 2019.

Spaní. Relaxační zóna.

Pohodlná místa ke spaní pro až 5 osob.

Ať už na cestách, ve volném čase, nebo ve všední den – pro krátké i dlouhé přestávky má Marco Polo ACTIVITY k dispozici až pětici míst na spaní. Pod vyklápěcí střechou se nachází prostorné, příjemné dvoumístné lůžko, které se o pohodlí postará bodově elastickými pružícími prvky pod matrací z pěnové hmoty. Ve spodní části vozu na sklopeném trojmístné lavici, vzniká prodloužením lůžka velká, rovná plocha až pro tři osoby. Zatmavená okna v zadní části, dodávaná na přání, chrání před slunečními paprsky i zvědavými pohledy.

Ubytování. Multifunkční prostor.

Je ideálně vhodný pro pestrý životní styl.

Velké cíle nebo malé cesty – ve vozidle Marco Polo ACTIVITY se nachází mnoho užitečného prostoru pro obojí. S komfortními sedadly pro řidiče a spolujezdce otočenými dozadu vzniká v zadní části kolem vyklápěcího stolu pohodlný prostor pro společné stolování, hry nebo plánování. Chytré detaily jako nástrčné držáky nápojů a elektricky výklopná postranní okna v zadní části činí pobyt ještě příjemnějším. A prostorný nákladový prostor pojme množství zavazadel, sportovní vybavení nebo pomůcky pro volný čas.

Multimédia. Spolehlivé spojení.

Volitelné moderní systémy Audio se v Marco Polo ACTIVITY postarají o o zábavu. Díky rozhraní Bluetooth® lze ve vozidle telefonovat přes hands-free, zobrazit SMS zprávy nebo přehrávat hudbu. Přední model Audio 40 lze intuitivně ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením o úhlopříčce 17,8 cm (7 palců). Rychlá navigace na pevném disku s vysoce kvalitním topografickým zobrazením mapy ve 3D zohledňuje aktuální dopravní situaci a umožňuje objíždění dopravních zácp a zkrátit dobu jízdy. Systém Audio 15 lze za příplatek rovněž rozšířit navigačním modulem Becker® MAP PILOT na vysoce kvalitní navigační systém s intuitivním ovládáním a 2D či 3D zobrazením map.

Audio 40

Audio 10

Audio 15

Becker® MAP PILOT

Multimediální systém pro zadní řadu sedadel

 

Becker® MAP PILOT

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum