Marco Polo ACTIVITY | cestovní automobily Mercedes-Benz

Marco Polo ACTIVITY. Neobyčejný campervan.

Od 979.139 Kč bez DPH

Konfigurátor

Nejprve volný čas. Pak potěšení.

Variabilní a hospodárný cestovní automobil.

Jakmile skončí povinnosti všedního dne, je čas na dobrodružství! Marco Polo ACTIVITY je variabilní a hospodárný cestovní automobil pro rodiny a ostatní, kteří svůj volný čas tráví spontánně a aktivně. Díky praktickému výklopnému střešnímu poklopu a trojmístné lavici využitelné jako komfortní lůžko je ihned k dispozici až pět pohodlných míst na spaní. S maximální výškou 2 350 mm, otočnými komfortními sedadly vpředu a sklopným stolkem máte ideální místo pro piknik kdykoliv připravené.

Marco Polo ACTIVITY je rovněž variant v oblasti pohonu, protože je dodávano s pohonem zadních, předních i všech kol. Ve všední den oceníte i jeho výšku nižší než dva metry, vhodnou pro běžné typy garáží.

 

AIRMATIC - Zaručený prvotřídní jízdní komfort.

Komfortní

Vzduchové odpružení se automaticky přizpůsobí aktuální jízdní situaci a stavu vozovky a zajistí tak maximální jízdní komfort v každé situaci.

Samostatný

Ať už dálnice nebo vyjetá polní cesta: Vzduchové odpružení AIRMATIC může přizpůsobit podvozek danému terénu. Tlumicí efekt lze samočinně regulovat u každého kola.

Bezpečně

Integrovaná automatická regulace světlé výšky vozidla zajišťuje konstantní udržování světlé výšky vozidla i při velkém zatížení. To rovněž přispívá k vyšší bezpečnosti jízdy a většímu jízdnímu komfortu.

Přináší více stylu do Vašeho dobrodružství.  

Zvláštní modelová řada ArtVenture.

Dopřejte si svobody a užijte si dobrodružství v novém zvláštním modelu ArtVenture. Díky 3 volitelným dekoračním prvkům pro boky vozidla, které jsou všechny v elegantním matně černém provedení a s akcenty v barvě aquamarine jakož i s měchem, který je také v barvě aquamarine, budete cestovat s individuálním stylem. Kromě toho je výklopný střešní poklop u zvláštního modelu ArtVenture vybavený velkým čelním oknem. K tomu jsou k dispozici další designové a komfortní výbavy – jako například víko zavazadlového prostoru EASY-PACK. Ať už v modelu Marco Polo, Marco Polo HORIZON nebo Marco Polo ACTIVITY: S tímto zvláštním modelem budete mít svůj individuální outfit vždy u sebe.

Metalické barevné odstíny

Zvláštní model je dostupný v barvách šedá metalíza graphite, šedá metalíza selenite a bílá metalíza rock crystal.  

Barevný měch  

V souladu s fóliováním je měch v barvě aquamarine.  

Elegantní fóliování  

Pro boky vozidla jsou k dispozici tři volitelné dekorace, všechny v provedení matně černá s akcenty v barvě aquamarine.

Velké čelní okno ve výklopném střešním poklopu

Velké čelní okno pouští mnoho čerstvého vzduchu pod výklopný střešní poklop.  

Další designové a komfortní výbavy, volitelné

Elektricky otvírací víko zavazadlového prostoru EASY-PACK a ambientní osvětlení na spodním okraji kuchyňské linky patří k vrcholům výbavy zvláštního modelu.  

Spaní. Relaxační zóna.

Pohodlná místa ke spaní pro až 5 osob.

Ať už na cestách, ve volném čase, nebo ve všední den – pro krátké i dlouhé přestávky má Marco Polo ACTIVITY k dispozici až pětici míst na spaní. Pod vyklápěcí střechou se nachází prostorné, příjemné dvoumístné lůžko, které se o pohodlí postará bodově elastickými pružícími prvky pod matrací z pěnové hmoty. Ve spodní části vozu na sklopeném trojmístné lavici, vzniká prodloužením lůžka velká, rovná plocha až pro tři osoby. Zatmavená okna v zadní části, dodávaná na přání, chrání před slunečními paprsky i zvědavými pohledy.

Ubytování. Multifunkční prostor.

Je ideálně vhodný pro pestrý životní styl.

Velké cíle nebo malé cesty – ve vozidle Marco Polo ACTIVITY se nachází mnoho užitečného prostoru pro obojí. S komfortními sedadly pro řidiče a spolujezdce otočenými dozadu vzniká v zadní části kolem vyklápěcího stolu pohodlný prostor pro společné stolování, hry nebo plánování. Chytré detaily jako nástrčné držáky nápojů a elektricky výklopná postranní okna v zadní části činí pobyt ještě příjemnějším. A prostorný nákladový prostor pojme množství zavazadel, sportovní vybavení nebo pomůcky pro volný čas.

Multimédia. Spolehlivé spojení.

Volitelné moderní systémy Audio se v Marco Polo ACTIVITY postarají o o zábavu. Díky rozhraní Bluetooth® lze ve vozidle telefonovat přes hands-free, zobrazit SMS zprávy nebo přehrávat hudbu. Přední model Audio 40 lze intuitivně ovládat prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením o úhlopříčce 17,8 cm (7 palců). Rychlá navigace na pevném disku s vysoce kvalitním topografickým zobrazením mapy ve 3D zohledňuje aktuální dopravní situaci a umožňuje objíždění dopravních zácp a zkrátit dobu jízdy. Systém Audio 15 lze za příplatek rovněž rozšířit navigačním modulem Becker® MAP PILOT na vysoce kvalitní navigační systém s intuitivním ovládáním a 2D či 3D zobrazením map.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum