Řešení nabíjení
Skříňová dodávka eVito

Řešení nabíjení Mercedes-Benz pro Váš eVan.

Přehled Vašich výhod.

Komfortní řešení nabíjení s hvězdou.

Rychlé, bezpečné a komfortní nabíjení.

Kompaktní wallbox Mercedes-Benz Home s vysoce kvalitním vzhledem rychle, spolehlivě a komfortně nabíjí elektromobily s nabíjecím výkonem až 22 kW. Další informace o wallboxu Mercedes-Benz Home:

 • Pevně připojený nabíjecí kabel (6 m) s držákem konektoru
 • K dostání u Vašeho prodejce Mercedes-Benz
 • Instalaci a uvedení do provozu musí provést kvalifikovaný elektrikář

Příruční sada pro maximální flexibilitu.

Vhodné řešení nabíjení je vždy po ruce.

Komfortní, bezpečné a výkonné nabíjení – vždy a všude: Díky flexibilnímu nabíjecímu systému, který se skládá pouze z jednoho kabelu včetně adaptérů, budete mít stále po ruce vhodné řešení nabíjení. Bez ohledu na to, zda si přejete použít zásuvku nebo veřejnou nabíjecí stanici.

 • Ve vozidle je nabíjecí kabel se 2 typy konektorů a několik kabelů adaptérů s rozdílnými typy konektorů (přesný rozsah se liší podle státu), celková délka cca 6 metrů
 • Dimenzováno pro maximální nabíjecí výkon 22 kW
 • Flexibilní nabíjecí systém je k dostání jako speciální výbava
 • Další informace získáte u svého partnera Mercedes-Benz

 

Switch on your business.

Jak mohu nabíjet svůj eVan značky Mercedes-Benz?

Jednotliví zákazníci.

1 až 2 elektromobily.

Plánujete ve své provozovně používat 1 nebo 2 elektromobily? Pak je pro Vás nevhodnějším řešením wallbox Mercedes-Benz nebo flexibilní nabíjecí systém, abyste mohli svá vozidla nabíjet rychle, bezpečně a pohodlně.
 1. Doporučení: Váš Mercedes-Benz partner Vás bude informovat o výhodách wallbox Mercedes-Benz Home a o flexibilním nabíjecím systému.
 2. Nákup: wallbox Mercedes-Benz Home a flexibilní nabíjecí systém můžete získat u svého partnera Mercedes-Benz. Navíc je flexibilní nabíjecí systém pro nová vozidla k dispozici na přání jako příplatková výbava již z výroby.
 3. Instalace: Wallbox může nainstalovat každý kvalifikovaný elektrikář. Technické podrobnosti k instalaci si můžete předem ověřit v instalačních pokynech na adrese Your Wallbox 
 4. Mercedes me connect: S vaším eVanem můžete využívat praktické digitální služby od Mercedes me connect. Váš partner Mercedes-Benz Vám ochotně poradí. Zajistí aktivaci, kterou můžete volitelně provést prostřednictvím samoobsluhy. Více informací získáte u Mercedes me.
 5. Připraveno k nastartování! Přejeme hodně zábavy s jedinečným zážitkem z jízdy s vozidlem eVan!