Dojezd

Budoucnost jezdí na elektřinu.

Aplikace EQ Ready.

Jste připraveni na elektromobilitu? Přesvědčte se sami. Bezplatná aplikace pro chytrý telefon Vám ukáže, zda by pro Vás byl proveditelný přestup na elektromobil nebo model s hybridním pohonem. Za tím účelem zaznamenává aplikace prostřednictvím chytrého telefonu Vaše jízdní trasy, které každodenně absolvujete se svým vozidlem – bez ohledu na jeho značku. Aplikace vypočítá, zda se k Vašemu individuálnímu chování v oblasti mobility hodí elektromobil nebo hybridní vozidlo značky Mercedes-Benz.

Aplikace EQ Ready App kontroluje nejen, zda byste svých cílů dosáhli pomocí elektrického pohonu, ale navíc informuje o spotřebě energie a existující infrastruktuře.

 

 

Funkce aplikace EQ Ready App.
 

7denní výzva.

Po spuštění aplikace začíná individuální 7denní výzva, v jejímž rámci jsou analyzovány denní jízdy uživatele, a to na základě jeho svolení.

Denní analýzy a zprávy.

V průběhu 7denní výzvy Vám budou denně poskytovány nové analýzy k Vašim jízdám. Tyto analýzy Vám umožní zjistit, jak by jízdy proběhly s alternativním pohonem.

Trasový servis.

Aplikace EQ Ready App dokáže předem vypočítat libovolné trasy s elektromobilem včetně spotřeby energie a individuální spotřeby.

Nabíjecí stanice.

Vyhledejte na mapě ideální možnosti nabíjení ve více než 30 zemích. U každé nabíjecí stanice se zobrazí informace o lokalitě, konektoru nabíjecího kabelu a rychlosti nabíjení.

Virtuální simulace nabíjení.

Aplikace zobrazuje virtuální stav nabití akumulátoru simulovaného vozidla. Můžete libovolně volit mezi různými možnostmi nabíjení, aby se Vaše vozidlo v reálném čase zase virtuálně nabilo.