Zákazníci s vozovým parkem I Mercedes-Benz
Zákazníci s vozovým parkem Mercedes-Benz

Zákazníci s vozovým parkem Mercedes-Benz.

Vhodné přesně pro Vás: Modely Mercedes-Benz a služby na míru.

Ať už je Vaše podnikání jakékoliv, vozy Mercedes-Benz Vans Vás posunou blíže k cíli. V závislosti na druhu Vašeho podnikání, požadované velikosti flotily a jejímu určení Vám na vaší cestě k úspěchu pomůžeme individuální nabídkou a službami.

Produkty.

Pro úspěšné podnikání je třeba spolehlivých partnerů. S našimi produkty a službami Vám připravujeme takové podmínky, za nichž můžete efektivně pracovat – ať už využíváte agilní městskou dodávku Citan, všestranně talentované Vito, terénní Třídu X, elegantní Třídu V, nebo neobyčejně variabilní dodávku Sprinter.

Se značkou Mercedes-Benz získáváte vozidla, která jsou kdykoliv k dispozici a vždy připravena vyrazit do práce. Na naše vozy je spolehnutí, takže je čas soustředit se na práci.

Služby a mobilita.

Vozy Mercedes-Benz naše spolupráce nekončí. Užít si totiž můžete i všestrannou péči o Váš vozový park přesně tak, jak vyžadujete, a jejíž součástí jsou preventivní služby při opravách, rychlá pomoc v případě poruchy, údržba a péče v kvalitě Mercedes-Benz. Navíc jsou Vám naši servisní pracovníci k dispozici všude tam, kde je jich potřeba.

Partnerství.

Každému partnerovi se snažíme vyjít maximálně vstříc a nabídnout takovou kombinaci produktů a služeb, které budou plně vyhovovat obchodním potřebám zákazníka.

V případě Vašeho zájmu o vozový park a spolupráci s Mercedes-Benz Vans, kontaktujte nás prosím na emailové adrese mbvanscz@daimler.com, popřípadě telefonním čísle +420 271 077 449.

Lorem Ipsum