Chraňte se: originální versus plagiáty.

Falešný král - Opravdu vtipné. Padělaný náhradní díl - To vtipné není.

Falšované náhradní díly jsou bezpečnostním rizikem.

Vaše bezpečnost má pro nás nejvyšší prioritu. Proto společnost Daimler AG důsledně postupuje proti padělání produktů. Protože narozdíl od padělků hodinek nebo luxusních kabelek ohrožují padělky náhradních dílů nejen dobré jméno majitele známky, ale i bezpečnost zákazníků.

Klamavě pravé.

Na první pohled vypadají originální a padělané náhradní díly často téměř stejně. Padělaný náhradní díl je tak často opticky téměř nemožné rozeznat od originálního dílu Mercedes-Benz – přesto může být takový produkt velmi nebezpečný. Neboť to, čím se liší, má závažné důsledky pro Vaši bezpečnost. Ukáže se to při důkladném testování různých padělků, které se pravidelně provádí u společnosti Daimler. Výsledky jsou šokující. Proto tým ze společnosti Mercedes-Benz bojuje proti padělání produktů a pátrá po napodobeninách po celé zeměkouli.

Kriminální aktivity.

Za padělatelstvím v současnosti stojí obrovský kriminální průmysl způsobující velké hospodářské škody: Padělatelé neplatí daně, nedbají na pracovní podmínky a ohrožují pracovní místa u výrobců originálních dílů.

Můžete se chránit.

V mnoha případech se plagiát opticky téměř neliší od originálního dílu a ani cena není vždy spolehlivým kritériem. Můžete ovšem dbát na to, od koho nakupujete náhradní díly.

  • U originálních dílů Mercedes-Benz důvěřujte svému autorizovanému prodejci Mercedes-Benz nebo servisnímu partnerovi.
  • Buďte opatrní u pochybných produktů nebo nabídek. Plagiáty jsou často nabízeny na internetu. Evidentní a agresivně propagované nabídky výhodného nákupu jsou často indicií toho, že se jedná o padělky.
  • Oznamte případy plagiátů týmu ochrany známky u Daimler AG. Tím nám pomůžete důsledně bojovat proti padělání produktů a zajistit nejen Vaši bezpečnost, ale i bezpečnost ostatních zákazníků.

Pokud narazíte na plagiáty, pak tuto skutečnost oznamte prosím na adrese dialog@daimler.com, jako předmět uveďte „ochrana známky“.

Děkujeme Vám za spolupráci.

Lorem Ipsum