Přehledně: všechny originální náhradní díly.

Vynikající kvalita, testovaná bezpečnost a vysoká spolehlivost.

 

Čerpejte výhody originálních dílů Mercedes-Benz.

Originální díly Mercedes-Benz slučují naše celé know-how jako výrobce vozidel. Jsou speciálně vyvíjeny a intenzivně testovány pro vozidla Mercedes-Benz a příslušné komponenty, protože každé dodávkové vozidlo tvoří tisíce přesně optimalizovaných a vzájemně sladěných originálních dílů. Tak lze zaručit potřebnou souhru všech komponent ve vozidle.

V rámci rozsáhlého testování v reálném provozu musí originální díly prokázat svou spolehlivost a kvalitu, a to i za extrémních podmínek. Jen v případě splnění přísných specifikací společnosti Mercedes-Benz je uděleno povolení k prodeji.

Originální díly Mercedes-Benz jsou první volbou s ohledem na jízdní vlastnosti, komfort a zachování hodnoty Vašeho vozidla - nabízejí optimální funkčnost, životnost a odolnost.

Přehled Vašich výhod:

  • Striktní tvarová přesnost, zajišťující díly ušité na míru pro vozidla Mercedes-Benz
  • Rozsáhle testovaná kvalita originálních dílů Mercedes-Benz pro optimální bezpečnost
  • Vysoká spolehlivost a životnost pro maximální disponibilitu vozidla
  • Robustní materiály pro optimální ochranu proti opotřebení
  • Rychlá, specializovaná a standardizovaná montáž k vyloučení dlouhých prostojů
  • Hospodárnost a dlouhodobé zachování hodnoty vozidel

Originální brzdy Mercedes-Benz: Krátké brzdné dráhy. Dlouhá životnost.

Ve vážné situaci je důležité rychle zastavit: Originální brzdové systémy Mercedes-Benz jsou optimálně sladěny nejen vzájemně, ale i s bezpečnostními systémy ve vozidle, jako jsou ABS nebo ESP. To zajišťuje vysoký brzdný výkon a krátkou brzdnou dráhu – bez dlouhého záběhu a dokonce při extrémním zatížení. Jsou použity vysoce kvalitní materiály pro nízké opotřebení a jako ochrana proti korozi.

Film: vše o výhodách originálních vzduchových filtrů Mercedes-Benz.

Originální vzduchové filtry Mercedes-Benz: čistý vzduch pro perfektní výkon motoru.

Čistý vzduch výrazně přispívá k velmi efektivnímu a úspornému provozu motoru: Originální vzduchové filtry Mercedes-Benz kombinují vysoký výkon filtru s vysokou propustností vzduchu. Tak nemají prach a nečistota žádnou šanci dostat se do spalovacího prostoru a Váš motor může přesvědčit silným výkonem a nízkou spotřebou paliva. Vysoká absorpční kapacita vzduchového filtru navíc umožňuje dodržovat pravidelné intervaly údržby. To šetří Vaši peněženku i životní prostředí.  

Originální olejový filtr Mercedes-Benz: osobní strážce Vašeho motoru.

Originální olejové filtry Mercedes-Benz s vysokou filtrační kapacitou spolehlivě filtrují nečistoty z olejového okruhu, čímž zabrání následnému poškození vstřikování a motoru Vašeho vozidla. Vysoká kvalita garantuje dlouhou životnost filtru, a tak podává Váš motor vždy optimální výkon – což se pozitivně projeví nízkou spotřebou paliva.

Film: vše o výhodách originálních nárazníků Mercedes-Benz.

Originální nárazníky Mercedes-Benz: optimální tvarová přesnost pro maximální ochranu.

Originální nárazníky Mercedes-Benz přesvědčí optimální tvarovou přesností. Kromě toho jsou při čelním nárazu nejdůležitějším dílem Vašeho vozidla a chrání motor, řidiče a chodce. Nárazník je optimálně dimenzován pro zajištění maximální bezpečnosti, aerodynamiky a účinnosti a byl speciálně navržen tak, aby chránil součástky v přední části vozu.

Originální tlumiče Mercedes-Benz: Jízdní komfort i na špatných silnicích.

Užívejte si nejlepšího komfortu a pocitu bezpečí i na špatných silnicích: Originální tlumiče Mercedes-Benz odolají tvrdým úderům a tlumí nárazy, a to díky robustnímu a vysoce kvalitnímu materiálu, které znamenají vysokou životnost i jízdní stabilitu. Kromě toho se vyhnete možným následným nákladům u pneumatik a podvozku – protože tlumiče jsou s nimi perfektně sladěny. Rovněž jsou optimálně navrženy tak, aby bezproblémově spolupracovaly s bezpečnostními systémy ve Vašem vozidle.

Lorem Ipsum