Použité díly Mercedes-Benz.

Použité díly Mercedes-Benz.

Použité, zkontrolované, s garantovanou kvalitou.

Již od roku 1996 demontujeme v Centru použitých dílů vozidla značky Mercedes-Benz a smart. Funkční kola a díly jsou po přísné technické kontrole zařazeny mezi použité díly Mercedes-Benz. Přitom jsou naše zkušenosti stejně tak rozsáhlé jako náš výběr: Skladem je neustále k dispozici cca 500 000 dílů od hliníkových disků až po ozdobné lišty. U ceny můžeme udělat kompromis, u kvality nikoliv.

Díly, které se hodí k Vašemu automobilu a peněžence.

U starších vozidel se oprava často vyplatí pouze v případě, že je provedena levně. Šetřit je však třeba pouze u ceny, nikoliv u kvality. Použité díly Mercedes-Benz jsou optimálním a hospodárným řešením, na které se můžete spolehnout, aby Vás důvěrně známá hvězda ještě dlouho bezpečně provázela na cestách.

Dáváme dílům druhou šanci – a 24měsíční záruku.

Nákup použitých dílů je otázkou důvěry. U použitých dílů Mercedes-Benz nemusíte mít obavy, neboť velmi pečlivě kontrolujeme každý díl a poskytujeme 24měsíční záruku, je-li montáž provedena v odborném servisu.

Opětovné použití má přednost, i pro životní prostředí.

Zajištění kvality má v Centru použitých dílů Mercedes-Benz nejvyšší prioritu. Většina autodílů, které demontujeme, ještě zdaleka nepatří do starého železa a je možné je znovu použít. Jedná se o nejvyšší stupeň recyklace, který šetří přírodní zdroje. Pouze díly, které nesplňují naše standardy kvality a již nejsou vhodné k další montáži, jsou předány do firem specializovaných na separaci a recyklaci druhotných surovin. K tomu nás zavazuje odpovědný přístup k přírodě.

Objednejte u svého partnera Mercedes-Benz nebo online.1

Jako registrované servisní centrum nebo profesionální autoservis můžete objednávat také přímo v našem mezinárodním internetovém obchodě. Pokud to velmi spěchá, ochotně ověříme, zda je možné expresní dodání2.

Webshop pro spotřebitele je nyní k dispozici pouze v německém jazyce, přesto Vás v něm rádi přivítáme.

V pracovní dny nás zastihnete telefonicky na čísle +49 (0) 711 - 17 70 000 nebo kdykoli v našem internetovém obchodě.

1

Náš webshop je pro přihlášené komerční zákazníky k dispozici v němčině, angličtině a francouzštině. Pro koncové zákazníky je náš shop momentálně k dispozici pouze v němčině.

2

Expresní přeprava je k dispozici za příplatek a je možná pro objednávky nám doručené do 14:00 hodin. Mimo území Německa je vždy nutná individuální domluva. V kritických případech prosíme o telefonickou objednávku nebo navázání kontaktu na tel. +49 (0) 711 - 17 70 000.

Lorem Ipsum