Service24h pro soukromé zákazníky | Mercedes-Benz
Mercedes-Benz Service24h

Neustále k dispozici: Mercedes-Benz Service24h.

Ve dne v noci jsme připraveni pomoci.

Naším cílem je, abyste se ve svém voze Mercedes-Benz cítili za každých okolností v bezpečí. Pokud by však jednou nebyl schopný jízdy, pomůže Vám profesionální servis Mercedes-Benz dosáhnout Vašeho cíle.

Vždy jsme tu pro Vás.

Na bezplatné lince 00800 1 77 77771 (popř. +420 296 335 697) jsme Vám k dispozici 24 hodin denně 365 dní v roce po celé Evropě (alternativně přes MB Contact2 v adresáři Vašeho rádia). Servisní technik Mercedes-Benz Vám pomůže a ve většině případů zprovozní Vaše vozidlo přímo na místě poruchy.

Mercedes-Benz Mobilo.

Standardní řešení mobility Mercedes-Benz Mobilo3 se postará, abyste zůstali mobilní i v případě, že Vaše vozidlo Mercedes-Benz nemůže pokračovat v jízdě. Při technických závadách, malých pohromách (například ztracený klíč), nehodách, vandalismu a krádeži dílů Vám bude poskytnuta téměř po celé Evropě rychlá a spolehlivá pomoc na místě – bezplatně a 24 hodin denně.

1

Zdarma. Při volání z mobilních telefonních sítí mohou být účtovány poplatky. V nepřipojených evropských zemích: +49 (0)69 95 30 72 77. (Budou účtovány náklady za volání do pevné sítě).

2

Předpoklady: výrobcem zabudované rádio propojené se zapnutým mobilním telefonem. Vzniknou pouze náklady za volání z mobilního telefonu do pevné sítě.

3

Služba Mercedes-Benz Mobilo je v aktuální podobě platná pro modely třídy V, třídy X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pro všechna vozidla s první registrací od 1. 1. 2012 platí služba Mobilo nejprve 2 roky bez povinnosti servisu a poté se obnovuje po každé údržbě u autorizovaného servisního partnera Mercedes-Benz až po dobu 30 let. Pro modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY jsou služby Mercedes-Benz MobiloVan platné v aktuálním znění.

Lorem Ipsum