Digitální servisní kniha | Mercedes-Benz

Pohodlí a jistota: Digitální servisní kniha.

Digitální servisní kniha.

Servisní údaje Vašeho vozu dostupné kdykoliv a odkudkoliv.

Digitální servisní kniha1 nahrazuje vaši obvyklou papírovou servisní knihu a umožňuje vašemu servisnímu partnerovi Mercedes-Benz bezpečnou a přesnou dokumentaci všech provedených servisních prací.

Digitální servisní kniha je po celou dobu životnosti Vašeho vozu bezpečně uložena v chráněné centrální databázi Mercedes-Benz a v případě potřeby Vám můžeme ihned vygenerovat kompletní servisní historii.

Větší jistota při ztrátě.

Pokud by se vaše digitální servisní kniha někdy ztratila, můžeme servisní údaje vašeho vozidla Mercedes-Benz stáhnout online a informace vám kdykoliv poskytnout.

Větší pohodlí v cizině nebo při změně servisu.

Přístup k servisním údajům vašeho vozidla Mercedes-Benz máme i v cizině. Díky tomu vám všude můžeme rychle a profesionálně pomoci. Navíc zaručujeme, že bude vaše digitální servisní kniha i po pobytu v zahraničí nebo změně servisu bez přerušení vedena dále.

Větší stabilita hodnoty díky zajištění proti padělání.

Digitální servisní kniha dokumentuje ujetý počet kilometrů a rozsah provedených servisních prací spolehlivě a chrání proti jej proti padělání. To zvyšuje hodnotu Vašeho vozidla při dalším prodeji. Také při nákupu použitého vozidla poskytuje kupci dodatečnou jistotu o informacích o servisní historii vozu.

1

Pro obytné automobily a dodávková vozidla k dispozici od října 2012