Skříňová dodávka Sprinter | Mercedes-Benz Transporter

Naprosto přesvědčivá: Skříňová dodávka Sprinter.

Od 679.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Efektivní a spolehlivý.

Díky jeho všestrannosti si vyberete přesně takový Sprinter, který odpovídá vašim požadavkům. A vypadá tak dobře, že působí pozitivním dojmem. Skříňová dodávka Sprinter nabízí díky čtyřem dostupným délkám, třem výškám střechy a objemu nákladového prostoru až 17 m3 doslova ohromující rozmanitost. Díky jeho četným variantám a výbavám je možno zakoupit jak ekonomická základní vozidla, tak i vozidla s rozsáhlou výbavou.

Vozidla s nově dostupným pohonem předních kol se například vyznačují příznivou základní cenou, vyšším užitečným zatížením a nízkým prahem nákladového prostoru v porovnání s vozidly s pohonem zadních kol.

Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle vašich potřeb. To, co se již osvědčilo v minulosti, jsme samozřejmě ponechali. Bez velkých změn je například nadále možno využívat velké množství řešení nástaveb a rozšíření.

Sprinter tak díky inovační síle a více než 20 letům zkušeností vytvořil milník jako perspektivní, efektivní a spolehlivé řešení mobility, které Vaše podnikání posune dále.

Hlavní přednosti.

  1. Koncepce produktu
  2. Konektivita
  3. Oborově specifická řešení
  4. Bezpečnost
  5. Úspornost
Krásný na pohled, ještě krásnější na práci.

Skříňová dodávka Sprinter zaujme na první pohled: Jeho design je v souladu s moderní koncepcí designu Mercedes-Benz pod heslem Sensual Purity. Rovněž kabina řidiče přichází v novém provedení a vyznačuje se jak vysoce kvalitním designem, tak i vynikající funkcionalitou. Za zmínku stojí například inteligentní modulární koncept odkládacích schránek a systém bezklíčkového zapalování KEYLESS-START.

Nákladový prostor můžete pomocí praktických volitelných výbav, jako je inteligentní střešní nosič zavazadel, plastová podlaha s optimalizovanou hmotností a obložené podběhy kol, realizovat přesně podle svých požadavků. Volitelná podpěra palety ve schůdku posuvných dveří stabilizuje náklad, např. při průjezdu zatáčkou, a umožňuje jeho efektivnější upevnění.

Mezi další výhody patří velká nabídka druhů pohonu: V závislosti na způsobu použití a požadovaných jízdních vlastnostech si můžete svou skříňovou dodávku Sprinter objednat s pohonem předních, zadních nebo všech kol. Řazení můžete zvolit buď manuální se 6stupňovou manuální převodovkou, nebo automatické s převodovkou 7G-TRONIC PLUS, příp. s převodovkou 9G-TRONIC, která je v tomto segmentu skutečně jedinečná1.

Vaše mobilita 4.0.

Aby byla práce co nehospodárnější a nejpříjemnější, jsou za příplatek pro Sprinter k dispozici rádio i multimediální systémy a řešení pro konektivitu. Podle potřeby sahá nabídka od rádia s rozhraním Bluetooth® a funkcí handsfree až po multimediální systém s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, rychlou navigací s pevným diskem s 3D zobrazením map a integrací chytrého telefonu. Ovládání je tak snadné, jak si to jen můžete přát. Multimediální systémy lze ovládat například prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo multifunkčního volantu. Všechny ovládací a indikařční prvky jsou dobře dosažitelné a snadno čitelné.

Všude tam, kde existuje přepravní úloha, existuje i Sprinter.

Skříňová dodávka Sprinter umožňuje řadu věcí: Díky obdivuhodné rozmanitosti variant můžete nakonfigurovat vozidla s přípustnou celkovou hmotností až 5 500 kg. S největší ze 4 délek vozidel a nejvyšší ze 3 střech máte ve skříňové dodávce Sprinter k dispozici objem nákladového prostoru až 17 m3. V případě potřeby je možno dodatečně připojit návěs o hmotnosti až 3 500 kg. A s volitelnými výbavami podpěra palety a obložené podběhy kol lze snadno vyřešit celou řadu přepravních úloh.

Zabezpečí vaši cestu k úspěchu.

Sprinter je všech ohledech zaměřen na bezpečnost. Jeho poctivý základ tvoří surová karoserie, která je díky své konstrukci a složení materiálů mimořádně stabilní.

Vedle toho je použita řada asistenčních systémů řidiče, protože i ti nejzkušenější se mohou dostat do situace, kdy pro ně bude podpora vítaná a užitečná. Nabídka sahá od sériového asistenta při poryvech bočního větru, přes aktivního brzdového asistenta až po asistenta jízdy v pruzích, které jsou pro vozidla s přípustnou celkovou hmotností nad 3 500 kg součástí sériové výbavy. Tři kamerová řešení, od zpětné kamery pro couvání s indikací ve zpětném zrcátku až po 360° kameru zlepšují již tak dobrý výhled ze sedadla řidiče. Za tmy vozovku optimálně a do velké dálky osvětlují jasné světlomety LED High Performance, které lze objednat jako volitelné vybavení.

V případě nehody pomáhá řidiče chránit sériově zabudovaný airbag. Na přání je pro řidiče a spolujezdce k dispozici 5 dalších airbagů.

Hospodárný v každém ohledu.

Sprinter ukazuje už od začátku svou hospodárnost: Díky atraktivní základní ceně a řadě možností konfigurace si můžete objednat přesně to, co skutečně potřebujete. Průběžně pracujeme na zdokonalování našich vozidel, a proto jsme provedli optimalizaci našich vznětových motorů. Další výhody pro hospodárnost Vašeho podnikání přináší užitečné zatížení navýšené o 50 kg. Sprinter tak spojuje nízkou spotřebu paliva s inteligentní funkčností a nabízí komplexní a hospodárné řešení mobility.

1

Pouze v kombinaci s pohonem předních kol.

Možnost přizpůsobení všem požadavkům.

Délka vozidla
Kompaktní
Standardní
Dlouhé
Extra dlouhé
Druh střechy
Normální střecha
Vysoká střecha
Extra vysoká střecha
Max. délka nákl. prostoru
Max. výška nákl. prostoru
Max. ložná plocha
Max. objem nákl. prostoru
2 607 mm
1 789 mm
4,357 m2
7,8 m3
2 607 mm
2 079 mm
4,357 m2
8,8 m3
3 272 mm
1 789 mm
5,539 m2
9,5 m3
3 272 mm
2 079 mm
5,539 m2
11 m3
4 307 mm
2 009 mm
6,9 m2
14 m3
4 307 mm
2 243 mm
6,9 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 009 mm
7,606 m2
15,5 m3
4 707 mm
2 243 mm
7,606 m2
17 m3

Novinka: digitální vnitřní zpětné zrcátko.

Díky digitálnímu vnitřnímu zrcátku můžete mít dobrý výhled dozadu, i když Vám ve výhledu brání přepážky, dveře nebo náklad. Obraz z kamery v digitálním vnitřním zrcátku Vám může poskytnout lepší přehled o provozu přímo za Vaším vozidlem – a usnadnit tak manévrování a parkování.

Usnadňuje těžkou práci.

Skříňová dodávka Sprinter

Usnadňuje těžkou práci.

I díky výtečnému výhledu do všech stran kabina řidiče zpříjemňuje každodenní práci. Na výběr je pět různých typů sedadel, které uspokojí potřeby každého řidiče. Mezi nimi jsou i taková, která splňují kritéria sdružení Akce pro zdravá záda (Aktion Gesunder Rücken (AGR) e. V.). Moderní koncept ovládacích a indikačních prvků se kromě jiného vyznačuje tím, že je možno integrovat chytré telefony a ovládat volitelné multimediální systémy prostřednictvím dotykových obrazovek a multifunkčního volantu. O pořádek se v kabině řidiče stará modulární koncept úložných prostor s dobře dosažitelnými odkládacími schránkami – na přání i s víkem – a chytrým multifunkčním boxem, na kterém je možno ve vozidle pohodlně vyřídit administrativní práce.

Zažijte skříňovou dodávku Sprinter.

Icon Rezervovat zkušební jízdu

Zarezervujte si zkušební jízdu.

Přihlásit se a vyrazit na cestu
Více informací
Icon Vyhledat prodejce

Vyhledejte prodejce.

Vyhledat v okolí
Více informací
Icon Konfigurovat vozidlo

Nakonfigurujte vozidlo.

Přizpůsobte jej sobě
Více informací
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.