Sprinter Tourer | Dodávkové vozidlo Mercedes-Benz

Prostor, komfort a bezpečnost: Sprinter Tourer.

Od 880.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Perspektivní, efektivní, spolehlivý.

Sprinter Tourer nabízí díky 3 délkám vozidla, 2 výškám střechy a až 3 řadám sedadel v prostoru pro cestující obdivuhodnou rozmanitost. Na komfortních lavicových sedadlech si mohou Vaši cestující individuálně nastavit sklon opěradel a polohu komfortních opěrek hlavy – opravdové plus v komfortu. Výhodou pro řidiče je inteligentní koncept ovládání a indikátorů i modulární koncept odkládacích schránek, který je možno stejně jako multimediální a asistenční systémy řidiče zvolit individuálně podle způsobu používání vozidla.

Hlavní přednosti.

 1. Koncepce produktu
 2. Konektivita
 3. Oborově specifická řešení
 4. Bezpečnost
 5. Úspornost
Přesvědčivý ve všech ohledech.

Sprinter Tourer zaujme na první pohled: jeho design je v souladu s moderní koncepcí designu Mercedes-Benz. Ergonomicky uspořádaný kokpit přesvědčuje například inteligentním modulárním konceptem odkládacích schránek a systém KEYLESS-START. Volitelná vysoce výkonná střešní klimatizace zajistí vašim cestujícím komfort v příjemně temperovaném prostoru. V kompletně čalouněném prostoru pro cestující je na přání k dispozici odkládací schránka na chytrý telefon s funkcí nabíjení přes USB v každé řadě sedadel.

Vaše mobilita 4.0.

Aby byla práce co nejhospodárnější a nejpříjemnější, jsou za příplatek pro Sprinter k dispozici rádio i multimediální systémy a řešení pro konektivitu. Podle potřeby sahá nabídka od rádia s rozhraním Bluetooth® a funkcí handsfree až po multimediální systém s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením, rychlou navigací s pevným diskem s 3D zobrazením map a integrací chytrého telefonu. Ovládání je tak snadné, jak si to jen můžete přát. Multimediální systémy lze ovládat například prostřednictvím dotykové obrazovky s vysokým rozlišením nebo multifunkčního volantu. Všechny ovládací a indikační prvky jsou dobře dosažitelné a snadno čitelné.

Sladěný přesně podle vašeho použití.

Sprinter Tourer umožňuje řadu věcí: Díky ohromující rozmanitosti variant si můžete nakonfigurovat mimořádně robustní vozidla, například pro použití na stavbách, stejně jako luxusně vybavené VIP shuttly – přesně tak, jak to pro své účely potřebujete. Pro vynikající komfort cestujících lze objednat všechny lavice se 2 a 3 sedadly jako komfortní lavice. Díky tomu si může ve vozidle Sprinter Tourer až 8 cestujících i řidič užívat maximálního komfortu. V případě potřeby je možno na zavazadla, materiál nebo nářadí dodatečně připojit návěs o hmotnosti až 3 500 kg.

Zabezpečí vaši cestu k úspěchu.

Solidní základ vozidla Sprinter tvoří jeho surová karoserie, která je vzhledem ke konstrukci a složení materiálu mimořádně stabilní. Výbavu doplňuje řada asistenčních systémů, např. asistent při poryvech bočního větru ve standardní výbavě, aktivní brzdový asistent a asistent jízdy v pruzích1. Tři kamerová řešení, od zpětné kamery pro couvání s indikací ve zpětném zrcátku až po kameru 360° zlepšují na přání již i tak dobrý výhled ze sedadla řidiče. V případě nehody chrání řidiče před následky kolize standardně dodávaný airbag. Na přání je pro řidiče a spolujezdce k dispozici 5 dalších airbagů.

Hospodárný v každém ohledu.

Sprinter ukazuje už od začátku svou hospodárnost: Díky atraktivní základní ceně a řadě možností konfigurace si můžete objednat přesně to, co skutečně potřebujete. Průběžně pracujeme na zdokonalování našich vozidel, a proto jsme provedli optimalizaci našich vznětových motorů. Další výhody pro hospodárnost Vašeho podnikání přináší užitečné zatížení navýšené o 50 kg2. Sprinter tak spojuje nízkou spotřebu paliva s inteligentní funkčností a nabízí komplexní a hospodárné řešení mobility.

1

Aktivní brzdový asistent a asistent jízdy v pruzích jsou u vozidel s přípustnou celkovou hmotností vyšší než 3 500 kg standardní výbavou.

2

V kombinaci s pohonem předních kol, ve srovnání s pohonem zadních kol.

Novinka: digitální vnitřní zpětné zrcátko.

Díky digitálnímu vnitřnímu zrcátku můžete mít dobrý výhled dozadu, i když Vám ve výhledu brání přepážky, dveře nebo náklad. Obraz z kamery v digitálním vnitřním zrcátku Vám může poskytnout lepší přehled o provozu přímo za Vaším vozidlem – a usnadnit tak manévrování a parkování.

Usnadňuje těžkou práci.

Sprinter Tourer
 • KEYLESS-START

  KEYLESS-START

  Nastartujte motor jednoduše stisknutím tlačítka: Systém oprávnění k jízdě KEYLESS-START umožňuje spuštění motoru pouhým stisknutím tlačítka start-stop ve spínací skříňce.
  Více informací
 • Odkládací schránka na chytré telefony včetně bezdrátového dobíjení

  Odkládací schránka na chytré telefony včetně bezdrátového dobíjení

  Díky bezdrátovému systému nabíjení je možno v horní odkládací schránce středové konzole jednoduchým způsobem nabíjet mobilní koncová zařízení, která podporují Qi-Standard 1.2, příp. která je možno na tento standard rozšířit.
  Více informací
 • Navigace

  Navigace

  S touto výbavou se multimediální systém MBUX (Mercedes-Benz User Experience) stane plnohodnotným navigačním systémem, díky kterému budou cesty pohodovější a rychlejší.
  Více informací
 • Automatická klimatizace THERMOTRONIC

  Automatická klimatizace THERMOTRONIC

  Automatická klimatizace THERMOTRONIC reguluje během jízdy automaticky teplotu v interiéru a množství a distribuci vzduchu v kabině řidiče.
  Více informací
 • Multimediální systém MBUX s 10,25palcovou dotykovou obrazovkou

  Multimediální systém MBUX s 10,25palcovou dotykovou obrazovkou

  Multimediální systém MBUX s dotykovou obrazovkou o úhlopříčce 26 cm (10,25 palců) a vysokým rozlišením nabízí mj. rychlou navigaci s mapovými údaji na pevném disku a 3D zobrazením map a integrací chytrého telefonu.
  Více informací
 • Komfortní sedadlo řidiče

  Komfortní sedadlo řidiče

  U komfortního sedadla řidiče lze nastavit podélnou polohu, výšku, sklon a hloubku sedáku podle individuálních potřeb řidiče a tím umožnit uvolněnou jízdu.
  Více informací

Zažijte Sprinter Tourer.

Icon Rezervovat zkušební jízdu

Zarezervujte si zkušební jízdu.

Přihlásit se a vyrazit na cestu
Více informací
Icon Vyhledat prodejce

Vyhledejte prodejce.

Vyhledat v okolí
Více informací
Icon Konfigurovat vozidlo

Nakonfigurujte vozidlo.

Přizpůsobte jej sobě
Více informací