Připraven na každý úkol: S vozem Vito Mixto.

Od 574.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Vito. Chce, umí, pracuje.

Chcete být neustále připraveni? Nemůžete odolat novým výzvám? Jste ve své práci cílevědomí? Pak se k Vám perfektně hodí model Vito Mixto. Vito Vás posune dále – jak na silnici, tak ve vašem podnikání. V otázkách hospodárnosti a kvality je stejně příkladný jako v oblasti své flexibility a bezpečnosti. Je totiž vyráběno skutečným odborníkem na užitková vozidla.

Se svými efektivními dieselovými motorizacemi Vito každým kilometrem trvale přispívá k Vašemu úspěchu a díky inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete bezpečněji. I jeho nabídka pohonu je jedinečná a podle svých potřeb si můžete pohon předních, zadních nebo všech kol.

Hustá síť partnerů Mercedes-Benz s komplexními službami se postará o to, že si vaše Vito Mixto trvale uchová svou spolehlivost. Vito Mixto tak zůstane dlouho Vaším cenným partnerem.

Hlavní přednosti.

  1. Kvalita
  2. Hospodárnost
  3. Bezpečnost
  4. Flexibilita
  5. Komfort
Připraveno současně s Vámi.

Jako svého spolehlivého partnera své Vito oceníte rychle, protože pro váš spolehlivý a dlouhodobý vztah děláme maximum. Při předání obdržíte ověřené vozidlo v kvalitě Mercedes-Benz, které se úspěšně osvědčilo při 5,5 mil. testovacích kilometrech a v rozsáhlém testování. Vito odpovídá požadavkům kladeným na komerčně využívané vozidlo a jeho komplexní ochrana proti korozi s plně pozinkovanou karoserií se postará o to, aby tento vůz i po mnoha letech dělal Vašemu podniku dobré jméno.

Jedno je jisté: S modelem Vito volíte vozidlo, na které se můžete spolehnout. Díky maximální době provozuschopnosti Vás bude podporovat při všech Vašich úkolech. Protože pro nás nepředstavuje „Mercedes-Benz Vans. Born to run.“ pouze jen motto, ale také závazek.

Zažijte svůj vlastní hospodářský zázrak.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Proto je model Vito Mixto vybaven vším, aby přispěl k vyšší hospodárnosti, a tím i větší úspěšnosti Vaší firmy.

S výhodnými spotřebními hodnotami pěti dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji. Spolehlivost a dlouhá životnost typické pro vozy značky Mercedes-Ben zajišťují, že je vaše skříňová dodávka Vito Mixto k dispozici vždy, když ji potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita produktu je vůbec tím nejlepším předpokladem nízkého rozpočtu na údržby a opravy.

Aby na vozu Vito bylo i po mnoha letech zřejmé, v jak dobrém stavu je, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů mají prospěch všichni: Vy, vaši spolujezdci a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. Vito nabízí nejlepší způsob přepravy také pro Váš náklad. Již ve standardní výbavě modelu Vito Mixto v kombinaci s registrací jako osobní vozidlo (M1) jsou asistent bočního větru, asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, airbag pro řidiče a spolujezdce a také nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP®. který při regulaci jízdní dynamiky zohledňuje také naložení vozidla. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na sloupku B mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Výrazným prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Za příplatek jsou dostupné okenní airbagy a boční hrudní a pánevní airbagy pro řidiče a spolujezdce a také preventivní systém na ochranu cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších prvků bezpečnostní výbavy, díky kterým bezpečně dosáhnete svých cílů.

 

Všestranně talentovaný pro náročné úkoly.

Některé úkoly vyžadují speciální řešení. Například pokud kromě nákladu chcete přepravovat také osoby a právě pro to je Vito Mixto tím pravým. Díky částečnému prosklení, pohodlnému nastupování a variabilní konfiguraci sedadel až pro šest osob se v něm snoubí funkčnost s pohodlím. V případě potřeby je navíc možné volitelné zadní lavicové sedadlo zcela demontovat.

V nejdelší ze tří nabízených délek vozidel můžete se zabudovanou sedací lavicí nakládat na ložnou plochu o objemu až 2,63 m². Dalším pozitivem jsou rozměrné dveřní prostory a nízká spodní hrana nákladového prostoru, které Vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort, efektivitu a bezpečnost při nakládání a vykládání.

Tady Vás bude práce bavit.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: Vito ve Vás se svým prostorným interiérem vyvolá ideální pracovní náladu. Sedadla přesvědčí svým čalouněním robustní tkaninou a na jejich ergonomickém polstrování se Vám bude i na dlouhých cestách sedět pohodlně. V chladném ročním období oceníte vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce, které je dostupné za příplatek. Pokud vpředu potřebujete místo pro dva spolujezdce, můžete si za příplatek objednat lavicové sedadlo pro spolujezdce.

Díky elektromechanickému servořízení a příplatkovým výbavám jako tempomat, nastavitelný multifunkční volant a palubním počítačem se snadno dostanete do svého cíle. Chladnou hlavu Vám pomůže zachovat příplatková klimatizace, resp. automatická klimatizace.

Audiosystémy dostupné za příplatek se Vám na cestách postarají o nejlepší připojení a s navigačními systémy Audio 40 nebo Becker® MAP PILOT1 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit hodnotu svého Vita, objednejte si příplatkovou sadu Chrom Interiér. A protože každé úspěšné podnikání začíná dobrou organizací, vybavili jsme Vito řadou praktických úložných boxů.

1

Navigační systém Becker® MAP PILOT dostupný pouze v kombinaci se systémem Audio 15.

Varianty karoserie.

Vito Mixto je možné díky třem délkám výborně přizpůsobit individuálním požadavkům. Při velikosti vnitřního prostoru výška vozidla nepřesahuje 1 910 mm, a proto bez problémů zajede do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.
Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhé
Extra dlouhé
Plocha nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
1,86 m²
2.433 mm
3,1 m³
1.310 kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.285 kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.260 kg

Rozmanitý jako vaše úkoly.

Pro každé podnikání je cílem dojet dále. Proto model Vito jako první dodávkové vozidlo v této třídě nabízí tři druhy pohonu: Pohon předních kol1, zadních kol a pohon všech kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl a kam jedete, si vyberte vozidlo s pohonem, jehož jízdní vlastnosti Vám a vašemu podnikání vyhovují.

Automatické převodovky 9G-TRONIC nebo 7G-TRONIC PLUS udržují na cestách vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si u modelu Vito Mixto vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

1

Vito Mixto s pohonem předních kol a s homologací jako osobní vozidlo (M1) nebude od 06/2018 dočasně dostupný v určitých zemích. Další informace si prosím vyžádejte od svého prodejce Mercedes-Benz.

Zcela bezpečná jízda.

K hodnotné standardní bezpečnostní výbavě modelu Vito například patří asistent pro potlačení vlivu bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce a také boční hrudní a pánevní airbagy, nebo okenní airbagy vpředu. Za příplatek přispívá k vyšší bezpečnosti také asistent varování před kolizí COLLISION PREVENTION ASSIST, asistent jízdy v pruzích a asistent hlídání mrtvého úhlu.

LED Intelligent Light System

Asistent sledování bdělosti

Asistent při poryvech bočního větru

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asistent jízdy v pruzích

Asistent sledování mrtvého úhlu

*Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů si můžete vyhledat v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie“ nových osobních automobilů, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum