Vito Mixto | Dodávkové vozidlo Mercedes-Benz

Vito Mixto: Váš multitalent pro náročné úkoly

Od 712.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Přepravuje osoby a náklady.

Vito Mixto je univerzálním vozem s hvězdou: Přepraví až 6 dalších osob a disponuje nákladním objemem až 4,1 m³. Pohony s nízkou spotřebou přispívají každým ujetým kilometrem trvale k Vašemu hospodářskému úspěchu. Bezpečnostní výbava s technicky vyspělými asistenčními systémy je na vzorové úrovni, jak lze od značky Mercedes-Benz očekávat. Rovněž na aktuální úrovni jsou 3 příplatkové audiosystémy a řešení konektivity služby Mercedes me connect, kterými přivedete digitální svět do vašeho Vita.

Vito Mixto pracuje podle motta „jeden pro všechno“ a vyniká jako Tourer i jako skříňová dodávka. Ten, kdo chce současně přepravovat osoby i náklad, najde v modelu Vito Mixto hospodárného, všestranného a spolehlivého profesionála.

S příplatkovým lavicovým sedadlem pro spolujezdce a třímístným lavicovým sedadlem v prostoru pro cestující přepraví až šest osob. Boční okna přivádějí do prostoru pro cestující světlo a větrací otvor v prostoru nohou se postará o příjemné klima, díky kterému mohou s maximálním pohodlím cestovat i osoby ve druhé řadě.

Za lavicovým sedadlem zůstává ještě dostatek prostoru pro materiál a výbavu, který lze výborně využít díky vysokému užitečnému zatížení. Podle délky vozidla měří ložná plocha až 2,63 m² a představuje objem ložného prostoru až 4,1 m³. Příplatková dělicí příčka u C sloupku s oknem chrání prostor pro cestující před nečistotami a prachem z ložného prostoru a nabízí dodatečnou ochranu před nákladem.

Hlavní přednosti.

  1. Bezpečnost
  2. Hospodárnost
  3. Konektivita
Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve voze Vito Mixto mohou mít prospěch všichni: Vy, Vaši spolujezdci i ostatní účastníci silničního provozu. Do standardní bezpečnostní výbavy patří například asistent při poryvech bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce 1, a také hrudní a pánevní boční airbagy a okenní airbagy vpředu. Na přání Vás podpoří aktivní brzdový asistent a aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC, jakož i asistent jízdy v pruzích a asistent sledování mrtvého úhlu 2 s funkcí Rear Cross Traffic Alert.

Zažijte svůj vlastní hospodářský zázrak.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Mezi 5 volitelnými vznětovými motory vozu Vito Mixto zcela určitě najdete hospodárné řešení pro vaše pracovní úkoly. Spolehlivost a dlouhá životnost typická pro značku Mercedes-Benz zaručuje, že váš vůz Vito Mixto je vám k dispozici kdykoli budete potřebovat. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km.

Buďte připojeni i na cestách.

S vozem Vito si digitální svět berete prostě s sebou! Příplatkové audiosystémy poskytují hands-free a streaming hudby přes Bluetooth® a umožňují částečně integraci chytrých telefonů. Tak lze práci zvládnout maximálně hospodárně a příjemně – a to i díky jednoduchému ovládání.

Služby Mercedes me connect Vám pomohou snadněji a hospodárněji plnit Vaše úkoly. Rozsáhlá a volitelná nabídka se postará o to, abyste vy a vaše společnost byli ve spojení s vozidlem vždy a kdekoliv.

1

Pro model Vito Mixto s homologací jako osobní vozidlo (M1) je airbag pro spolujezdce ve standardní výbavě.

2

Asistent sledování mrtvého úhlu není dočasně k dispozici a až do odvolání bude nahrazen přípravou pro asistenta sledování mrtvého úhlu. V kombinaci se systémem DISTRONIC je asistent sledování mrtvého úhlu nadále k dispozici.

Rozmanitý jako vaše úkoly.

Pro každé podnikání je cílem dojet dále. Proto model Vito jako první dodávkové vozidlo v této třídě nabízí tři druhy pohonu: Pohon předních kol1, zadních kol a pohon všech kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl a kam jedete, si vyberte vozidlo s pohonem, jehož jízdní vlastnosti Vám a vašemu podnikání vyhovují.

Automatické převodovky 9G-TRONIC nebo 7G-TRONIC PLUS udržují na cestách vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si u modelu Vito Mixto vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

1

Vito Mixto s pohonem předních kol a s homologací jako osobní vozidlo (M1) nebude od 06/2018 dočasně dostupný v určitých zemích. Další informace si prosím vyžádejte od svého prodejce Mercedes-Benz.

Všestranně talentovaný pro náročné úkoly.

Mnohé úkoly vyžadují speciální řešení. Například tehdy, pokud kromě nákladu chcete přepravovat také osoby. Pro to je přesně tím pravým Vito Mixto. Díky částečnému prosklení, pohodlnému nastupování a variabilní konfiguraci sedadel až pro 6 osob se v něm snoubí funkčnost s pohodlím.
U nejdelšího provedení 3 nabízených délek vozidla lze za lavicovým sedadlem naložit až 2,63 m² plochy nákladového prostoru. Dalším pozitivem jsou velké dveřní otvory a nízká nakládací hrana, které vám usnadní nakládání těžkých břemen – pro ještě větší komfort a bezpečnost při nakládání a vykládání.
Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhá
Extra dlouhá
Plocha nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
1,86 m²
2.433 mm
3,1 m³
1.310kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.285 kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.260 kg

Tady Vás bude práce bavit.

Vito Mixto

Zažijte Vito Mixto.

Icon Rezervovat zkušební jízdu

Zarezervujte si zkušební jízdu.

Přihlásit se a vyrazit na cestu
Více informací
Icon Vyhledat prodejce

Vyhledejte prodejce.

Vyhledat v okolí
Více informací
Icon Konfigurovat vozidlo

Nakonfigurujte vozidlo.

Přizpůsobte jej sobě
Více informací
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).