Vito Mixto | Dodávka Mercedes-Benz

Připraven na každý úkol: S vozem Vito Mixto.

Od 574.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Vito. Chce, umí, pracuje.

Chcete být neustále připraveni? Nemůžete odolat novým výzvám? Jste ve své práci cílevědomí? Pak se k Vám perfektně hodí model Vito Mixto. Vito Vás posune dále – jak na silnici, tak ve vašem podnikání. V otázkách hospodárnosti a kvality je stejně příkladný jako v oblasti své flexibility a bezpečnosti. Je totiž vyráběno skutečným odborníkem na užitková vozidla.

Se svými efektivními dieselovými motorizacemi Vito každým kilometrem trvale přispívá k Vašemu úspěchu a díky inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete bezpečněji. I jeho nabídka pohonu je jedinečná a podle svých potřeb si můžete pohon předních, zadních nebo všech kol.

Hustá síť partnerů Mercedes-Benz s komplexními službami se postará o to, že si vaše Vito Mixto trvale uchová svou spolehlivost. Vito Mixto tak zůstane dlouho Vaším cenným partnerem.

Hlavní přednosti.

  1. Hospodárnost
  2. Bezpečnost
Zažijte svůj vlastní hospodářský zázrak.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Proto je model Vito Mixto vybaven vším, aby přispěl k vyšší hospodárnosti, a tím i větší úspěšnosti Vaší firmy.

S výhodnými spotřebními hodnotami pěti dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji. Spolehlivost a dlouhá životnost typické pro vozy značky Mercedes-Ben zajišťují, že je vaše skříňová dodávka Vito Mixto k dispozici vždy, když ji potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita produktu je vůbec tím nejlepším předpokladem nízkého rozpočtu na údržby a opravy.

Aby na vozu Vito bylo i po mnoha letech zřejmé, v jak dobrém stavu je, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Dosáhněte svého cíle. S příkladnou bezpečností.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů mají prospěch všichni: Vy, vaši spolujezdci a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. Vito nabízí nejlepší způsob přepravy také pro Váš náklad. Již ve standardní výbavě modelu Vito Mixto v kombinaci s registrací jako osobní vozidlo (M1) jsou asistent bočního větru, asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, airbag pro řidiče a spolujezdce a také nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP®. který při regulaci jízdní dynamiky zohledňuje také naložení vozidla. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na sloupku B mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Výrazným prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Za příplatek jsou dostupné okenní airbagy a boční hrudní a pánevní airbagy pro řidiče a spolujezdce a také preventivní systém na ochranu cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších prvků bezpečnostní výbavy, díky kterým bezpečně dosáhnete svých cílů.

 

Varianty karoserie.

Vito Mixto je možné díky třem délkám výborně přizpůsobit individuálním požadavkům. Při velikosti vnitřního prostoru výška vozidla nepřesahuje 1 910 mm, a proto bez problémů zajede do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.
Délka vozidla
Kompaktní
Dlouhé
Extra dlouhé
Plocha nákladového prostoru
Délka nákladového prostoru
Objem nákladového prostoru
 Max. užitečný náklad
1,86 m²
2.433 mm
3,1 m³
1.310 kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.285 kg
2,26 m²
2.678 mm
3,6 m³
1.260 kg

Rozmanitý jako vaše úkoly.

Pro každé podnikání je cílem dojet dále. Proto model Vito jako první dodávkové vozidlo v této třídě nabízí tři druhy pohonu: Pohon předních kol1, zadních kol a pohon všech kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl a kam jedete, si vyberte vozidlo s pohonem, jehož jízdní vlastnosti Vám a vašemu podnikání vyhovují.

Automatické převodovky 9G-TRONIC nebo 7G-TRONIC PLUS udržují na cestách vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si u modelu Vito Mixto vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

1

Vito Mixto s pohonem předních kol a s homologací jako osobní vozidlo (M1) nebude od 06/2018 dočasně dostupný v určitých zemích. Další informace si prosím vyžádejte od svého prodejce Mercedes-Benz.

Zcela bezpečná jízda.

K hodnotné standardní bezpečnostní výbavě modelu Vito například patří asistent pro potlačení vlivu bočního větru a asistent sledování bdělosti ATTENTION ASSIST. Kromě airbagu pro řidiče ve standardní výbavě je za příplatek dostupný airbag pro spolujezdce a také boční hrudní a pánevní airbagy, nebo okenní airbagy vpředu. Za příplatek přispívá k vyšší bezpečnosti také asistent varování před kolizí COLLISION PREVENTION ASSIST, asistent jízdy v pruzích a asistent hlídání mrtvého úhlu.

*Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů si můžete vyhledat v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie“ nových osobních automobilů, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum