Pod kapotou: Technické údaje, rozměry a hmotnosti dodávky Vito Mixto.

Rozměry a hmotnosti.

Délka
Max. přípustná hmotnost
Pohon

Příznivý pro rozpočet i životní prostředí.

Hospodárné motory se zvýšenou účinností.

Oba čtyřválcové vznětové motory s přímým vstřikováním common rail a přeplňováním tvoří základ pro hospodárný a udržitelný provoz. Vznětový motor se zdvihovým objemem 1 598 cm3 je dostupný ve dvou výkonových stupních, motor se zdvihovým objemem 2 143 cm3 ve třech výkonových stupních. V závislosti na typu motoru lze zvolit pohon předních kol1, pohon zadních kol nebo pohon všech kol.

1

Vito Mixto s pohonem předních kol a s homologací jako osobní vozidlo (M1) nebude od 06/2018 dočasně dostupný v určitých zemích. Další informace si prosím vyžádejte od svého prodejce Mercedes-Benz.

Motory a hodnoty spotřeby.

Typ vozidla
Pohon
Emisní norma
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO₂ nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO₂ a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).
[**] Der Vito Mixto s pohonem předních kol a s homologací jako osobní vozidlo (M1) není od 06/2018 dočasně dostupný v některých zemích.