Vito Tourer | Dodávkové vozidlo Mercedes-Benz

Vito Tourer: Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Od 574.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

Otevírá nové obzory – ve všední dny i ve volném čase.

Ve všední den usnadní vaši práci, ve volném čase otevře nové horizonty. Jeho variabilní vnitřní prostor nabízí řadu variant uspořádání sedadel a poskytne místo až pro devět osob včetně řidiče, což znamená dostatek místa pro rodinu, přátele, domácí zvířata, nebo zavazadla či sportovní vybavení.

Pro svůj účel využítí si zvolíte přesně takové Vito, jaké bude vyhovovat. Ať už s pohonem zadních nebo všech kol, či jednu z výbavových linií BASE, PRO nebo SELECT.

Díky širokému výběru výbavy a inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete ještě pohodlněji a bezpečněji. Model Vito Line SPORT s příplatkovou výbavou ve sportovním vzhledu, chromovaným krytem chladiče a až devatenáctipalcovými koly z lehkých slitin propůjčuje modelu Vito Tourer individuální a dynamický vzhled.

Hlavní přednosti.

  1. Bezpečnost
  2. Hospodárnost
Zcela v bezpečí – na všech cestách.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve voze Vito Tourer mají prospěch všichni: Vy, cestující ve vašem vozidle a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. V rámci standardní výbavy například z asistenta pro potlačení vlivu bočního větru a asistenta sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP® a také z ochrany poskytované až 6 airbagy1. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na B sloupku mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Důležitým prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Volitelně je dostupná zpětná kamera pro couvání a preventivní systém ochrany cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita Tourer ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších dostupných prvků bezpečnostní výbavy.

Díky vysoké spolehlivosti se dostanete dál.

Vito Tourer je úsporným a spolehlivým členen rodiny, nejen díky dvému atraktivnímu poměru ceny a výkonu.

S hodnotami spotřeby všech tří dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji. Spolehlivost a dlouhá životnost typické pro vozy značky Mercedes-Benz jsou rovněž příkladné. Starají se o to, aby bylo Vaše Vito Tourer k dispozici vždy, když ho potřebujete, k čemuž rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita je vůbec tím nejlepším předpokladem k udržení nízkého rozpočtu pro údržby a opravy.

Aby na vozu Vito Tourer bylo i po mnoha letech zřejmé, jak fit je, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

1

Airbag řidiče a spolujezdce je u všech modelů Vito Tourer součástí standardní výbavy. Navíc jsou za příplatek dostupné boční hrudní a pánevní airbagy a okenní airbagy vpředu, resp. okenní airbagy vpředu a v zadní části vozidla.

Dobrá zábava, maximální informovanost.

Moderní informační a komunikační systémy s četnými rozhraními zajišťují za příplatek nejlepší připojení a dobrou zábavu. Ovládání příplatkových multimediálních systémů Audio 30 a Audio 40 přes dotykovou obrazovku je intuitivní a pohodlné.

Mercedes me connect – inteligentní síť

Vyšší komfort, vyšší bezpečnost, více volného času

Mercedes me connect propojuje vozidlo s digitálním světem a umožňuje spojení vozidla s internetem. Kolik paliva je v nádrži? Je vozidlo zamknuté? To jsou příklady otázek, na které Vám poskytne odpověď Mercedes me connect.

Proto si můžete užít každou cestu.

Vito Tourer

Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Plnou parou vpřed.

Ve Vitu Tourer máte na výběr tři výkonné motorizace s možností volby pohonu pohon zadních nebo všech kol. V závislosti na tom, jak svůj vůz budete využívat, si tak vyberete přesně takové Vito Tourer, jako potřebujete.

O vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu se stará ve standardní výbavě obsažená automatická devítistupňová převodovka 9G-TRONIC, ale vynikající rovnováhou mezi agilitou a úsporností přesvědčí také šestistupňová manuální převodovka. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, si s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol v modelu Vito Tourer vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

Objednejte se na testovací jízdu
Nic nepřekoná pocit, když můžete sedět přímo za volantem. Domluvte si testovací jízdu a vyzkoušejte naše vozy Mercedes-Benz.
[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce o spotřebě paliva, emisích CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH (www.dat.de).

Lorem Ipsum