Vito Tourer: Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Od 574.500 Kč bez DPH

Konfigurátor

Vito Tourer. Přenese rodinám skvělou jízdu plnou zábavy.

Ve všední den usnadní vaši práci, ve volném čase otevře nové horizonty. Jeho variabilní vnitřní prostor nabízí řadu variant uspořádání sedadel a poskytne místo až pro devět osob včetně řidiče, což znamená dostatek místa pro rodinu, přátele, domácí zvířata, nebo zavazadla či sportovní vybavení.

Pro svůj účel využítí si zvolíte přesně takové Vito, jaké bude vyhovovat. Ať už s pohonem zadních nebo všech kol, či jednu z výbavových linií BASE, PRO nebo SELECT.

Díky širokému výběru výbavy a inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete ještě pohodlněji a bezpečněji. Model Vito Line SPORT s příplatkovou výbavou ve sportovním vzhledu, chromovaným krytem chladiče a až devatenáctipalcovými koly z lehkých slitin propůjčuje modelu Vito Tourer individuální a dynamický vzhled.

Hlavní přednosti.

  1. Flexibilita
  2. Bezpečnost
  3. Komfort
  4. Hospodárnost
  5. Potěšení z jízdy
Výhoda v podobě vysoké variability.

Ať již máte jakékoliv cíle: Vito Tourer učiní z vašich cest potěšení. Tři dostupné varianty BASE, PRO a SELECT lze totiž upravit přesně podle potřeb vašich potřeb. Pokud potřebujete komfortní vozidlo pro cestování, je tou nejlepší volbou Vito Tourer SELECT se dvěma nastavitelnými třímístnými lavicovými sedadly.

V závislosti na délce vozidla můžete prostor pro cestující vybavit dvěma nebo v extra dlouhé verzi dokonce třemi řadami sedadel s dvoumístnými a třímístnými lavicovými sedadly. Pro maximální počet devíti míst zvolte buď tři řady sedadel v prostoru pro cestující (konfigurace sedadel 2-2-3), nebo lavicové sedadlo pro spolujezdce vpředu a dvě třímístná lavicová sedadla vzadu.

Zcela v bezpečí – na všech cestách.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve voze Vito Tourer mají prospěch všichni: Vy, cestující ve vašem vozidle a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. V rámci standardní výbavy například z asistenta pro potlačení vlivu bočního větru a asistenta sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP® a také z ochrany poskytované až 6 airbagy1. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na B sloupku mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Důležitým prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Volitelně je dostupná zpětná kamera pro couvání a preventivní systém ochrany cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita Tourer ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších dostupných prvků bezpečnostní výbavy.

Užijte si každou cestu.

Ve Vitu Tourer cestují řidič i spolujezdci velmi pohodlně. Sedadla přesvědčí svým čalouněním robustní tkaninou a vítaný komfort zaručí i jejich ergonomické polstrování. V chladných ročních období oceníte volitelné vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce. Díky elektromechanickému servořízení a volitelné výbavě jako tempomat, nastavitelný multifunkční volant a palubním počítačem se snadno dostanete do svého cíle. Chladnou hlavu Vám pomůže zachovat volitelná klimatizace, resp. automatická klimatizace.

Volitené audiosystémy se vám na cestách postarají o nejlepší připojení a s navigačními systémy Audio 40 nebo Becker® MAP PILOT2 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Pokud byste chtěli navýšit hodnotu svého Vita ještě více, zvolte příplatkovou sadu Chrom Interiér3. A protože každá nezapomenujtelná jízda začíná naložením zavazadel, vybavili jsme Vito Tourer řadou praktických úložných boxů.

Díky vysoké spolehlivosti se dostanete dál.

Vito Tourer je úsporným a spolehlivým členen rodiny, nejen díky dvému atraktivnímu poměru ceny a výkonu.

S hodnotami spotřeby všech tří dieselových motorizací budete cestovat ještě úsporněji. Spolehlivost a dlouhá životnost typické pro vozy značky Mercedes-Benz jsou rovněž příkladné. Starají se o to, aby bylo Vaše Vito Tourer k dispozici vždy, když ho potřebujete, k čemuž rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita je vůbec tím nejlepším předpokladem k udržení nízkého rozpočtu pro údržby a opravy.

Aby na vozu Vito Tourer bylo i po mnoha letech zřejmé, jak fit je, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Prostor pro potěšení z jízdy.

Model Vito Tourer spojuje výkon a jízdní komfort do kultivovaného sportovního charakteru. Budete nadšeni tím, jak energičtí a agilní můžete při svých cestách se třemi dostupnými dieselovými motorizacemi být. Hnací ústrojí a podvozek tvoří perfektně vyvážený celek, vyznačující se svou agilitou a komfortem. I přes svůj velký vnitřní prostor umožňuje model Vito Tourer výborné manévrování na silnici i v úzkých prostorách, kde přesvědčí svým malým poloměrem otáčení. Volitelný model Vito Line SPORT vozidlu s fóliovanými prahovými nástavci, chromovanou maskou chladiče a s koly z lehkých slitin o rozměrech až 48,3 cm (19 palců) navíc nabízí také sportovní vzhled odpovídající jeho jízdním výkonům.

1

Airbag řidiče a spolujezdce je u všech modelů Vito Tourer součástí standardní výbavy. Navíc jsou za příplatek dostupné boční hrudní a pánevní airbagy a okenní airbagy vpředu, resp. okenní airbagy vpředu a v zadní části vozidla.

2

Navigační systém Becker® MAP PILOT dostupný pouze v kombinaci se systémem Audio 15.

3

Paket Chrom interiér patří k rozsahu výbavy modelu Vito Tourer SELECT.

Vždy připravený nabídnout pomoc.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asistent jízdy v pruzích

Asistent sledování mrtvého úhlu

Systém PRE-SAFE® 

Aktivní parkovací asistent

Asistent potkávacích světel

Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Plnou parou vpřed.

Ve Vitu Tourer máte na výběr tři výkonné motorizace s možností volby pohonu pohon zadních nebo všech kol. V závislosti na tom, jak svůj vůz budete využívat, si tak vyberete přesně takové Vito Tourer, jako potřebujete.

O vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu se stará ve standardní výbavě obsažená automatická devítistupňová převodovka 9G-TRONIC, ale vynikající rovnováhou mezi agilitou a úsporností přesvědčí také šestistupňová manuální převodovka. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete, si s elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol v modelu Vito Tourer vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Czech (https://www.datgroup.com/cs-cz/home.html).

Lorem Ipsum