Vito Tourer: Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Od 669.000 Kč bez DPH

Konfigurátor

Vito. Chce, umí, pracuje.

Chcete být neustále připraveni? Nemůžete odolat novým výzvám? Jste ve své práci cílevědomí? Pak se k Vám perfektně hodí model Vito, neboť právě Vito Vás posune dále – jak na silnici, tak i ve Vašem podnikání. V oblasti hospodárnosti a kvality je stejně tak příkladné jako v otázkách variability a bezpečnosti. Je dokonce odborníkem na profesionální přepravu osob.

Díky inovativním asistenčním a bezpečnostním systémům do svého cíle dojedete bezpečněji. Ať už s pohonem zadních kol nebo pohonem všech kol, jako Vito Tourer BASE, PRO nebo SELECT: Jednoduše si zvolte vhodné vozidlo pro svůj záměr.

Hustá síť partnerů Mercedes-Benz se díky svým komplexním službám stará o to, aby si Vaše Vito Tourer trvale uchovalo svoji neochvějnou spolehlivost. Svěřte údržbu a opravy svému servisu Mercedes-Benz. Zná Vaše vozidlo nejlépe. Vito Tourer tak zůstane dlouho Vaším cenným partnerem.

Hlavní přednosti.

  1. Flexibilita
  2. Bezpečnost
  3. Komfort
  4. Hospodárnost
  5. Kvalita
Výhoda v podobě vysoké variability.

Ať již máte jakékoliv cíle: Vito Tourer Vás podpoří v jejich úspěšném dosažení. Tři dostupné varianty BASE, PRO a SELECT lze totiž upravit přesně podle potřeb Vašich i Vašich cestujících. Pokud potřebujete velmi komfortní vozidlo pro cestování nebo pro hotelovou dopravu, je tou nejlepší volbou Vito Tourer SELECT se dvěma nastavitelnými třímístnými lavicovými sedadly. Své cestující můžete také hýčkat přílivem světla a vzduchu a objednat panoramatické posuvné střešní okno dostupné za příplatek. Přejete si výslovně univerzální taxi nebo podnikové vozidlo? Pak byste se měli seznámit s modelem Vito Tourer PRO. Pokud chcete přepravovat svůj tým na místo výkonu, pak se nabízí funkční Vito Tourer BASE.

V závislosti na délce vozidla můžete prostor pro cestující vybavit dvěma nebo v extra dlouhé verzi dokonce třemi řadami sedadel s dvoumístnými a třímístnými lavicovými sedadly. Pro maximální počet 9 míst zvolte buď 3 řady sedadel v prostoru pro cestující (konfigurace sedadel 2-2-3), nebo se rozhodněte pro lavicové sedadlo pro spolujezdce vpředu a pro dvě třímístná lavicová sedadla vzadu. A to nejlepší je, že všestrannosti modelu Vito Tourer můžete využít také během soukromých cest.

Zcela v bezpečí – na všech cestách.

Z příkladných bezpečnostních a asistenčních systémů ve voze Vito Tourer mají prospěch všichni: Vy, cestující ve vašem vozidle a dokonce i ostatní účastníci silničního provozu. V rámci standardní výbavy například z asistenta pro potlačení vlivu bočního větru a asistenta sledování bdělosti ATTENTION ASSIST, nejnovější generace elektronického stabilizačního systému ADAPTIVE ESP® a také z ochrany poskytované až 6 airbagy1. A díky štítku s QR kódem pro záchranáře na B sloupku mohou záchranáři načíst přímo kartu pro záchranáře daného vozidla.

Výrazným prvkem je asistent sledování bdělosti COLLISION PREVENTION ASSIST dostupný za příplatek, který i mimo město monitoruje odstup od vozidla jedoucího vpředu a může varovat před případnou kolizí. Za příplatek je dostupná zpětná kamera pro couvání a preventivní systém ochrany cestujících PRE-SAFE® System. A pokud chcete bezpečnostní výbavu svého Vita Tourer ještě rozšířit, určitě si vyberete z dalších dostupných prvků bezpečnostní výbavy2. Podporují Vás v bezpečnějším dosažení Vašich cílů.

Pracovat i cestovat v pohodlí.

Pojďme k příjemné stránce vaší práce: Vito Tourer ve Vás se svým prostorným interiérem vyvolá ideální pracovní náladu. Sedadla přesvědčí svým čalouněním robustní tkaninou a na jejich ergonomickém polstrování se Vám bude i po dlouhých cestách sedět pohodlně. V chladném ročním období oceníte vyhřívání sedadla řidiče a spolujezdce, které je dostupné za příplatek. Díky lavicovému sedadlu pro spolujezdce dostupnému za příplatek získáte vpředu místo pro dva spolujezdce.

Díky elektromechanickému servořízení a příplatkovým výbavám jako tempomat, nastavitelný multifunkční volant a palubním počítačem se snadno dostanete do svého cíle. Chladnou hlavu Vám pomůže zachovat příplatková klimatizace, resp. automatická klimatizace.

Audiosystémy dostupné za příplatek se Vám na cestách postarají o nejlepší připojení a s navigačními systémy Audio 40 nebo Becker® MAP PILOT3 také o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Ctaké o to, abyste do cíle přijeli rychleji. Pokud byste chtěli ještě více zvýšit hodnotu svého Vita, objednejte si příplatkovou sadu Chrom Interiér4. A protože každé úspěšné podnikání začíná dobrou organizací, vybavili jsme Vito řadou praktických úložných boxů.

Díky vysoké spolehlivosti se dostanete dál.

Kdo se zdroji zachází hospodárně, je v podniku vždy vítaným partnerem. Proto je model Vito Tourer vybaven tak, aby svojí hospodárností přispěl k úspěchům Vašeho podnikání. Spolehlivost a dlouhá životnost typická pro Mercedes-Benz jsou příkladné a starají se o to, aby bylo Vaše Vito Tourer k dispozici vždy, když ho potřebujete. K tomu rovněž přispívají jeho dlouhé servisní intervaly až 40 000 km. Vynikající kvalita produktu je vůbec tím nejlepším předpokladem nízkého rozpočtu na údržby a opravy. Aby Vito Tourer i po mnoha letech dobře vypadalo, opatřili jsme ho vynikající ochranou proti korozi, mimo jiné plně pozinkovanou karoserií.

Připraveno současně s Vámi.

Jako svého spolehlivého partnera své Vito oceníte rychle, protože pro váš spolehlivý a dlouhodobý vztah děláme maximum. Při předání obdržíte ověřené vozidlo v kvalitě Mercedes-Benz, které se úspěšně osvědčilo při 5,5 mil. testovacích kilometrech a v rozsáhlém testování. Vito odpovídá požadavkům kladeným na komerčně využívané vozidlo a jeho komplexní ochrana proti korozi s plně pozinkovanou karoserií se postará o to, aby tento vůz i po mnoha letech dělal Vašemu podniku dobré jméno.

Jedno je jisté: S modelem Vito volíte vozidlo, na které se můžete spolehnout. Díky maximální době provozuschopnosti Vás bude podporovat při všech Vašich úkolech. Protože pro nás nepředstavuje „Mercedes-Benz Vans. Born to run.“ pouze jen motto, ale také závazek.

1

Airbag řidiče a spolujezdce je u všech modelů Vito Tourer součástí standardní výbavy. Navíc jsou za příplatek dostupné boční hrudní a pánevní airbagy a okenní airbagy vpředu, resp. okenní airbagy vpředu a v zadní části vozidla.

2

Viz standardní a příplatkové výbavy v oblasti bezpečnosti a také www.mercedes-benz.de

3

Navigační systém Becker® MAP PILOT dostupný pouze v kombinaci se systémem Audio 15.

4

Sada Chrom Interiér patří k rozsahu výbavy modelu Vito Tourer SELECT.

Vždy připravený nabídnout pomoc.

COLLISION PREVENTION ASSIST

Asistent jízdy v pruzích

Asistent sledování mrtvého úhlu

Systém PRE-SAFE®

Aktivní parkovací asistent

Asistent potkávacích světel

Stejně rozmanitý jako Vaše cesty.

Vito Tourer nabízí tři výkonné motory s pohonem zadních nebo předních kol. V závislosti na tom, jaký je váš cíl, si vyberete si vozidlo s pohonem, který bude v souladu s Vaším jízdním stylem.

O vysoký jízdní komfort a nízkou spotřebu se stará automatická 7stupňová převodovka 7G-TRONIC PLUS, která je dostupná za příplatek. Také standardně dodávaná 6stupňová manuální převodovka přesvědčí vynikající rovnováhou mezi agilitou a efektivitou. Bez ohledu na to, pro jakou variantu pohonu se rozhodnete: S elektromechanickým servořízením ve standardní výbavě, komfortním přizpůsobením podvozku a nezávislým zavěšením kol si v modelu Vito Tourer vychutnáte účinnost, kultivovanou a komfortní jízdu na úrovni osobního vozu.

Mercedes PRO: zjednoduší a urychlí vaše podnikání.

Mercedes PRO je značka Mercedes-Benz Vans pro všechny digitální služby a řešení pro vaši každodenní činnost. Naším cílem je využití digitálního světa k tomu, aby bylo vaše podnikání ještě efektivnější.

Mercedes PRO zahrnuje všechny služby, které jsou pro vás relevantní, v rámci jediné internetové platformy. Stávající služby jsou průběžně rozšiřovány a pro účely vašeho podnikání dále přizpůsobovány. Cílem Mercedes PRO je jejich propojení s vašimi požadavky tak, aby usnadňovaly vaší každodenní činnost.

[*] Další informace o oficiální spotřebě paliva a oficiálních specifických emisích CO2 nových osobních automobilů najdete v „Příručce ke spotřebě paliva, emisím CO2 a spotřebě elektrické energie nových osobních automobilů“, která je zdarma k dispozici na všech prodejních místech a u DAT Czech (https://www.datgroup.com/cs-cz/home.html).