Financování vozu Mercedes-Benz

Nasedněte již dnes do Vašeho vysněného vozidla.

Vážení klienti, 

 

Dovolte nám několik poznámek k našemu provozu v aktuální situaci. 

 

1/ Rádi bychom Vás ujistili, že vám i nadále nabízíme individuální přístup při řešení Vašich potřeb. Přestože většina zaměstnanců Mercedes-Benz Financial Services pracuje z domova, můžete nás i nadále kontaktovat prostřednictvím e-mailu: infocz@daimler.com případně na tel. čísle: 271 077 601 nebo 271 077 666 (v době od 8:00 do 17:00). 

 

2/ Provozovna Mercedes-Benz Financial Services je pro návštěvy uzavřena, v kancelářích je přítomen omezený počet pracovníků, kteří zajišťují nezbytné provozní úkony.  

 

3/ I nadále provádíme odklady splátek či jinou úpravu splátkového kalendáře. Každá Vaše žádost bude i nadále individuálně posouzena, tak abychom společně našli ideální řešení nejen pro aktuální čas, ale i pro období opětovného nastartování obchodních aktivit. Pro zvýšení transparentnosti našeho jednání naše společnost přistoupila k „Opatřením nebankovních poskytovatelům úvěrů pro pomoc klientům po skončení úvěrového moratoria“. Více informací naleznete na Prohlášení nebankovních poskytovatelů úvěrů. Pro svoje žádosti o odklad splátek primárně využívejte jednoduchý webový formulář. Pro Vaše dotazy ohledně možností řešení aktuální situace jsme zřídili speciální telefonní linku: 271 077 675, prosím nemějte obavy obrátit se na tuto linku s jakýmkoliv

dotazem týkajícím se Vaší aktuální možnosti splácet.

 

4/ Převzetí vozidel na konci smlouvy o operativním leasingu není ze strany Mercedes-Benz nikterak omezeno, neboť je řešeno přes servisní centra, na která se vztahuje výjimka z opatření vlády. V případě, brání-li Vám aktuální mimořádná opatření (např. karanténa), v možnosti vrátit včas vozidlo z operativního leasingu kontaktujte standardně osobu uvedenou v informačním e-mailu s podmínkami vracení, případně napište na e-mail: infocz@daimler.com

 

5/ Máte-li proti vrácení vozidla z operativního leasingu přebírat nové vozidlo, kontaktujte prosím nejprve svého prodejce. Pokud nebude schopen Vám předat nové vozidlo, bude Vám na dobu nezbytně nutnou prodloužena smlouva o operativním leasingu na stávající vozidlo. 

 

Mercedes-Benz Financial Services Česká republika s.r.o.

O financování


K nezaplacení je u vozu Mercedes jen pocit z jízdy.

O financování


K nezaplacení je u vozu Mercedes jen pocit z jízdy.

Financing

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

U všech finančních produktů nabízíme standardně akontace od 0% a proces posouzení úvěruschopnosti klienta zpravidla netrvá déle než jediný den.

Pokud nejste soukromou osobou a rozhodnete se složit akontaci od 30% (přičemž budou splněny určité další podmínky ohledně parametrů smlouvy a velikosti klienta), nebudeme požadovat ekonomické podklady a posouzení Vaši úvěruschopnosti proběhne ve zjednodušeném režimu během 30 minut.

Podrobné informace získáte u prodejce nebo leasingového poradce.

Proč financovat u Mercedes-Benz Financial Services?

usp_car.svg

Prémiové financování

K prestižní značce patří i prémiové financování.
usp_check.svg

Plná kontrola nákladů a vysoká flexibilita

V případě financování vozidla zaplatíte svůj Mercedes v přehledných měsíčních splátkách.
usp_calculator.svg

Mimořádně dobré zajištění

Pro zcela nerušenou radost z jízdy Vám můžeme poskytnout celou řadu příplatkových doplňkových služeb.

Financování použitých vozidel


I s ojetým vozem si můžete užívat všech výhod.

Najděte si tu pravou nabídku přímo pro Vás.

Financování použitých vozidel


I s ojetým vozem si můžete užívat všech výhod.

Najděte si tu pravou nabídku přímo pro Vás.

Used Cars Financing

S vyhledáváním ojetých vozidel Mercedes-Benz máte přístup ke všem dostupným vozidlům. Najděte Váš perfektní Mercedes!