Vážení zákazníci,
 s ohledem na vyhlášení nouzového stavu usnesením vlády ze dne
12.3.2020 a souvisejících nařízení jsme podnikli následující opatření:

 

1/  zaměstnanci
Mercedes-Benz Financial Services pracují z domova a jsou připraveni vám pomoci s řešením vašich požadavků u stávajících smluv primárně formou emailového požadavku na adresu infocz@daimler.com , v nezbytných případech na telefonním čísle 271 077 601 a v případě nedostupnosti tohoto čísla na mobilním čísle 733 610 697, a to v době od 8:00 do 17:00 v pracovní dny

 

2/ provozovna Mercedes-Benz
Financial Services je pro návštěvy uzavřena, situace vyžadující osobní setkání budeme s vámi řešit po odvolání vládního nařízení. Proto svůj požadavek směřujte emailem na adresu infocz@daimler.com nebo volejte na telefonní číslo 271 077 601 a v případě nedostupnosti tohoto čísla na mobilní číslo 733 610 697.

 

3/ v případě, že
vracíte vůz z operativního leasingu, kontaktujte standardně osobu uvedenou v informačním dopise. Ta s vámi dohodne termín a podmínky vracení, případně vyřeší i změnu již dříve stanoveného termínu. Převzetí vozidla včetně ohledání probíhá na servisu, na který se vztahuje výjimka z nařízení vlády, a který může být otevřený.

O financování


K nezaplacení je u vozu Mercedes jen pocit z jízdy.

O financování


K nezaplacení je u vozu Mercedes jen pocit z jízdy.

Financing

Pokud máte zájem na okamžitém vlastnictví vozidla, můžete využít úvěrové financování. Uzavření smlouvy je rychlé a jednoduché.

U všech finančních produktů nabízíme standardně akontace od 0% a proces posouzení úvěruschopnosti klienta zpravidla netrvá déle než jediný den.

Pokud nejste soukromou osobou a rozhodnete se složit akontaci od 30% (přičemž budou splněny určité další podmínky ohledně parametrů smlouvy a velikosti klienta), nebudeme požadovat ekonomické podklady a posouzení Vaši úvěruschopnosti proběhne ve zjednodušeném režimu během 30 minut.

Podrobné informace získáte u prodejce nebo leasingového poradce.

Proč financovat u Mercedes-Benz Financial Services?

usp_car.svg

Prémiové financování

K prestižní značce patří i prémiové financování.
usp_check.svg

Plná kontrola nákladů a vysoká flexibilita

V případě financování vozidla zaplatíte svůj Mercedes v přehledných měsíčních splátkách.
usp_calculator.svg

Mimořádně dobré zajištění

Pro zcela nerušenou radost z jízdy Vám můžeme poskytnout celou řadu příplatkových doplňkových služeb.