Na obrázku je Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé při pohledu šikmo zepředu s kulisou města s obrubníky.

Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé.

Život je závod.

V novém vozu Mercedes-AMG GT čtyřdveřové kupé se snoubí obdivuhodný výkon sportovního vozu s vhodností čtyřdveřového vozu pro každodenní použití. Expresivní design se sníženou kapotou motoru, dominantní přídí a svalnatými tvary deklaruje sportovní geny čtyřdveřového kupé.

Kupní cena z výroby vč. 19% DPH.

AMG GT

Mercedes-AMG GT.

Přijel, aby Vás ohromil.

Dlouhá kapota motoru, daleko vzadu umístěný kokpit, silná záď. To jsou proporce sportovního vozu Mercedes-AMG. Nastoupíte a stisknete startovací tlačítko. Vzbudí se s krotkým, hlubokým dechem. Zatím – ale po sešlápnutí pedálu akcelerace komponuje každá z jeho jednotlivých koňských sil jedinečný zvuk AMG. Ohromující, když motor V8 vozu Mercedes-AMG GT rozvine svůj plný výkon. Suverénní, když klouže vpřed.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

AMG GT Roadster

Mercedes-AMG GT roadster.

Intenzita v nejlepší formě.

Mercedes-AMG GT roadster je perfektní symbiózou typického jízdního výkonu AMG a neomezeného požitku z otevřené jízdy. S proporcemi klasického sportovního vozu a novou maskou chladiče AMG Panamericana zasáhne přímo do srdce. Vysoce kvalitní interiér zprostředkovává atmosféru závodního sportu na vlastní kůži. A když se za pouhých jedenáct sekund otevře střecha, zažijete všemi smysly ryzí, nefiltrovanou sílu motoru V8. Je nějaký lepší důvod pro jízdu s otevřenou střechou?

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.