Nová Třída C sedan.

Klasický sedan, interpretován s inspirující dynamikou.

Nejde o to, být lepší než ostatní. Jde o to, být lepší sám vůči sobě. To se počítá. Ve sportu i na silnici. Třída C je proslulá svými perfektními proporcemi, svým komfortem, svou kvalitou a svým pohonem: každý den, každou jízdou se zas a znovu překonávat.

Kupní cena z výroby vč. 21 % DPH.

Nové kombi Třídy C.

Moderní inspirace.

Touhu jet vpřed má nové kombi třídy C vepsané ve tváři: vysoce moderní světlomety plně v technice LED svítí precizněji, jasněji a inteligentněji než kdy dříve. To je jen začátek, hned za nimi následují elektrifikované motory s optimálními hodnotami efektivity. Plně digitální kokpit, nejnovější asistenční systémy, stisknutí tlačítka, které změní Vaši náladu. Nového je hodně, jedno zůstalo: pohon nové třídy C, každý den, s každou jízdou být stále lepší.

Kupní cena z výroby vč. 21 % DPH.

Nové kupé Třídy C.

Sportovec nejlepší formě.

Nové kupé třídy C nadchne svým perfektně propracovaným tělem. Dynamické linie a čisté, masivní plochy představují sportovní design kupé v té nejčistší podobě. Výrazné stylové prvky, jako např. nový nárazník a diamantová maska chladiče ve standardní výbavě tomuto modelu navíc propůjčují silný individuální charakter.

Kupní cena z výroby vč. 21 % DPH.

Kabriolet Třídy C.

Jedinečný komfort při jízdě s otevřenou střechou.

Sportujte častěji, a nejlépe pod širým nebem. Nový kabriolet třídy C prodlouží sezónu jízd s otevřenou střechou na celý rok. S nejdokonalejším komfortem při jízdě s otevřenou střechou: díky kombinaci automatického větrného štítu a vyhřívání prostoru hlavy budete nezávislí na větru a počasí a budete mít optimální podmínky pro trénování.

Kupní cena z výroby vč. 21 % DPH.