Osobní údaje

Oslovení*

Vyplňte všechna povinná pole označená *

Souhlas s využitím mého kontaktu*

Z odběru informací o novinkách a akcích se lze odhlásit zasláním požadavku na: dataprotection.cars@mercedes-benz.com nebo přímo prostřednictvím odkazu v obchodním sdělení. Odhlášení se považuje rovněž za odvolání souhlasu se zpracováním osobních údajů.

 

Komplexní informace o zpracování údajů, včetně podrobné informace o Vašich právech a o podmínkách pro jejich uplatnění, stejně jako o způsobu, kterým lze práva uplatnit, naleznete v Podmínkách zpracování osobních údajů a Vaše práva z ochrany osobních údajů můžete kdykoliv uplatnit zasláním požadavku na: dataprotection.cars@mercedes-benz.com.

 

Vaše údaje budeme za výše popsaným účelem sdílet se společností: Mercedes-Benz Romania SRL, Swan Office and Technology Park, Henley Building, 5th floor, 15-25 Bucuresti-Nord St., Voluntari, Ilfov County, Rumunsko, která technicky zajišťuje distribuci newsletteru.

 

Vaše údaje nebudou použity k žádnému jinému účelu a budou smazány po uplynutí doby 6 měsíců od udělení souhlasu nejpozději však do 14 pracovních dnů po skončení trvání kampaně.