Po odeslání formuláře vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Osobní údaje

Oslovení*
Identifikační číslo vozidla (VIN) je sedmnáctimístné číslo začínající třímístným kódem. Například u osobních automobilů Mercedes-Benz je to WDB nebo W1K a u dodávek Mercedes-Benz WDB nebo W1V. Číslo VIN je uvedeno v osvědčení o registraci vozidla (pole E) a na kartě vozidla.

Prosím zvolte preferovaného dealera

Vyplňte všechna povinná pole označená *

Po odeslání žádosti Vás naši kolegové budou kontaktovat, aby Vám poskytli více informací.

 

Úřední hodiny:

Po – Ne, 9:00 – 18:00

 

Kvůli poskytnutí objednávané služby je ze strany Mercedes-Benz Česká republika s.r.o. nezbytné zpracování Vašich shora uvedených kontaktních a identifikačních údajů.

 

Odesláním formuláře berete na vědomí informace o zpracování osobních údajů, jejichž podrobné znění je dostupné ZDE . Stejné platí i pro informace o Vašich právech a o podmínkách pro jejich uplatnění, stejně jako o způsobu, kterým lze práva uplatnit.

 

Údaje, které nám poskytnete, budou využity výhradně za účelem zpracování a vyřízení Vašeho požadavku, ve smyslu ustanovení čl. 6 odst. 1 písm. b), obecného nařízení o ochraně osobních údajů č. 2016/679 (GDPR).

 

Vaše údaje budeme za tímto účelem sdílet se společností Mercedes-Benz Romania SRL, 15-23 Bucharest North Road, RO-077190 Voluntari, Ilfov County, Rumunsko a/nebo společností S 800 CUSTOMER SERVICE PROVIDER SRL, 72 Mihail Sebastian Street, 5th District, Rumunsko a s našim autorizovaným partnerem, kterého jste si zvolili.