Vyberte si své SUV

a nakonfigurujte si ho podle svých představ.

GLA z bočního pohledu

Nové GLA.

Do města i na venkov.

Vášnivý cestovatel stejně jako Vy. Nový model GLA je tím nejlepším partnerem pro všestranný život.) Dynamické proporce dodávají novému modelu GLA kompaktní vzhled při zachování veškerých funkcí. Jako kompaktní SUV se vejde téměř na každé parkovací místo a přesto nabízí dostatek prostoru pro všechny Vaše aktivity.

Základní cena modelu             909 920 Kč vč. DPH.

Na obrázku je sedan GLB SUV z bočního pohledu.

Nové GLB.

Komfort vítězí. Ve všech ohledech.

Zůstaňte flexibilní a dopřejte si pohodlí. Za příplatek dostupná druhá řada sedadel s možností podélného nastavení nabízí prostor, který je optimálně sladěn s Vašimi potřebami. Se třetí řadou sedadel (využitelnou až do tělesné výšky 1,68 m), dostupnou v příplatkové výbavě, nabízí model GLB místo k sezení až pro sedm osob. Díky ventilaci sedadel a řadě dalších komfortních výbav si vychutnáte pohodlí v jakékoliv situaci.

Základní cena modelu             911 130 Kč vč. DPH.

 

Na operativní leasing od         11 376 Kč bez DPH.

Na obrázku je GLC z čelního pohledu

GLC.

Nastupte si! GLC Vám toho chce hodně říct.

Očekává Vás fascinující nový kokpit, výraznější design SUV a maximální jízdní komfort. Nové GLC vyzařuje nenucenou formou ještě více typickou dominanci a vzhled modelů SUV. Symbol moderního luxusu. Novými výraznými prvky jsou příď se světlomety LED High Performance ve standardní výbavě a také nově navržené koncovky výfuku na zádi.

Základní cena modelu            1 126 510 Kč vč. DPH.


Na operativní leasing od         14 500 Kč bez DPH.

Na obrázku je jedoucí vůz GLE ze zadního pohledu.

GLE.

Jeden z nejmodernějších podvozků na světě.

GLE se pohybuje suverénně v každém terénu. S novým plně aktivním podvozkem E-ACTIVE BODY CONTROL se vzduchovým odpružením spojujeme naše nejprogresivnější, nejinteligentnější podvozkové technologie do fascinujícího zážitku z jízdy.

Základní cena modelu         1 633 500 Kč vč. DPH.

 

Na operativní leasing od     21 750 Kč bez DPH.

Na obrázku je Mercedes-Benz GLS z bočního pohledu.

GLS.

Maximální komfort. Téměř minimalistický design.

Úctyhodné proporce, protažená kapota motoru a disky kol o velikosti až 23 palců podtrhují sílu a vzhled tohoto vozu. Čisté plochy a redukované linie působí lehce a elegantně. Interiér modelu GLS je v pravém slova smyslu ohromující: obrovský prostor nabízí místo sedmi osobám. Na každém sedadle si užijí komfort na maximální úrovni a nabídku digitálního informačního systému jako ještě nikdy v žádném jiném SUV.

Základní cena modelu             2 280 850 Kč vč. DPH.