Komfortní a propojené nabíjení: nový wallbox Mercedes-Benz.

Nový wallbox Mercedes-Benz.

Komfortní a propojené nabíjení: nový wallbox Mercedes-Benz.

Nabíjejte svůj elektrifikovaný vůz Mercedes-Benz zcela jednoduše doma pomocí wallboxu Mercedes-Benz. S výkonem při nabíjení 22 kW1, délkou kabelu 6 metrů a univerzálním konektorem typ 2 nabíjíte své vozidlo bezpečně a výrazně rychleji než z elektrické zásuvky.
S aplikací Mercedes me2 lze procesy nabíjení zcela jednoduše spustit a zastavit pomocí chytrého telefonu. Obdržíte informace o stavu nabití a také transparentní přehled o Vaší historii nabíjení. K tomu účelu se wallbox zcela jednoduše připojí pomocí Vaší sítě WiFi nebo LAN k internetu.

Bezpečnost má nejvyšší prioritu. Integrované komponenty (např. detektor chybového stejnosměrného proudu 6 mA) poskytují při nabíjení dodatečnou ochranu pro vozidlo, domovní instalaci a wallbox. Pro ochranu před neoprávněným použitím lze wallbox Mercedes-Benz odblokovat nebo zablokovat přes aplikaci2 nebo kartu RFID3.
Wallbox Mercedes-Benz nabízí mimo jiné možnost příjmu aktualizací softwaru vzdušnou cestou. V budoucnu můžete například obdržet nové funkce pro integraci wallboxu do systému řízení energie.
Wallbox Mercedes-Benz najdete online v našem obchodě Mercedes-Benz Store nebo u Vašeho prodejce Mercedes-Benz. Pravděpodobný začátek prodeje je v dubnu 2022. Pro zpoplatněnou instalaci jednoduše kontaktujte našeho partnera pro instalaci a nechte si poradit.

1Nabíjení s výkonem 22 kW vyžaduje ve Vašem vozidle Mercedes-Benz příplatkovou výbavu.

2Wallbox obsahuje přípravu pro funkce ovládané na dálku. Pro používání funkcí wallboxu Mercedes-Benz ovládaných na dálku je nutná aplikace Mercedes me, osobní Mercedes me ID a také odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect.

3Brzy k dispozici.

Služba instalace wallboxu.

Vůz Mercedes-Benz s otevřenými dveřmi řidiče a pracovníkem služby instalace.

Služba instalace wallboxu.

Profesionální podporu při instalaci řešení domácího nabíjení Vám poskytne zpoplatněná služba instalace našich místních kooperačních partnerů v příslušné zemi. Rádi přímo na místě ověří, zda je možné u Vás doma nainstalovat wallbox a co je k tomu zapotřebí. Kontaktujte našeho partnera pro instalaci a nechte si poradit.

Ověřte si již nyní s naší službou předběžného ověření možnosti instalace wallboxu Mercedes-Benz, jak dobře jste připraveni na nabíjení doma.

Nabíjejte, kdekoliv a kdykoliv chcete ‒ flexibilní systém nabíjení od Mercedes-Benz.

Nabíjecí kabel vozu Mercedes na doma i na cesty.

Nabíjejte, kdekoliv a kdykoliv chcete ‒ flexibilní systém nabíjení od Mercedes-Benz.

Jste často na cestách a chtěli byste se přizpůsobit každé možnosti nabíjení?
Nebo již případně doma máte silnoproudou přípojku?

Pak pro Vás máme díky flexibilnímu systému nabíjení mobilní řešení nabíjení, pomocí kterého můžete své vozidlo plug-in hybrid nebo svůj elektromobil nabíjet s výkonem až 22 kW. Pomocí různých adaptérů obsažených v rozsahu dodávky se můžete individuálně přizpůsobit nejrůznějším situacím při nabíjení (běžné elektrické zásuvky, průmyslové zásuvky, veřejné nabíjecí stojany / wallboxy). Tyto adaptéry lze jednoduše pomocí plug-and-play připojit k flexibilnímu systému nabíjení.

S tímto kompaktním a přenosným komplexním řešením nabíjení tak budete mít v zavazadlovém prostoru vždy ten správný systém. A pokud už doma máte silnoproudou přípojku, můžete systém využívat také jako wallbox bez dalších nákladů na instalaci.
Ať už jste doma, u přátel nebo na cestách: flexibilní systém nabíjení zaručuje bezpečné a flexibilní nabíjení pro Vaše vozidlo – kdekoliv a kdykoliv chcete.

Máte ještě dotazy? My máme odpovědi.

 • Jak mohu svůj wallbox Mercedes-Benz chránit před neoprávněným použitím?

   

  Wallbox Mercedes-Benz můžete odblokovat nebo zablokovat přes aplikaci Mercedes me nebo svou kartu RFID*. To je zajímavé obzvláště tehdy, pokud chcete wallbox nainstalovat v poloveřejném prostoru.

  *Brzy k dispozici.

   

 • Na co musím brát zřetel jako nájemce nebo člen společenství vlastníků bytových jednotek?

   

  Instalace wallboxu nebo nabíjecího stojanu je možná i na parkovacím místě v pronajaté garáži.
  Váš pronajímatel, resp. společenství vlastníků bytových jednotek musí být o instalaci informováni a souhlasit s ní. Zajistěte si prosím písemný souhlas.

   

 • Mohu s wallboxem Mercedes-Benz nabíjet také několik vozidel najednou?

  S wallboxem Mercedes-Benz můžete v jednom okamžiku nabíjet pouze jedno vozidlo.

 • Jak rychle mohu doma nabíjet?

   

  Nabíjecí kabel dodávaný s vozidly plug-in hybrid pro elektrickou zásuvku umožňuje nabití během několika hodin. Pro obzvláště pohodlné a rychlé nabíjení Vašeho vozu plug-in hybrid nebo plně elektrického vozidla doporučujeme wallbox, který umožňuje v závislosti na poskytnuté nabíjecí kapacitě a vybavení vozidla až 3x rychlejší nabití.

 • Mohu s wallboxem Mercedes-Benz také nabíjet vozidlo od jiného výrobce?

  Kompatibilita a funkce wallboxu Mercedes-Benz byly ověřeny se všemi aktuálními modely Mercedes-Benz. Wallbox byl vyvinut podle oficiální normy IEC 61851-1, a proto může být používán také s jinými vozidly, které splňují tuto normu.

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu, kombinovaná: 21,7 - 25,5 kWh/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 0 g/km.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.</p>