Charakteristika nabíjení a temperování.

Vizualizace k temperování přes aplikaci.

Charakteristika nabíjení a temperování.

Vychutnejte si příjemné klima již při nastoupení do vozidla. K tomu stačí nastavit teplotu – prostřednictvím Mercedes me nebo ovládacích prvků ve vozidle. Pokud je vozidlo během temperování navíc připojeno k nabíjení, můžete svou jízdu začít navíc s plně nabitým akumulátorem a tak snížit potřebu energie během jízdy. Kromě toho lze aplikaci Mercedes me použít k vyvolání a úpravě četných informací a nastavení nabíjení, jako je čas ukončení nabíjení nebo omezení maximálního stavu nabití. V aplikaci Mercedes me máte navíc kdykoliv přehled o aktuálním stavu nabití Vašeho vozidla.

Mercedes me Eco Coach.

Aplikace Mercedes me s Eco Coach na chytrém telefonu. Na pozadí je nové EQS SUV při nabíjení u nabíjecího stojanu.

Mercedes me Eco Coach.

Jízda vozidla plug-in hybrid nebo plně elektrického modelu EQ představuje zcela novou zkušenost – i pro zkušené řidiče. Nejmladší člen nové generace aplikace Mercedes me – Mercedes me Eco Coach – zábavným a hravým způsobem zprostředkovává elektrické schopnosti a požadavky Vašeho vozidla. A to zcela komfortně pomocí aplikace Mercedes me Eco Coach na Vašem chytrém telefonu.
Aplikace Mercedes me Eco Coach Vás na základě údajů v reálném čase podporuje při používání a optimalizaci Vašeho vozidla plug-in hybrid nebo elektromobilu. K Vašim individuálním aktivitám při jízdě, nabíjení a parkování jsou Vám poskytovány užitečné tipy a vysvětlení pro trvale udržitelné používání Vašeho vozidla šetrné ke zdrojům.

Za individuální aktivity budete v aplikaci získávat body a můžete se porovnávat s jinými řidiči. Navíc můžete čelit zajímavým výzvám, abyste zvýšili svůj počet bodů. Body lze prostřednictvím bonusového programu vyměnit za exkluzivní odměny a služby.

Kdo se řídí doporučeními a tipy aplikace, ten nejen lépe pozná své vozidlo s alternativním pohonem ‒ ale také optimalizuje svůj způsob jízdy, čímž chrání životní prostředí, a může se těšit na odměny.

* Pro využívání služeb je nutná registrace na portálu Mercedes me a odsouhlasení uživatelských podmínek služeb Mercedes me connect. Navíc musí být příslušné vozidlo propojeno s uživatelským účtem. Po uplynutí prvotní doby platnosti lze služby za poplatek prodloužit.

EQS SUV 450+ | WLTP: spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km (kombinovaná): 22,7–18,2; emise CO2 v g/km (kombinovaný provoz): 0.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty&nbsp;CO₂ podle WLTP“ ve smyslu čl. 2 č. 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených příplatkových výbavách.</p>