Nabíjení na pracovišti pro firemní zákazníky.

Mercedes-Benz Třídy A kompaktní sedan plug-in hybrid.

Nabíjení na pracovišti pro firemní zákazníky.

Během pracovní doby nabízí firemní parkoviště optimální podmínky pro pohodlné nabíjení elektromobilů. Instalaci nabíjecích stojanů provádí kompetentní odborný pracovník.
Personalizovaný portál nabízí možnost pohodlného spravování nabíjecích stanic. Získáte tak kompletní přehled a kontrolu o relevantních údajích, jako počet procesů nabíjení, náklady na nabíjení a úspory emisí CO2. Kromě toho mohou být pro používání nabíjecí stanice nastaveny variabilní tarify, např. bezplatné používání pro zaměstnance a zpoplatněné pro hosty.

Nabíjení na cestách pro firemní zákazníky.

EQE při nabíjení u nabíjecí stanice IONITY.

Nabíjení na cestách pro firemní zákazníky.

Nabíjení u veřejných nabíjecích stojanů je důležitým faktorem, abyste jako uživatelé elektromobilu zůstali flexibilní. Využijte výhod Mercedes me Charge jako firemní zákazník nebo jako řidič firemního vozu. Díky této službě můžete pohodlně každý měsíc vyúčtovat veškeré náklady na nabíjení. Platební údaje uložíte zcela jednoduše v aplikaci. Pokud si to přejete, mohou být náklady individuálně sdruženy a vyúčtovány přes zaměstnavatele.
Čím větší je vozový park, tím důležitější je jedno místo pro správu s přehledem všech transakcí spojených s nabíjením. S naším partnerem poskytujícím služby v oblasti nabíjení Vám nabízíme univerzální službu nabíjení, u které je přístup k veřejné nabíjecí síti zajištěn prostřednictvím aplikace a nabíjecí karty a vyúčtování se provádí centrálně přes zaměstnavatele.

Máte jako manažer vozového parku zájem o komplexní řešení? Pak se obraťte přímo na našeho partnera poskytujícího služby v oblasti nabíjení. Pokud se jako firemní jednotlivý zákazník zajímáte o řešení nabíjení na cestách, doporučujeme Vám náš produkt Mercedes me Charge.