Nové kombi třídy C.

Moderní inspirace.

Touhu jet vpřed má nové kombi třídy C vepsané ve tváři: vysoce moderní světlomety plně v technice LED svítí precizněji, jasněji a inteligentněji než kdy dříve. To je jen začátek, hned za nimi následují elektrifikované motory s optimálními hodnotami efektivity. Plně digitální kokpit, nejnovější asistenční systémy, stisknutí tlačítka, které změní Vaši náladu. Nového je hodně, jedno zůstalo: pohon nové třídy C, každý den, s každou jízdou být stále lepší.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Kombi třídy E.

Nová inteligence. A prostor k jejímu rozvíjení.

Největší prostor vyšší třídy se v kombi třídy E jeví neuvěřitelně elegantně – s vysokou funkčností a exkluzivním komfortem. Navíc je neustále tak pozorný, jako žádné jiné sériové vozidlo předtím: technologie Mercedes-Benz Intelligent Drive činí z kombi třídy E nejlepšího partnera, kterého si cestující na služebních cestách, rodiny a všichni ostatní účastníci provozu na cestách mohou přát.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.

Třída E All-Terrain.

Ukázkově inovativní.

Spontánní výjezd do terénu, přes polní cesty, sníh a písek – třída E All-Terrain se ráda a nanejvýš suverénně ocitne mimo cesty. Silné charakteristické znaky SUV ztělesňují urbanistický životní styl. Inovativní technologie umožňují optimální symbiózu komfortu typického pro třídu E a průjezdnosti terénem. Zjistěte více o největším prostoru vyšší třídy nyní také mimo asfaltované silnice.

Kupní cena z výroby vč. 19 % DPH.