Jednoduché a komfortní nabíjení – domácí wallbox Mercedes-Benz

Na obrázku je domácí wallbox Mercedes-Benz.

Jednoduché a komfortní nabíjení – domácí wallbox Mercedes-Benz

Nabíjení pomocí domácího wallbox Mercedes-Benz je rychlé a přehledné. Připojte svůj elektrifikovaný Mercedes-Benz (akumulátorová elektrická vozidla nebo vozidla plug-in hybrid) jednoduše k domácímu wallbox Mercedes-Benz. Praktické: pevný nabíjecí kabel (typ 2) je kompatibilní i s vozidly jiných výrobců disponujícími nabíjecí přípojkou typu 2.

 

 • Rychlé: domácí wallbox Mercedes-Benz je nabíjecí stanice s pevně instalovaným nabíjecím kabelem a nabíjecím výkonem až 22 kW. Můžete tak nabíjet několikrát rychleji než z běžné elektrické zásuvky.
 • Praktické: pomocí temperování si nastavte příjemné teploty v interiéru již před začátkem jízdy.
 • Bezpečné: vícebarevná kontrolka LED na wallboxu ukazuje aktuální stav procesu nabíjení. Během nabíjení je nabíjecí kabel uzamčený, aby nemohlo dojít k přerušení spojení. Kromě toho chrání před neoprávněným použitím oprávnění k přístupu prostřednictvím spínače na klíč.

Domácí wallbox Mercedes-Benz získáte prostřednictvím poprodejních služeb v každé pobočce Mercedes-Benz nebo v internetovém obchodě u našeho partnera poskytujícího služby v oblasti nabíjení.
Naši partneři poskytující služby v oblasti nabíjení nabízí navíc poradenství pro řešení domácího nabíjení a také instalaci wallboxu.

Instalační služba pro wallbox.

Na obrázku je vozidlo Mercedes-Benz s otevřenými dveřmi řidiče a pracovníkem instalační služby.

Instalační služba pro wallbox.

Profesionální podporu při instalaci řešení domácího nabíjení Vám poskytne instalační služba našich místních kooperačních partnerů v příslušné zemi. Rádi přímo u Vás na místě ověří, zda je možné u Vás doma nainstalovat wallbox a co je k tomu zapotřebí. Kontaktujte našeho instalačního partnera, který Vám rád poradí.

Ověřte si již nyní s naší službou předběžného ověření možnosti instalace wallboxu Mercedes-Benz, jak dobře jste připraveni na nabíjení doma.

Vždy to správné připojení

Na obrázku je nabíjecí kabel pro každou elektrickou zásuvku (kabel režim 2).

Vždy to správné připojení

Pokud ještě nemáte wallbox, můžete pro nabíjení Vašeho elektrifikovaného vozu Mercedes-Benz použít také běžnou elektrickou zásuvku. K tomu potřebujete pouze nabíjecí kabel pro elektrickou zásuvku (kabel pro režim 2), který byl buď dodán spolu s Vaším vozidlem, nebo je dostupný u Vašeho prodejce jako příplatková výbava. Vzhledem k poměrně dlouhé době nabíjení se však tato možnost pro každodenní použití nedoporučuje.
Nezapomeňte prosím, že Vaši přípojku musíte předtím nechat zkontrolovat kvalifikovaným elektrikářem.

Máte ještě otázky? My máme odpovědi.

 • Jak mohu svůj domácí wallbox Mercedes-Benz nebo innogy eBox professional ochránit před neoprávněným použitím?

   

  V rozsahu dodávky domácího wallboxu Mercedes-Benz obdržíte klíček pro spínač, pomocí kterého můžete nabíjení pro cizí osoby uzamknout. Aktivace procesu nabíjení u wallboxu innogy eBox professional probíhá podle přání prostřednictvím aplikace.

   

 • Na co musím brát zřetel jako nájemce nebo člen společnosti vlastníků bytových jednotek?

   

  Instalace wallboxu nebo nabíjecí stanice je možná i na parkovacím místě v pronajaté garáži.
  Váš pronajímatel, resp. společnost vlastníků bytových jednotek musí být o instalaci informována a souhlasit s ní. Obstarejte si prosím písemný souhlas.

   

 • Jak rychle mohu doma nabíjet?


  Dobu nabíjení Vašeho vozidla můžete určit pomocí našeho kalkulátoru dob nabíjení.

   

   

 • Mohu prostřednictvím domácího wallboxu Mercedes-Benz nebo innogy eBox professional nabíjet i několik vozidel současně?

   

  Prostřednictvím svého domácího wallboxu Mercedes-Benz nebo innogy eBox professional můžete nabíjet vozidla různých výrobců, ale vždy jen jedno vozidlo ve stejnou dobu.

   

   

EQC 400 4MATIC: spotřeba elektrického proudu, kombinovaná: 21,7 - 25,5 kWh/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 0 g/km.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Spotřeba elektrického proudu a dojezd byly zjištěny na základě nařízení 692/2008/ES. Spotřeba elektrického proudu a dojezd jsou závislé na konfiguraci vozidla.</p>