Nové modely Mercedes-AMG GLC.

Ne SUV. AMG.

Mercedes Benz GLC SUV - Test Drive

Vytvořte si Mercedes-Benz podle vlastních představ!

GLC ve svém stylu.
GLC ve svém stylu.
GLC SUV stojící před mostem

Vyzkoušejte si jízdu v GLC SUV!

Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.

Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.

Na obrázku je Mercedes-Benz GLC SUV při pohledu zezadu.

Máte stále zájem poznat GLC osobně?

Zarezervujte si zkušební jízdu jednoduše online.

Zarezervujte si zkušební jízdu jednoduše online.

Točivý moment

520 Nm až 700 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Zrychlení

4,9 s až 3,8 s

z 0 na 100 km/h

Výkon

287 kW až 375 kW<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>

Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC: spotřeba paliva kombinovaná: 10.6 - 10.2 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 242 - 234 g/km;
Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 12.4 - 12.2 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 283 - 278 g/km;
Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+: spotřeba paliva kombinovaná: 12.4 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 283 g/km<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> naměřené podle NEDC“ ve smyslu čl. 2 č. 1 prováděcí vyhlášky (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Spotřeba elektrického proudu byla zjištěna na základě nařízení 692/2008/ES.</p>

Výrazné prvky vozidla


Po všech stránkách AMG. Kompletní přehled.

Tři nové modely Mercedes-AMG GLC nedělají mezi termíny a endorfiny žádný rozdíl. Jak Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC, tak i GLC 63 a 63 S 4MATIC+ v sobě spojují radost z jízdy na závodních tratích a vhodnost pro každodenní použití. Maska chladiče ve specifickém designu AMG a mimořádný jízdní výkon připomínají motoristický sport.

Výrazné prvky vozidla


Po všech stránkách AMG. Kompletní přehled.

Tři nové modely Mercedes-AMG GLC nedělají mezi termíny a endorfiny žádný rozdíl. Jak Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC, tak i GLC 63 a 63 S 4MATIC+ v sobě spojují radost z jízdy na závodních tratích a vhodnost pro každodenní použití. Maska chladiče ve specifickém designu AMG a mimořádný jízdní výkon připomínají motoristický sport.

Na obrázku je pohled na příď s maskou chladiče specifickou pro AMG vozu Mercedes-AMG GLC SUV.

Exteriér

Na obrázku je interiér modelu Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV.

Interiér

Na obrázku je jedoucí Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ SUV.

Výkon

Design exteriéru


Design AMG do posledního detailu.

Design exteriéru


Design AMG do posledního detailu.

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  Tři nové modely Mercedes-AMG GLC jsou po všech stránkách čistokrevnými vozidly AMG: od krytu chladiče ve specifickém designu AMG s vertikálními, černými lamelami a ozdobnou lištou v lesklém chromu až po výfukový systém AMG na zádi vozidla. Jak model Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC, tak i modely GLC 63 4MATIC+ a GLC 63 S 4MATIC+ s motorem V8 prokazují typické vlastnosti AMG – v jakémkoliv terénu.

  Na obrázku je model Mercedes-AMG GLC SUV z bočního předního pohledu.

  21palcová kovaná kola AMG (53,3 cm), v designu se zkříženými paprsky

  Na obrázku je detailní pohled na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Kovaná kola AMG v designu se zkříženými paprsky jsou lakovaná matnou černou barvou a opatřená leštěným okrajem ráfku. Exkluzivně pro model Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC jsou navíc dostupné 21palcové disky kol z lehké slitiny (53,3 cm) v designu 5 dvoupaprsků.

  Difuzor s dvojitými koncovkami výfuku

  Na obrázku je pohled zezadu na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Nový model Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC prezentuje výkon AMG do posledního detailu. I na zádi je na první pohled patrný charakter AMG díky difuzoru se dvěma kulatými dvojitými koncovkami výfuku a výfukovému systému AMG.

  Sada AMG Styling

  Na obrázku je pohled zepředu na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Sportovní charakter modelu Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC můžete dále zvýraznit. Pomocí dalších lesklých černých designových prvků ze sady AMG Styling: například lesklého černého předního splitteru v předním ochranném panelu nebo desky difuzoru na dolním oplechování zádě s ozdobnou lištou v lesklé černé barvě. Mnohé harmonicky sladěné tmavé detaily sady AMG Night vytváří působivý a zároveň výrazný celek.

 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

  Nové modely Mercedes-AMG GLC se vyznačují viditelným a zejména hmatatelným navýšením agility a příčné dynamiky. Tato série, která po vizuální i technické stránce jednoznačně odkazuje na sounáležitost s rodinou vozidel Mercedes-AMG, budí nadšení svými mimořádnými jízdními výkony. S nejlepšími časy na Nürburgringu se modelu Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ jako žádnému jinému SUV daří propojit radost ze závodního okruhu s každodenní praktičností. Nově navržená maska chladiče specifická pro AMG se přitom stará o jednoznačný vzhled závodního automobilu.

  Na obrázku je model Mercedes-AMG GLC SUV z předního pohledu.

  Kryt chladiče typický pro modely AMG

  Na obrázku je pohled zepředu s krytem chladiče typickým pro AMG modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Kryt chladiče typický pro modely AMG, s vertikálními černými lamelami a ozdobnou lištou v lesklém černém chromu na první pohled dokazuje, kde mají nové modely Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a 63 S 4MATIC+ své kořeny. Také rozšířené blatníky AMG a lichoběžníkové koncovky výfuku jasně dokládají sportovní geny těchto dvou nových modelů Mercedes-AMG GLC.

  Lichoběžníkové koncovky výfuku

  Na obrázku je pohled zezadu na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Jak nový model Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+, tak i nový model GLC 63 S 4MATIC+ prezentují od nárazníku až po zavazadlový prostor působivé designové prvky z rodiny vozidel AMG. Charakter AMG je tak patrný i na zádi podle rozšířených blatníků AMG a lichoběžníkových koncovek výfuku.

  21palcové disky kol AMG z lehké slitiny (53,3 cm), vícepaprskové

  Na obrázku je detailní pohled na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Exkluzivně pro model Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a GLC 63 S 4MATIC+ dostupné 21palcové disky kol z lehké slitiny (53,3 cm) ve vícepaprskovém designu vytváří dynamické akcenty stejně jako kovaná kola AMG v designu se zkříženými paprsky s lesklou černou barvou lakovaným a leštěným okrajem ráfku.

Design interiéru


Výjimečný interiér.

Design interiéru


Výjimečný interiér.

 • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

  S volantem AMG Performance potaženým mikrovláknem DINAMICA s kolébkovými přepínači a přepínačem ve středové konzole pro jízdní programy AMG DYNAMIC SELECT budete mít každý ze tří nových modelů Mercedes-AMG GLC pevně v rukou – ať už v silničním provozu nebo v terénu.

  Na obrázku je design interiéru v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku jsou sportovní sedadla AMG Performance v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Sportovní sedadla AMG Performance byla vyvinuta speciálně s důrazem na sportovní způsob jízdy: maximální sportovní charakter polohy sezení Vám poskytuje potřebnou oporu – pro maximálně suverénní řízení vozidla při dynamických jízdních manévrech a vyšší komfort na dlouhých trasách. Unikátní tvar sedadla navíc opticky podtrhuje specifický sportovní charakter tří nových modelů Mercedes-AMG GLC.

  Nová generace volantů AMG

  Na obrázku je kokpit v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Za příplatek dostupný volant AMG Performance je kompletně potažen mikrovláknem DINAMICA umožňujícím pevný úchop. Volant budete mít vždy pevně v rukou, a precizně tak zvládnete sportovní jízdní manévry. Sportovní charakter celého kokpitu se projevuje také ve zploštělém tvaru volantu typickém pro AMG. Ergonomicky umístěná tlačítka dotykového ovládání umožňují intuitivní ovládání mnoha funkcí, můžete se tedy plně soustředit na silnici před Vámi.

  Rozšířené funkce MBUX

  Na obrázku je media displej v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Vytvořte si emoční pouto – z vozidla se stane Vaše vozidlo. Neboť rozšířené funkce MBUX se Vám zcela přizpůsobí. Řekněte „Ahoj Mercedesi“ a Váš systém MBUX bude připraven plnit Vaše přání. Osobní profily, funkce prognóz a také WiFi hotspot zcela nově definují pojem digitální zesíťování.

 • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

  Ať už v silničním provozu, nebo v terénu: Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV máte pevně rukou díky volantu AMG Performance čalouněnému kůží nappa s kolébkovými přepínači a příplatkovou výbavou AMG DRIVE UNIT pro jízdní programy AMG DYNAMIC SELECT. Intuitivně ovládaný multimediální systém MBUX – ve standardní výbavě v kombinaci s funkcí TRACK PACE – se při každé jízdě postará o správnou zábavu.

  Na obrázku je design interiéru v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Media displej

  Na obrázku je detailní pohled na media displej modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Media displej s vysokým rozlišením v novém modelu Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a GLC 63 S 4MATIC+ bezprostředně reaguje na Vaše dotykové zadání a umožňuje stejně snadné a intuitivní ovládání jako Váš chytrý telefon nebo tablet. Díky brilantní kvalitě obrazu si můžete dopřát požadované multimediální obsahy s dosud nevídaným ostrým obrazem. A protože si brilantní kvalita žádá také vhodný design, je velký displej umístěn za celoplošným sklem.

  Tlačítka AMG na volantu

  Na obrázku je detailní záběr na tlačítka AMG na volantu ve voze Mercedes-AMG GLC SUV.

  Jak se na modely z rodiny AMG sluší a patří, můžete v kokpitu nového vozu Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a GLC 63 S 4MATIC+ zažít také autentickou atmosféru motoristického sportu: pomocí tlačítek AMG na volantu lze Váš volant nakonfigurovat zcela sportovním způsobem pro rychlé a cílené ovládání funkcí jízdní dynamiky. Mezitím se můžete zcela soustředit na vozovku a vychutnat si bezprostřední radost z jízdy.

  Rozšířené funkce MBUX

  Na obrázku je media displej v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Vytvořte si emoční pouto – z vozidla se stane Vaše vozidlo. Neboť rozšířené funkce MBUX se Vám zcela přizpůsobí. Řekněte „Ahoj Mercedesi“ a Váš systém MBUX bude připraven plnit Vaše přání. Osobní profily, funkce prognóz a také WiFi hotspot zcela nově definují pojem digitální zesíťování.

Výbavy AMG


Vytvořte si svůj vůz Mercedes-AMG GLC.

Výbavy AMG


Vytvořte si svůj vůz Mercedes-AMG GLC.

  Sada AMG Night

  Na obrázku je boční pohled zepředu na model Mercedes-AMG GLC SUV.

  Se sadou AMG Night jsou vybrané prvky exteriéru provedeny v lesklé černé barvě. To vytváří – v závislosti na požadovaném barevném odstínu – buď nápadné kontrasty, nebo plynulé přechody. Ať už atraktivní prvky, nebo suverénní rezervovanost: v obou případech projevíte svůj smysl pro individuální pojetí dynamického designu.

  Sada AMG Aerodynamic

  Na obrázku je pohled zepředu na model Mercedes-AMG GLC SUV se sadou AMG Aerodynamic.

  Vytěžte ze svého vozidla maximum: se sadou AMG Aerodynamic ozvláštníte jeho vzhled a navíc vylepšíte jeho jízdní vlastnosti. Přídavný velký přední spoiler a zvětšený zadní difuzor s nástavcem snižují vztlak u přední a zadní části vozu a dodávají mu sportovnější ráz.

  Sedadla AMG Performance

  Na obrázku jsou sportovní sedadla AMG Performance v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

  Sedadla AMG Performance pro řidiče a spolujezdce přesně vystihují pravou podstatu filosofie AMG: maximální sportovní charakter při sezení a tím maximální suverenita při ovládání. Ideální boční oporu pocítíte výrazně zejména při dynamických jízdních manévrech.

  AMG TRACK PACE

  Na obrázku je detailní pohled na interiér vozu Mercedes-AMG GLC SUV.

  AMG TRACK PACE promění Vaše vozidlo AMG ve Vašeho virtuálního závodního inženýra. Prostřednictvím časů okruhu, sektoru, zrychlení a také vybraných telemetrických údajů v reálném čase můžete cíleně analyzovat a zlepšovat své řidičské dovednosti.

  Výkon


  Výkon v každém terénu.

  Výkon


  Výkon v každém terénu.

  • Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC

   Nový model Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC čerpá svůj jízdní výkon typický pro modely AMG z 3litrového motoru V6 se dvěma turbodmychadly se zvýšeným výkonem a z výkonově orientovaného pohonu všech kol AMG Performance 4MATIC s rozdělením sil specifickým pro AMG – u modelů Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a 63 S 4MATIC+ je zdrojem síly dokonce 4litrový motor AMG V8 se dvěma turbodmychadly.

   Mercedes-AMG GLC SUV ‒ hnací ústrojí v technické místnosti.

   3litrový motor V6 se dvěma turbodmychadly

   Na obrázku je technický motiv 3litrového motoru V6 se dvěma turbodmychadly modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

   Třílitrový motor V6 se dvěma turbodmychadly a zvýšeným výkonem a výkonově orientovaný pohon všech kol AMG Performance 4MATIC s rozdělením síly specifickým pro modely AMG jsou pověstnými motory pro typický jízdní výkon AMG nového modelu Mercedes-AMG GLC 43 4MATIC.

   AMG Performance 4MATIC

   Mercedes-AMG GLC SUV ‒ hnací ústrojí v technické místnosti

   Výkonově orientovaný pohon všech kol AMG Performance 4MATIC zajišťuje rozdělení síly specifické pro modely AMG v poměru 31 % na přední nápravu a 69 % na zadní nápravu. Výsledkem je jízdní výkon typický pro modely AMG, který se vyznačuje obdivuhodným zrychlením, vyšší jízdní dynamikou a příčnou dynamikou.

   AMG RIDE CONTROL+

   Na obrázku je touchpad v modelu Mercedes-AMG GLC SUV.

   Podvozek AMG RIDE CONTROL+ spojuje výhody několika podvozků do jednoho a nabízí enormní výkon v každé jízdní situaci. Podvozek s mimořádně sportovním vyladěním dokáže díky vícekomorovému vzduchovému odpružení nabídnout široké rozpětí mezi maximálně komfortním až sportovním nastavením a přizpůsobuje se aktuálnímu naložení vozidla.

  • Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+

   Jako špičkový sportovec ve své třídě nabízí 4litrový motor AMG V8 se dvěma turbodmychadly vozidla Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ výkon 375 kW (510 k)<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> při maximálním točivém momentu 700 Nm. Výjimečný výkon, který umí zkrotit vysoce výkonná kompozitní brzdová soustava AMG.

   Se zvýšením výkonu o 25 kW (34 k)<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> a točivého momentu o 50 Nm oproti modelu Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ nabízí model S v oblasti výkonu a zrychlení obdivuhodné parametry. Devítistupňová sportovní převodovka AMG SPEEDSHIFT MCT, sportovní podvozek AMG RIDE CONTROL+ a elektronicky řízený samosvorný diferenciál zadní nápravy AMG fungují v dokonalé souhře. Pomocí spínače AMG DYNAMIC SELECT a pěti specifických jízdních programů AMG lze zážitek z jízdy přizpůsobit individuálním požadavkům. Novinkou je přitom jízdní program „Kluzko“.

   Mercedes-AMG GLC SUV ‒ hnací ústrojí v technické místnosti.

   4litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly

   Na obrázku je 4litrový motor V8 se dvěma turbodmychadly modelu Mercedes-AMG GLC 63 / GLC 63 S 4MATIC+ v technické místnosti.

   Se 4litrovým motorem AMG V8 se dvěma turbodmychadly a výkonem 350 kW (476 k) a točivým momentem 650 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> dosahuje model Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+, ale i model GLC 63 S 4MATIC+ (375 kW (510 k) a 700 Nm)<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> s přehledem jízdních výkonů srovnatelných s motoristickým sportem. Přitom samozřejmě zůstává zachována vhodnost pro každodenní použití, neboť sportovní podvozek AMG lze individuálně přizpůsobit různým jízdním situacím.

   AMG SPEEDSHIFT MCT 9G

   Na obrázku je technický motiv modelu Mercedes-AMG GLC SUV s převodovkou AMG SPEEDSHIFT MCT 9G.

   S automatickou převodovkou AMG SPEEDSHIFT MCT 9G si milovníci motoristického sportu přijdou na své, neboť tato převodovka podporuje díky rychlé, sportovně vyladěné změně převodových stupňů, v závislosti na jízdním programu, mimořádně dynamický způsob jízdy. S devíti převodovými stupni běží motor modelu Mercedes-AMG GLC 63 4MATIC+ a GLC 63 S 4MATIC+ téměř vždy v optimálním rozsahu otáček a nabízí tak vynikající kombinaci účinnosti, dynamiky a bezpečnosti.

   Vysoce výkonná keramická kompozitní brzdová soustava AMG

   Na obrázku je vysoce výkonná kompozitní brzdová soustava AMG v modelu Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+ SUV.

   Vysoce výkonná kompozitní brzdová soustava AMG dokonale ladí s hnacím výkonem Mercedes-AMG GLC 63 S 4MATIC+. Nabízí jemně dávkované zpomalení a současně zůstává stabilní i při vysokém zatížení. Brzdové kotouče jsou velkoryse dimenzované a opatřené vnitřním chlazením a perforací – to zajišťuje nižší hmotnost a tím vyšší agilitu. Výkonnost Vaší brzdové soustavy vizuálně podtrhují červeně lakované třmeny kotoučové brzdy s nápisem „AMG“.

  Porovnání motorů


  Srdcem pohonu AMG je motor.

  Porovnání motorů


  Srdcem pohonu AMG je motor.

  Na obrázku jsou dva motory modelu Mercedes-AMG GLC SUV v technické místnosti.

  Zvolit motor

  • Manuál
  • Automatická převodovka

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Zvolit porovnání motorů

  • Manuál
  • Automatická převodovka

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Motorová nafta

  Vozidlo se zážehovým motorem (Super, Super Plus)

  Alternativní

  Porovnejte různé varianty motorů modelu Mercedes-AMG GLC SUV.
  Zavřít

  Porovnání motorů.

  Zvolte dva motory pro zobrazení jejich technických údajů v přímém srovnání.

  Zvolit motor
  Zvolit porovnání motorů
  Porovnat

  Vybrat typ motoru