Specifikace.

Podívejte se na nejdůležitější údaje a fakta o voze GLE kupé.

Na obrázku je Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu z boku.

Máte stále zájem poznat GLE osobně?

Zarezervujte si zkušební jízdu nyní.
Zarezervujte si zkušební jízdu nyní.
gle coupe

Vyzkoušejte si jízdu v Mercedes-Benz GLE kupé!

Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.
Protože jízda v Mercedesu se musí zažít na vlastní kůži.
Žena na cestě k vozu GLE kupé.

Vytvořte si Mercedes-Benz podle vlastních představ!

GLE kupé ve vašem stylu.

GLE kupé ve vašem stylu.

Alternativní pohon


Zažijte GLE kupé se zážehovým nebo vznětovým motorem a technologií plug-in hybrid.

Alternativní pohon


Zažijte GLE kupé se zážehovým nebo vznětovým motorem a technologií plug-in hybrid.

 • GLE 350 e

  Na obrázku je exteriér vozu Mercedes-Benz GLE s technologií plug-in hybrid.

  GLE kupé se zážehovým motorem a technologií plug-in hybrid těží z výhod technologie třetí generace pohonů plug-in hybrid od Mercedes-Benz a zaujme výrazně delším dojezdem na elektrický pohon a také řadou dalších opatření pro bezstarostný jízdní komfort. Nové GLE 350 e kupé kombinuje dynamiku výkonného elektromotoru s výkonem 100 kW a kapacitu výrazně zvětšeného akumulátoru s účinným čtyřválcovým zážehovým motorem pro dosažení výkonu systému 245 kW<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> a točivého momentu systému až 700 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>.

  Díky těmto vlastnostem lze s GLE kupé poprvé dosáhnout dojezdu na elektrický pohon až 106 km (NEDC), což by mohlo výrazně zvýšit podíl jízd na elektrický pohon bez lokálních emisí ve městě a na krátké vzdálenosti. Přesvědčivý přínos, pokud jde o vhodnost pro každodenní používání ‒ stejně jako plně variabilní pohon všech kol se schopností rekuperace přes všechna čtyři kola a možnost rychlého nabíjení na cestách pomocí integrované nabíjecí zásuvky COMBO. Nelze opomenout ani známé praktické přednosti vozu GLE jako dlouhý rozvor, velkorysý vnitřní prostor a navzdory akumulátoru optimálně využitelný zavazadlový prostor.

 • GLE 350 de

  Na obrázku je nabíjení vozu Mercedes-Benz GLE kupé s technologií plug-in hybrid.

  GLE kupé s technologií plug-in hybrid stanovuje nová měřítka v oblasti dojezdu na elektrický pohon a bezstarostného jízdního komfortu. Propojuje dynamiku elektromotoru s výkonem 100 kW a kapacitu zvětšeného akumulátoru s dopředným tahem a účinností čtyřválcového vznětového motoru nejnovější konstrukce pro dosažení výkonu systému až 325 kW <p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p> a točivého momentu systému až 700 Nm<p>Údaje o jmenovitém výkonu a jmenovitém točivém momentu podle nařízení (ES) č. 715/2007 v aktuálně platném znění.</p>.

  Při odpovídajícím způsobu jízdy lze s tímto vozem poprvé dosáhnout dojezdu na elektrický pohon až 100-106 km, což může výrazně zvýšit podíl jízd na elektrický pohon bez lokálních emisí ve městě a na krátké vzdálenosti. Přesvědčivý přínos, pokud jde o vhodnost pro každodenní používání ‒ stejně jako plně variabilní pohon všech kol, možnost rychlého nabíjení na cestách pomocí integrované nabíjecí zásuvky COMBO a schopnost výkonné rekuperace přes všechna čtyři kola. Dalšími známými praktickými přednostmi vozu GLE kupé jsou dlouhý rozvor, velkorysý vnitřní prostor a navzdory akumulátoru optimálně využitelný zavazadlový prostor.

Spotřeba elektrického proudu modelu GLE 350 e 4MATIC kupé v kombinovaném zkušebním cyklu: 23,7-22,3 kWh/100 km; spotřeba paliva kombinovaná: 1,6-1,5 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 37-33 g/km.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> podle WLTP“ ve smyslu čl. 2 č. 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených příplatkových výbavách.</p>
Spotřeba elektrického proudu modelu GLE 350 de 4MATIC kupé v kombinovaném zkušebním cyklu: 24,0-22,2 kWh/100 km; spotřeba paliva kombinovaná: 1,2-1,1 l/100 km; emise CO2, kombinovaný provoz: 32-29 g/km.<p>Uvedené hodnoty byly zjištěny na základě předepsaného postupu měření. Jedná se o „hodnoty CO<sub>2</sub> podle WLTP“ ve smyslu čl. 2 č. 3 prováděcího nařízení (EU) 2017/1153. Hodnoty spotřeby paliva byly vypočítány na základě těchto hodnot. Údaje se nevztahují na konkrétní vozidlo a nejsou součástí nabídky, nýbrž slouží pouze účelům srovnání jednotlivých typů vozidel. Hodnoty se liší v závislosti na zvolených příplatkových výbavách.</p>

Rozměry


Klidně si ho přeměřte: GLE kupé se k Vám dokonale hodí.

Rozměry


Klidně si ho přeměřte: GLE kupé se k Vám dokonale hodí.

Na obrázku jsou rozměry vozu Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu zepředu.
Na obrázku jsou rozměry vozu Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu zepředu.
Na obrázku jsou rozměry vozu Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu zezadu.
Na obrázku jsou rozměry vozu Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu z boku.
Na obrázku jsou rozměry vozu Mercedes-Benz GLE kupé při pohledu shora.

Mercedes-AMG GLE 53 4MATIC+ kupé: spotřeba paliva kombinovaná: 9.3 l/100 km, emise CO2, kombinovaný provoz: 212 g/km